Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Dyskusje o NS

Polecane posty

Wiem, ze moja mieszkanko na poddaszu nie jest pieciogwiazdkowym hotelem, ale weber chyba ździebko przesadzil :? Nie sugerujcie sie hamerykanskimi filmami opisujacymi poczatek XIX wieku, gdzie cos takiego jak wilgotne sciany czy brak mebli bylo na porzadku dziennym. Jestesmy przeciez w XXI wieku.

Skorzystam z okazji i opisze moje male mieszkanko, tak abys weber wiedzial gdzie stoisz.

Mieszkanie sklada sie z pieciu pomieszczen. Z pierwszego najwiekszego pokoju odchodza drzwi do pozostałytch czterech. Calosc duzego pokoju, gdzie teraz z weberm sie znajdujemy oswietla ogromne okno na suficie przez, ktore wieczorami lubie obserowac gwiazdy ^^ pomaga mi w tym zreszta sredniej wielkosci luneta obserwacyjna (za chiny zapomnialem jak to sie profesjonalnie nazywa :wink: )Za drzwiami wejsciowymi po prawej jest wielka renesansowa szafa w ktorej trzymam ubrania i kusze. Po lewej łózko rowniez stylizowane na renesans (tylko, ze lozko jest wspolczesna kopia) obok stoi mala szafka nocna (te zrobilem sam ^_^) na ktorej stoi nie pasujaca do reszty taka fajna lampka z lawa w srodku (kolor czerwony :D ) Na srodku pomieszczenia postawilem mały stolik zrobiony z tektury i szkla (recycling 8) )oraz postawilem obok cztery krzesla ( :lol: ) a raczej je nadmuchalem bo byly to nadmuchiwane siedziska krztałtem przypominajace sflaczale piłki (bardzo wygodne ^^) Pierwsze wrazenie jak ktos do mnie przyjdzie:

Widac ze ma kase ale nie wie na co wydac, no i calkowite bezguscie ^_^

W duzym pokoju stoi jeszcze wielka debowa komoda w ktorej trzymam ksiazki i "maaaaaaaaj preeszzzzzees" :D , oczywiscie jest zamykana na klucz i chroniona bardzo poteznymi zakleciami. Od duzego pokoju (ktory jest rowniez przedpokojem) odchodza 4 pary drzwi. Pierwsze prowadza do malej lazienki, stylizowanej na mode wspolczesna, prysznic i kibel, bez wanny. Drugie drzwi, rowniez solidnie zamkniete, prowadza do malej pracowni i to w niej trzymam wszystkie moje magiczne bibeloty (oraz niedokonczony dywan ^_^), trzecie drzwi prowadza do schowka w ktorym trzymam "smieci" (i moja gitarre, "Hej Zośka powiedz mi..." i takie tam :wink: ) czwarte wrota, prowadza do kuchni, w ktorej zrobilem sobie rowniez szklarnie (to nie to o czym myslicie :D , choduje pomidory 8) ) W lodowce trzymam zdrowa zywnosc, tymniemniej w koncie kuchni obserwtor zauwazy nascie pudelek po pizzy, mikrofalowka rowniez wydaje sie mocno eksploatowana.

Co moze zdziwc w moim mieszkaniu? Brak uzadzen "wyjsciowych" na swiat. Brak telewizora czy radia, gazet prozno szukac, komputera tak jak telefonu nie ma.

No i oczywiscie nie ma u mnie "wilgotnych scian" ^^ W duzym pokoju sufit pomalowalem na seledynowo a na scianach polozylem tapete przedstawiajaca jakies wydarzenia ze starozytnej grecji;]

Jesli P_aul pozwolisz to troche naprostuje wypowiedz webera tak aby bylo Git :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo, Feo... nawet przez mysl ci nie przeszlo, zeby NAJPIERW spytac co sie dzialo przez dyskusje, nie? Bo widzisz, kolesie, z ktorymi miales sie spotkac zostali spacyfikowani przez Reva (W tak zwanym miedzyczasie...), twoja postac zostala uznana za zaginiona w akcji (przeze mnie...) a watek fabularny, jaki przygotowalem dla ciebie zostal przekazany komus innemu. Oczywiscie ciesze sie, ze wrociles i z checia powitam cie znowu na sesji, ale twoj post jest zupelnie pozbawiony sensu (ma za to troche sesu... mietowego...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety (albo nareszcie) musze was opuścić na czas nieokreślony i dosyć długi. W tym roku już chyba się tu nie pojawie. P_aul jak chcesz możesz uśmiercić moją postać(np. moge oddać krew Mariusowi) albo niech ktoś jak chce ją prowadzi dalej(wątpie w to). Nie napisze już posta bo nie zamierzam was dręczyć mimi nędznymi postami. Fajnie się z wami grało lecz akcja była w niektórych momentach troche wolna. Myśle, że jak za parę miesięcy tu wrucę to się wkręce na jakąś sesje. A teraz spadam. NARA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna już osoba odchodzi z sesji. Paul posty rzadko pisze. Tak smutno jakoś się zrobiło niestety :( Z niecierpliwością wyczekuję nadejscia lepszych dla NS czasów.. kiedyś tam...

