Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Dota 2

Polecane posty

Loda na pewno bardzo sięwstydzi tym, że grał parę razy rickim (na turniejach, nie pubach). Tak samo wielu suportów którzy przed nerfem grali barą (też na turniejach). Z pewnością wstydzą się i jest im smutno, a tobie gratuluję świetnie użytych raportów.

A dziękuję bardzo, dziękuję.

Ja u siebie mam jedną zasadę, którą jest to, że jak ktoś w mojej drużynie wyżej wymienione postacie ma automatycznie report.

Granie takimi postaciami to wstyd.

Raporty nie są po to, żebyś wprowadzał swój prywatny folwark do gry, tylko po to, żeby gracze trzymali jakiś poziom kultury (np. nie obrażając innych na lewo i prawo). Każdy, kto używa raportów do innych celów nie powinien po prostu mieć możliwości raportowania, bo ewidentnie nie ma pojęcia, czemu ona służy i tylko szkodzi społeczności graczy.

Popatrz jaka szkoda.

Od zawsze tak robię i nawet ich uprzedzam to i tak to robią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie grać tym Huskarem, Barą i Riki przecież te postacie nie wymagają w ogóle myślenia a co dopiero dobrego grania.

Ja u siebie mam jedną zasadę, którą jest to, że jak ktoś w mojej drużynie wyżej wymienione postacie ma automatycznie report.

Granie takimi postaciami to wstyd.

Nie umiem grać Huskarem... Riki przestałem jak grać 3 razy z rzędu dostałem kolesia z mózgiem który kupował Gem'a. Barą gram, bo mam na niego kawałek skórki i ma bieg przez całą mapę, ale chyba przestane grać, bo zauważyłem że mu znerfili ulti z 6 sek. do 20 sek. na Aghanim'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na pewno przejmują się raportami jakiegoś gostka, który w uzasadnieniu pisze "Buuu on wybrał Huskara!". Podejrzewam, że Valve takie bzdety wrzuca od razu do kosza. Poza tym skoro już Huskar be, to przecież SK też. W końcu ma niemal same pasywy i do tego stun. Ludzie nie grajcie nim, bo was zaraportuję! Tylko pamiętajcie, że lojalnie ostrzegałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej pohamował swoje konie panowie. Pan Ikzper jest ewidentnie jakimś trollem, bo nie wierzę, że ktoś może być aż takim idiotą, że raportuje za wybór herosa, którego uważa za bezużytecznego i w dodatku nie widząc jeszcze jak dany gracz sobie nim poradzi :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej pohamował swoje konie panowie. Pan Ikzper jest ewidentnie jakimś trollem, bo nie wierzę, że ktoś może być aż takim idiotą, że raportuje za wybór herosa, którego uważa za bezużytecznego i w dodatku nie widząc jeszcze jak dany gracz sobie nim poradzi smile_prosty.gif.

Czemu uważasz mnie za trolla? Nie podoba mi się wybór gracza więc jak mogę coś z tym zrobić to robię (może i jestem idiotą, ale to nie Wy gracie za mnie w grze)Napisałem tylko co ja robię i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób jak uważasz, niemniej w oczach innych pozostaniesz idiotą, jeśli raportujesz za wybranie danego herosa. Nie Ty grasz za nich, więc ich wybory nie powinny Cię obchodzić. Tylko to, jak się zachowują, i czy swoim zachowaniem nie ułatwiają wrogiemu zespołowi wygranej (feeding, opuszczanie linii i takie tam).

A poza tym. Riki kupujący kamień prawdziwego widzenia? Dobry żart. Już lepiej kupić wardy, bo przynajmniej nie ryzykuje się utracenia kamienia. Swoją drogą, mam nadzieję że w przyszłości wyjdzie patch, który umożliwi zakup jednego kamienia na całą grę. Może dzięki temu większość ludzi by nabrała do nich szacunku, a nie kupowała ich grając postaciami które łatwo zabić. Weźmie taki kamień, łatwo zginie, i można zapomnieć o plusach niewidzialności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej pohamował swoje konie panowie. Pan Ikzper jest ewidentnie jakimś trollem, bo nie wierzę, że ktoś może być aż takim idiotą, że raportuje za wybór herosa, którego uważa za bezużytecznego i w dodatku nie widząc jeszcze jak dany gracz sobie nim poradzi smile_prosty.gif.

