Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Dyskusje o NS

Polecane posty

no :D Pierwsza osoba od dawna, ktora zapoznala sie z regulaminem, zamiast wchrzaniac sie na sesje bez zapowiedzi :D. Niestety regulamin powstal tak dawno temu i tyle sie pozmienialo, ze jest on juz prawie nie przydatny...

SpellCaster:

Jesli grales juz kiedys w jakies erpegi, to moze przylookaj free sesje i jej dyskusje bo cos nam zamiera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :D Pierwsza osoba od dawna, ktora zapoznala sie z regulaminem, zamiast wchrzaniac sie na sesje bez zapowiedzi :D. Niestety regulamin powstal tak dawno temu i tyle sie pozmienialo, ze jest on juz prawie nie przydatny...

SpellCaster:

Jesli grales juz kiedys w jakies erpegi, to moze przylookaj free sesje i jej dyskusje bo cos nam zamiera...

Cardi Qubuś i reszta założycieli tego topiku.. proponuje się skontaktować via gg i ustalić Regulamin 2.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka w regulaminie było napisane że jeśli chciałby sie włączyś w jakąś sesje to mam sie zapytać moderatora albo MS no więc pytam sie moge??(wyobraźcie sobie rozbrajający usmiech i spojżenie pełne nadzieji)Bardzo prosze(jestem w tych tematach zielony no moze brązowy więc objaśnieniem też bym nie wzgardził :wink:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - przepraszam. Rozpocząłem sesję, a potem bezczelnie zniknąłem. Możecie linczować - nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Widzę, że sesja stanęła i marna to pociecha żem powrócił, ale jeśli dalej są chętni to mogę spróbować rozruszać.

Jeszcze raz: przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe, hłe Qbuś powrócił z otchłani :D No dziwnym nie jest, że chcemy ją rozruszać, a przynajmniej ja chce^^

Zresztą musisz przyznać, że i tak długo sobie radziliśmy bez Ciebie :D

I zniszczyliśmy niezniszczalnego bandyte :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście również jestem jak najbardziej za reaktywacją znów podupadłego NS'u- przynajmniej teraz, jak raz się kopnie, to od razu się wszystko ruszy, bo taki turniej to przecież nie przelewki ^___^ (a właśnie wszyscy gracze się zdążyli na niego zapisać ^^^).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podpisuję się pod pomysłem ponownego rozruszania NS. Jeszcze może być ciekawie i nie darowałbym sobie opuszczenia takiej szansy (i przy okazji znalazłbym powód, żeby robić coś poza czytaniem forum, bo przez ostatni tydzień nie potrafiłem nic napisać :twisted:).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie niezmiernie zainteresowanie i zaufanie. Dzięki! Dziś nie miałem czasu, bo weekend rodzinno zajęty, ale jutro siądę i wieczorem możecie spodziewać się rozruchu. Howgh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A ja już myślałem, że tacy ludzie nie istnieją - nadzieja matką głupich, że tak zarzucę ludowym przysłowiem. Hej, ty! Tak, do ciebie mówię! Pytania a propos sesji pisze się W ODPOWIEDNIM WĄTKU. Aż tak trudno to zrozumieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adash

Ja mam kilka pytan w zwiazku z ta sesja bo chcialbym sie przylaczyc:>

1. Gdzie aktualnie odbywa sie cala historia? Na poczatku watku jest napisane, ze w karczmie ale wnioskujac z kilku ostatnich postow swiat sie rozszerzyl. A raczej nie chce mi sie czytac wszystkich stron aby sie dowiedziec o co biega.

2. Coz to jest za fantastyka? Jakies realia D&D, warhammer, czy ogolna fantastyka? Sa wzmianki o fastfoodach i innych nieklimatycznych rzeczach wiec juz nie wiem co je to.

Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie aktualnie odbywa sie cala historia? Na poczatku watku jest napisane, ze w karczmie ale wnioskujac z kilku ostatnich postow swiat sie rozszerzyl. A raczej nie chce mi sie czytac wszystkich stron aby sie dowiedziec o co biega.

W sumie w tym topicu Neverending Sesja toczyło sie juz kilka innych sesji. Ta która się toczy teraz zaczęła się kilka stron temu, musisz poszukać. W każdym razie to jest fantasy, póki co jestesmy w mieście i wybieramy się na turniej rycerski

2. Coz to jest za fantastyka? Jakies realia D&D, warhammer, czy ogolna fantastyka? Sa wzmianki o fastfoodach i innych nieklimatycznych rzeczach wiec juz nie wiem co je to.

Właściwie to NS jest nastawiona na bycie niepoważną, powaloną i jajcarską sesję, tak więc w sumie wszystkie (a przynajmniej duża większosc :P ) chwytów dozwolona. Ogólnie wszystko dzieje się w fantasy jak juz pisałem wczesniej (coś powiedzmy w stylu Baldur :D ), ale nie ma problemu, żeby włączyć do gry jakieś gadżety, motywy zupełnie do świata nie pasujące. Zresztą każdy gra jak chce, to już od Ciebie zależy czy bedziesz powazny czy wręcz przeciwnie.

Hmm, chyba nic nie pomyliłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no, tuż to jest, nie przymierzając, bezpardonowa bezczelność wpadająca w cwaniactwo! Ja, jako prawy obywa... tfu, forumowicz, grzecznie zwracam uwagę, a ten tu pisze nie dość że tak samo, to jeszcze bez słowa wyjaśnienia - proponuję lincz, Wysoka Komisjo :D A tak na serio: Adash, nie rozumiesz wykroczenia, jakie popełniłeś, czy próbujesz umknął od gromów, jakie będę w najbliższym czasie w Ciebie ciskał? Hę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i, co tu dużo mówić, sesja znowu się rypła :P. Oby z końcem ferii coś się podniosło ;]. A niech ktoś powie "to sam odpowiedz", to skomentuję "nie chce mi się" - i będzie to prawda ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie ale to będzie bolało.... zaraz zatraci się sęs i cel przygody,a zostanie on zastąpiony dziwacznymi zbiegami kosmicznych okoliczności....
A czy mi sie wydaje, czy na tym właśnie zawsze poleałurok Neverending Sesji? Ja dalej jestem jak najbardziej za, ale nie ja tylko tu jestem przecież graczem... Swoja drogą, miłoby było, aby w końcu reszta i Qbuś się wypowiedzieli, bo jakoś tak ostatnio Sesja RPG umiera... Free Sesja, i jak ostatnio się okazało, nowo-reaktywowana Sesja Wampira są ostatnimi oddechami Sesji... weźcie się sprężcie i uratujcie ten dział :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a moze cos nowego i nietypowego? Zastanawialem sie nad np. gra superbohaterami. Tego chyba jeszcze nie probowalismy? Sesja bylaby w stlu Ligi Sprawiedliwych, Teen Titans (Patrz Cartoon Network ^^) i Iniemamocnych ;) Problem w tym ze raczej nie ebde mialc zasu tego prowadzic wczesniej jak w wakacje (MIESIAC DO MATURY AAAAAAAAA!!!!!!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm widze, że snujecie tutaj sobie plany jakieś, a jako ze mi się ostatnio wróciło do netu i nie mam zamiaru w najbliższym czasie tego zmieniać, więc tez jestem za małą reaktywacją NS'a.

Qbuś'a ostatnimi czasy w ogole chyba na forum ani widu ani słychu, więc zapewne nie ma zbytnio czasu teraz. Może faktycznie ktośby się musiał jakoś z nim porozumieć i przejąć ją póki <tutaj setki oczu patrzą w strone niejakiego Feanor'a :P > :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...