A tak przy okazji, to pamiętacie jeszcze pierwotny skład tej sesji? Grała niziołka, Sir Lucas, Psycho, Feo regularnie pisał... Ech, dawne czasy, aż się łezka w oku kręci, jak sobie przypomnę, gdy pierwszy raz do podziemi schodziłem... A połowa uczestniczących w sesji na froncie walczyła. Dziś została stała ekipa, pisząca zawsze w miare możliwości i przygoda się rozwinęła, mam nadzieję, że Wójmistrz ma w zanadrzu niejedną dla nas niespodziankę ;)

I jeszcze jedno, mianowicie, czy Revo vel Alimon nadal będzie tak sam przygody przeżywał, czy też może wreszcie spotka inne osoby z drużyny w czasie najbliższym? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko sam Wojmistrz wie 8)

Nie narzekaj, ledwo kogos spotkalem to juz sie zmył, widocznie mam taki charakter :twisted:

Pewnie dobrze znasz "krzywą rozwojową", raz jest lepiej, raz gorzej. Czasem trzeba zrobic krok w tył aby dwa zrobic w przod, itd. Sadze, ze wlasnie nastapil taki spadek. Optymistyczne jest to, ze po spadku zawsze nastepuje wzrost :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul, mam nadzieję, że nie będziesz się pienił za tak krótkiego posta, ale nikt się nie odzywał więc postanowiłem nie czekać. A ponieważ Grawple zna tę panią lepiej niż ja, nie chciałem narzucać mu jakichś rozwiązań. I proszę, niech ona nie prosi nas o żadną przysługę [-o< I tak mamy już kilka zadań, ze znalezieniem szaleńca z golemem na czele :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul nas prosił o więcej inwencji, zatem dobrze. Tylko że w obecnej sytuacji wymaga to pisania po więcej niż jeden post w kolejce, zatem niech wójmistrz się o to nie gniewa. Sam mam już propozycję działania dla postaci, którą niechybnie przedstawię zaraz po wszelkich uprzejmościach, powitaniach itd.

Revo => Zastanawiające jest, że jeszcze nie spotkałeś dwóch krasnoludów i człowieka rozbijających się po mieście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaqbs - to raczej duze miasto ;) A co do wiekszej liczby postow... Zasady rpg zakladaja zwykle, ze ty opisujesz zamysl dzialania, a ja opisuje ich wykonanie oraz efekty. Jasne, ze to forum, i wrecz NALEZY nieco odchodzic od tej reguly (bo inaczej wszystko rozgrywaloby sie jeszcze wolniej...), ale to nie free sesja (mimo ze w starodawnych zalozeniach NS i FS niczym sie nie roznily... jedynie ta pierwsza miala MG, ktory czasem sie wtracal, zwykle bezproduktywnie...)

MJanek - Nie gniewam sie

Witam graczy po superpadzie :D Prawa Murphego zadzialaly poraz kolejny ("Powazna awaria czeka ze swoim wystapieniem do momentu, gdy wyrzadzi najwiecej szkod i nie bedzie akurat nikogo zdolnego dokonac napraw")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej duze miasto

Wiem, ale oni już byli w drodze na komisariat i uznałem, że w jej końcowym etapie, a smutno tak samemu człowiekowi łazić :)

A co do większej liczby posótw, to wymagana jest teraz, bo raczje będziemy musieli przedyskutować pewne sprawy, zanim konretnie zaczniemy działać. No, chyba że Wójmistrzowi bardzo zależy na poście teraz, bo coś nam wprowadzić chce nowego, albo odegrać rolę Hildy. I broń Boże żadnego ultimatum tu nie stawiam, wszak wszystko w rękach Paula. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz ładnie proszę wójmistrza Paula o posta na NS. Wszyscy poza Revem już odpisali, zaś w grupce krasnoludów i człowieka przydałoby się, żeby głos zabrała Hilda, bo w końcu nie można tak bezczelnie pomijac kobiety w dyskusji. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja moge napisac... Moze na poczatek, ze mam naprawde3 pecha do tego forum. Albo nie mam czasu odpisywac, albo akurat nie dziala -_- Tak czy siak, nie chcialbym przerywac opowiadania historii w polowie. NS tym razem nie umrze (oby...) No, przynajmniej nie umrze juz teraz.