Czemu uważasz mnie za trolla? Nie podoba mi się wybór gracza więc jak mogę coś z tym zrobić to robię (może i jestem idiotą, ale to nie Wy gracie za mnie w grze)Napisałem tylko co ja robię i tyle.

Trzeba sobie zdać sprawę, że to jest zachowanie w stylu dziecka, które robi sobie/komuś na złość dla własnych zachcianek.

Dota to gra budząca niezwykłe emocje (te dobre i, często, te gorsze) i dzięki temu wymagająca dojrzałości i racjonalnej oceny sytuacji.

Nie powinno się generalnie zmuszać nikogo do czegokolwiek, a już na pewno nie kiedy w grze jest tyle i tyle postaci i gra się tryb All Pick. Jeżeli jest problem z jakąś postacią, zawsze można grać CM lub CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze tak robię i nawet ich uprzedzam to i tak to robią.

Był nawet wpis na blogu poświęcony właśnie raportowaniu i karaniu graczy dzięki owym raportom, z którego wynikało, że daje to jakiś efekt, jeżeli chodzi o odchamianie gry. Oczywiście, o ile raporty są stosowane z głową, czego po tobie raczej nie widać, skoro raportujesz za coś takiego jak wybór bohaterów. Równie dobrze można raportować na podstawie kart tarota, czy po prostu za nic. Wyjdzie na to samo. Na przykładzie tobie podobnych można zrozumieć - i docenić - czemu wprowadzono bardzo niski niski limit raportów.

Czemu uważasz mnie za trolla?

...ponieważ alternatywą jest, że masz nierówno pod sufitem. Innych opcji nie ma. Ludziom na ogół łatwiej uwierzyć, że ktoś celowo trolluje, choćby słabo i po pijaku, niż w to, że ktoś robi coś takiego na poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izkper, nie wiem czym tam grasz, ale ja to uznaję za noob hero - jak cie zobacze w grze, raportuje od razu.

Rozumiesz teraz aluzję?

Czy Ty teraz tym komentarzem zakładasz, że nie rozumiałem komentarzy, które były wyżej?

Dajcie sobie spokój ludzie. Wy się tylko namęczycie pisząc a ja i tak dalej będę to robił bo robię to tak długo, że źle by mi było przestać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty teraz tym komentarzem zakładasz, że nie rozumiałem komentarzy, które były wyżej?

Dajcie sobie spokój ludzie. Wy się tylko namęczycie pisząc a ja i tak dalej będę to robił bo robię to tak długo, że źle by mi było przestać wink_prosty.gif

Tak właśnie rozumiem, kiedy ktoś robi coś głupiego cały czas, i jeszcze udaje że to on ma racje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ikzper Czyli raporty używasz już widząc złe picki. Ciekawe czy szczękasz zębami widząc kogoś, kto specjalnie psuje zabawę i nie możesz (słusznie) go raportować, bo już bzdurnie to wykorzystałeś.

Swoją drogą, nie zdziwiłbym się, gdyby raporty Tobie podobnych byłby zwyczajnie ignorowane.

Ale faktycznie masz rację, nie ma sensu o tym dyskutować, bo powoli przeradza się to w nagonkę na Ciebie i ludzie zaczynają sobie za bardzo używać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie masz rację, nie ma sensu o tym dyskutować, bo powoli przeradza się to w nagonkę na Ciebie i ludzie zaczynają sobie za bardzo używać.

