Skocz do zawartości

Dota 2


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

"Przecież HL3 nie istnieje." - nie przerażaj mnie człowieku takimi tekstami sad_prosty.gif

---

Mnie również będzie patrzeć jak Dota się rozwija. Widać, że Kurki już powoli ruszają z machiną marketingową, celują w Azję i IMO bardzo dobrze. Mam nadzieję, że w EU też coś zorganizują. Zobaczymy jak to się rozwinie, ale jeśli o Valve chodzi, to jestem raczej spokojny smile_prosty.gif

---

Oczywiście CDA na głównej milczy na ten temat, a jak najmniejsze plotki XKLOCEK vs PS4 odc. 13121491231 w najlepsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Warto zaznaczyć, że true sight (prawdziwe widzenie) ma wyłącznie necronomicon warrior 3 poziomu. Sam item jest go pozbawiony.

Ja się cieszę, że wreszcie można zagrać w Dota 2 będąc offline - przeciwko botom. Zbliża się też Abbadon ze swoim potężnym ulti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i prze do przodu, ale ostatnio jakoś trudniej o znalezienie chętnych do grania. Może to tylko u mnie? Ostatnio uczę się grania tymi bohaterami, którymi nigdy wcześniej nie grałem. Więc oczywiście na pierwszy ogień idzie kooperacja przeciw botom. Wcześniej nigdy nie czekałem dłużej niż 1 minutę. Teraz nawet i po 5 nie znajdę nikogo chętnego.

@Edit: za niedługo do D2 zawitają... gildie :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gildie już dawno są (jako drużyny) no chyba, że chodzi Ci o jeszcze większe zbiorowości graczy, chociaż jakoś nie widzę w tym sensu (może ktoś mnie oświeci: po co?). Miałeś niesamowite szczęście, jeśli rzeczywiście nie czekałeś dłużej niż minutę, bo ja gram od dawna i średnia czasu oczekiwania wynosi ok. 3 minuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasy oczekiwania są różne, zazwyczaj wahają się w okolicach 30 sekund - 3 minut.

Raz czekaliśmy ponad 10 minut, ale okazało się że po prostu patch wyszedł akurat chwilę po tym jak weszliśmy do gry.

@gildie - nie zawsze masz wszystkich z drużyny pod ręką, więc jakiś tam szczątkowy sens w tym pomyśle widzę. Inna sprawa, że raczej nie skorzystam, bo starczy friend list.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyborgmat...-2-19th-june-2/ Tu jest dokładne info o patchu. Jakoś też sensu w tym wielkiego nie widzę, ale skoro Valve widzi to ok biggrin_prosty.gif Piszą, że będą to rozwiać, więc zobaczymy w przyszłości jak to będzie wyglądać i czy zdało swój egzamin.

Mnie natomiast bardziej interesuje "Prepared Dota 2 for VAC support". Hmm ciekawe, bo jeszcze się z cheatami w Docie nie spotkałem.

Widać też, że już robią ostatnie szlify przed wydaniem tej gry. Jak widać mapa tutoriali jest bardzo rozwinięta, wspomniany VAC, bug fixów też już coraz mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna rzecz - chyba w artykule z gry-online.pl było napisane że premierze gry będzie towarzyszyło dodanie kolejnej 2- ki bohaterów czyli LC i Abadona, a zatem tych najbliżej ukończenia, ciekawe czy volvo po wprowadzeniu ostatniego bohatera zmieni sposób wprowadzania zmian do gry, bo ostatni bohater zawitał do gry blisko 2 miechy temu !.

A ponadto ciekawi dlaczego IceFrog cały czas dodaje nowych STR dla "dobrych", pasowałoby żeby wymyslił też paru dla drugiej strony bo obecnie to jest ich aż 6 mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie takie zapytanie z tej racji, że gra niedługo ma mieć swoją właściwą premierę choć i tak każdy kto chciał może w nią grac - osoby, które dostały się do bety będą posiadały grę dalej normalnie czy... bo ja wiem, będą musiały zapłacić za "właściwą" kopię? :P

Bo tak szczerze mówiąc to kompletnie nie orientuję się jaki ostatecznie model płatności ma przyjąć produkcja Valve i można by w sumie to zmienić ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra została podobno zapowiedziana jako F2P (tak twierdzi wiki). Ciągle w necie widziałem wieści jako gra miała by być darmowa. W końcu Valve obrało kierunek mikrotransakcji.

Czy do jakiejś innej gry closed beta, która później miała by się stać płatna były rozdawane klucze na prawo i lewo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu gra taka jak Dota 2 by nie przeszła od tak sobie z closed beta do open bety. W życiu Valve by tak nie postąpiło.

W końcu Valve od dawien dawna wyda "nową" grę. Będzie głośno i wszędzie będą o tym pisać.

BTW. Dziś klient pobrał mi około 400mb update i nigdzie nie mogę znaleźć co on takiego zmienia... Ktoś coś już wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim drodzy, dowiecie się, kiedy Dota 2 przestanie być zamkniętą betą, gdy poznikają wam dodatkowe klucze do niej z ekwipunku smile_prosty.gif

Valve nie zdecyduje się na otwartą, gdyż gra zostałaby zalana przez totalnych nowicjuszy, którzy będą mieli problem z ukończeniem samouczka tongue_prosty.gif

A tak na serio, to pewnie chodzi o kasę, którą Valve zarobi podczas oficjalnego wydania gry. Przedpremierowe "otwarcie" zmniejszyłoby pompę z tym związaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim jeszcze ktoś mnie opierdzieli za zadawanie głupich pytań to na swoją obronę powiem tyle - kto pyta nie błądzi a poza tym fakt rozdawania wejściówek do bety na lewo i prawo nie implikuje automatycznie modelu F2P jako sposobu płatności :P Równie dobrze mogła to być strategia marketingowa aby zachęcić i pokazać sporej rzeszy ludzi jak gra wygląda, może ich wkręcić w dalsze granie itd. itp. a po końcu bety stwierdzić, że jak chcą więcej niech zakupią pełną wersję gry. Tak czy inaczej za odpowiedź dziękuję niezależnie od tego jak głupie pytanie mogło by się wydawać ^_^

Moim drodzy, dowiecie się, kiedy Dota 2 przestanie być zamkniętą betą, gdy poznikają wam dodatkowe klucze do niej z ekwipunku smile_prosty.gif

Znikną?! Dzięki borom zielonym! Wreszcie będę mógł się pozbyć tego diabelstwa w hurtowych ilościach, o które zupełnie się nie prosiłem i nie jestem w stanie tego w sensowny sposób się pozbyć albo nawet oddać... jedna z dobrych rzeczy jaką dzisiaj usłyszałem :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mówią twórcy:

?Dota 2 is a Free to Play game that will be officially launching this Summer.

At this point we don't really think of Dota 2 as a beta, but we also aren't ready for everyone to show up and start playing just yet. We are constantly updating the game with new heroes, bug fixes, and new features. We've still got work to do before we can support the number of players who've shown interest in Dota 2. Right now we're working on expanding our server infrastructure, which is the primary bottleneck.

Purchasing an Early Access pass will allow you join the Dota 2 community and help build the game. The more people we have generating ideas and providing feedback, the better Dota 2 will become. In addition, every single feature is avaliable to you and none of the items purchased or progress made will be lost or reset once the game is available for everyone.?

http://store.steampowered.com/app/570/?snr=1_7_15__13

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...