Revo -> Masz zamiar dalej grac? Bo nie odpisujesz juz baardzo dlugo (dluzej ode mnie :D )

Erm... koniec przerwy :D Wracam do Exela...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam Neverending Sesja zamarła i teraz jej ending jest wielce prawdopodobny. A szkoda, bo pomysł ciekawy był, jednak powoli kolejni gracze odpadali, a teraz i po Wójmistrzu Paulu słuch zaginął, dawno coś go na forum nie widziałem. Jednak w razie prób kontynuowania NS można na mnie liczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo -> Nie chciałbym cię zaskakiwać; tu gadamy o Neverending Sesji, a reklamowanie tu "swojej sesji" jest bardzo nie na miejscu. Umarłym (albo prawie umarłym) należy się szacunek, choć NS nie żyje może jednak ożyje? W zasadzie wszystko to zależy od naszego wójmistrza Paula.

P.S. Feo, zęby mnie zawsze bolą kiedy patrzę na twoje posty, postaraj się pisać bardziej po polsku? I czytaj to co napisałeś zanim wyślesz - 50% błędów zniknie jak ręką odjął.

P.S. 2 Nie zmieniaj topicu "NS - dyskusje" w slot reklamowy, nabijając sobie przy tym statsy. Swoją sesję możesz reklamować tak jak ja inną (patrz link w miejscu podpisu).

Jeżeli chcecie coś reklamować, cokolwiek, albo zapraszać na sesję - proszę zajrzeć do działu Dyskusje po Sesji, które m.in. do tego zostały stworzone. Poza tym to takie trochę niemiłe reklamować komuś na sesji swoją... a o tym, że drogi PanP_aul sam patrzy na ostatnie drgawki przedśmiertne swojej sesji, to jego sprawa(i graczy, zasypcie mu GG i skrzynkę PMami :P ) - nzk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem, ze nie ma co sie za dlugo zastanawiac czy debatowac. Jakis czas temu wymyslilem fabule do naprawde mrocznej i brutalnej sesji. Ze zwyklymi ludzmi w roli glownej. Wiem ze dwie osoby ida na to w ciemno, wiec oglaszam rozpoczecie tej sesji w sobote w godzinach okolopoludniowych. Nie bedzie trwala dluzej niz dwa tygodnie (to naprawde krotka, ale intensywna historia) wiec w tym czasie mozna pomyslec, w co bedziemy grali w pelnym wymiarze (czyli ze dwa miechy :D ) Ostrzegam ze moj pomysl zaklada kilka brutalnych opisow, wiec jesli ktos nie czuje sie na silach to niech nie tylko nie gra, ale tez nawet nie czyta. To kto w to wchodzi poza Darkiem i niziolka? Karty postaci prosze do piatku wieczorem (no gora soboty rano :D ) Przypominam gramy zwyklymi ludzmi. Bez nadnaturalnych uzdolnien. Nie piszemy, w jakim miescie sie znajdujemy. Swiat bedzie rzeczywisty, postanowilem, ze miasto pozostanie nienazwane (nie potrzebuje zadnych szczegolowych punktow orientacyjnych ;) ) To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pomysl w moim niepowstrzymanym strumieniu inwencji... Mozna by zagrac w to o co walczylem od dawien dawna - zwykli ludzie (ZUPELNIE ZWYKLI, Z ULICY) zwykly swiat (BEZ MAGICZNYCH PRALEK) i wydarzenia tak tajemnicze i mroczne, ze wlos sie jezy podczas czytania Wracam do tego glownie dlatego, ze ostatnio dorwalem "Obroncow krolestwa" gdzie ze trzy opowiadania dzieja sie glownie na Ziemi i sie wkrecilem
Wszystko ślicznie, tylko proszę, obiecaj mi, że to jednak będzie nieco bardziej interesujące niż Lovercraft :P jak na razie przeczytałam jego rozdział z 'Ogarem' i mnie cop najwyżej rozśmieszył :D
Ponadto niesmialo chcialbym zaproponowac gre nieco inaczej niz dotad. Mianowicie w prawdziwego RPG. Ze statsami, kostkami (?), zdobywaniem leveli itd. Oczywiscie trzeba by wykombinowac system, ktory dobrze by dzialal na forum, ale takie kombinowanie jest tym, co wujek P_aul lubi najbardziej
Ależ ja właśnie coś takiego próbowałam wprowadzić na sesji D'n'D T_T

Jeśli chodzi o system - to pewnie Zew Cthulhu? :P Albo, jeśli zbyt skomplikowany, to polecam ten z oka Yrrhedesa :D jest tak prosty, że trudno o coś mniej skomplikowanego :P

I czy nie można odrobinę przedłużyć terminu przysyłania kart? Bo skoro dziś proponujesz, to powinno być trochę czasu na wymyślenie postaci +na dorwanie się do komputera :]

I jeszcze jedno - niestety, ale szanse na to, że będe mogła odpowiedzieć na sesji więcej, niż raz dziennie są naprawdę znikome =_=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...