Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Peryferia: myszy, klawiatury, pady, joysticki

Polecane posty

Posiadam pada Xbox 360 do PC, podłaczanego przewodowo do USB. Windows 8.1 64x sam wykrył sterowniki po podpięciu pada i ten działa poprawnie.

Mam pytanie, czy gdy chcę odłączyć pada (bo np chce pograc w inna grę z uzyciem myszki) to powiniem go jakos dolaczac specjalnie? Np. tak jak się odlacza pendrive w Zasobniku systemowym? Czy po prostu USB wyjąć i po sprawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu jestem posiadaczem podkładki razer goliatus i myszki razer naga hex. Mam pewien problem z myszką ponieważ od kilku dni przeskakuje mi kursor o kilka mm podczas normalnego przesuwania go po ekranie. Prosze o pomoc i jakieś wskazówki odnośnie jak wyeliminować ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu jacyś posiadacze/fani arcade sticków? :D Dzisiaj dotarł do mnie Razer Atrox. I muszę przyznać, ze spisuje się naprawdę nieźle. Przyciski takie jak powinny być, joystick świetny. Oczywiście oryginalny artwork długo nie zagości u mnie miejsca (przyciski zresztą też nie, zmienię pod artworka, którego sobie 'zrobiłem'). Ale wykonanie jest naprawdę solidne. Choć słyszałem dużo dobrego o tym produkcie, jednak to co dostałem spełnia moje wszelkie wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale zapytam.

Razer Ornata - są już jakieś opinie na jej temat? Warta kupna?
Myślałem ostatnio nad jakimś mechanikiem, ale średnio mogę kupić, bo bym tylko domowników budził nocą.

A tutaj taka gwiazdka - membrana i mechanik w jednym. Co sądzicie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrób klawiaturopodobny - zresztą tak samo jak kilka ostatnich produktów Razera.

1) Zasadniczo Ornata nie ma wiele wspólnego z klawiatura mechanicznymi (poza słyszalnym momentem aktywacji) - w pierwszych wersjach wysłanych do testów wydawałoby się, że wsadzili tam zmodyfikowany klon switchy Topre (co byłoby ciekawe, niekoniecznie dla graczy, ale ciekawe), ale po bliższym przyjrzeniu się (wersjom sklepowym) to jest tylko zwykła membrana.

2) Bardzo dużo osób skarży się na nierównomierny nacisk potrzebny do aktywacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój pad od x360 padł i zamiast wymiany na nowy, zwrócona zostanie mi kasa. Chciałbym kupić pad do XOne z kablem. Bezprzewodowo nie zamierzam go używać. I tu moje pytanie do posiadaczy sprzętu, czy pad ten będzie działał równie bezproblemowo na Windows 7, jak pad od X360? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuki123 napisał:

Niestety mój pad od x360 padł i zamiast wymiany na nowy, zwrócona zostanie mi kasa. Chciałbym kupić pad do XOne z kablem. Bezprzewodowo nie zamierzam go używać. I tu moje pytanie do posiadaczy sprzętu, czy pad ten będzie działał równie bezproblemowo na Windows 7, jak pad od X360? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

a co mu się stało - jak padł?

na kablu był?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ala89 napisał:

a co mu się stało - jak padł?

na kablu był?

tak, kabel. przycisk rb przestał działać. oddałem na reklamację, facet powiedział, że pewnie będzie wymiana na nowy, a tu zamiast wymiany poszedł zwrot gotówki. i teraz zostałem ze starym, rozklekotanym tracerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Machairodus napisał:

Jakość wykonania może nie stoi na najwyższym poziomie, ale za te pieniądze można kupić nawet jako zapasową, tym bardziej, że mają bardzo czułe sensory.

Jakość wykonania nie stoi na żadnym poziomie. Kolega kupił myszkę jako gadżet i z samej ciekawości przetestowaliśmy jej zasięg - powiedzmy szczerze, w większym bloku to miewa ona nawet problemy w odległości ~50-60 cm od odbiornika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...