Można po prostu uznać, że takiej osoby tutaj nie ma i ignorować wszystkie jej posty na forum. Skoro ktoś wypisuje takie brednie na jeden temat, to rośnie prawdopodobieństwo, że nie jest to przypadek odosobniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej głupotą jest reportowanie za wybór bohatera. Każdy gra tym kim chce i kim czuje się dobrze a nie tym kogo ty uznasz za odpowiedniego. I tak btw co ci dają te reporty. I tak nie dostaną bana a ty sobie najwyraźniej poprawiasz tym tylko samopoczucie :D Bez urazy to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na'Vi vs EG [ Dream League ] - niezły gwałt na EG. Wspominam o tym nie bez powodu, bo mieliśmy stronę, dwie dyskusje na temat przydatności Meduzy. Gra skończyła się w ok 25 min. Paru z Was, szanowni panowie, twierdziło że Meduza jest nieprzydatna aż do late game. Meduza przydała się Na'Vi nie jeden raz.

Co prawda, żeby uczynić to prawdziwym, trzeba mieć zdolności farmerskie XBOCTa - prawie 200 lh na końcu meczu, co moim zdaniem jest chore, bo ja często nie potrafię tyle wykręcić grają po 40 i więcej minut tongue_prosty.gif. Da się? Da się!

Jak to sobie teraz uświadamiam - prawie 200 lh w 25 minut. Ta przepaść pomiędzy mną a profesjonalnymi graczami. Nic dziwnego, że siedze w normal MM biggrin_prosty.gif. Czuje się jakbym w ogóle nie potrafił grać w Dotę 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paru z Was, szanowni panowie, twierdziło że Meduza jest nieprzydatna aż do late game. Meduza przydała się Na'Vi nie jeden raz.

Nieprzydatna na pubach. Jak mi znajdziesz gościa wyciągającego solo 200 lh, to... no.

mi się zdarzało wyciągnąć 400, ale to w party z bardzo dobrym supportem, prywatny rekord - 414 - miałem w ciągu 70 minut, więc to dużo mniejsza wydajność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wasz rekord w last hitach na pustym serwerze* do 10 minuty? ; D

*safe lane farm

W sumie to lepiej by było jakby każdy wziął taką samą postać - zagrał i napisał. Bo wiadomo (nie wiem jak u innych), ale lepiej last hituje mi się Outworldem niż Puckiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej farmi się Poszukiwaczem, choć paradoksalnie gram nim tak, że od 6. poziomu praktycznie wyłącznie gankuję, o ile jestem na midzie. OD też jest świetnym farmerem, a przy okazji utrudnia to przeciwnikowi. Za to Viper jest chyba najlepszym dla początkujących, którzy nie mają wyczucia w obrażeniach.

Na wyższych poziomach przy wolnej linii dość prosto mogę zabić każdego creepa, a nawet utrzymać ich linię walki poza wieżami. W przeciętnej grze, przy nie za dużym harrasie, chyba wyciągnę ok. 45lh do 10 minuty, trochę mniej na midzie. Odkąd deny nie bolą tak bardzo bohaterów strzelających, to już praktycznie nie ryzykuję farmy dla nich.

(...)ale lepiej last hituje mi się Outworldem niż Puckiem

Spróbuj Liny albo CM. Puck przy nich to bajka, bo animacje ataku mają strasznie paskudną, co w połączeniu z prędkością pocisków skutecznie utrudnia farmę.

@UP

Łowca Nagród raczej nie polega na farmie z creepów, a wczesne rozwijanie Jinady, która ma nam w tym pomóc, nie jest dobrym pomysłem (chyba, że 1 poziom dla spowolnienia), bo i tak nie otrzymamy dużej premii do obrażeń - fizycznie nie ma z czego. Od zdobywania kasy (i nie tylko) jest tutaj Track.

Oczywiście nie mówię tu o sytuacji, kiedy ktoś kiedyś się nabił na wrogich bohaterach już w early game. Aż mnie skręca jak widzę próby udowodnienia, że jednak da się tak, a nie inaczej, bo grał przeciwko słabym graczom/miał farta/ktoś wyszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...