Jump to content

Arthas023

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arthas023

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 08/02/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

3,462 profile views
 1. Możesz spokojnie kupować. Steam pokazuje, że grałem w nią ostatni raz w czerwcu 2014, czyli już po całym procesie łatania i nie miałem z nią żadnych problemów technicznych.
 2. Szybko i na temat. Dostałem od Blizzarda maila z czterema beta key'ami do HotS. Kto zainteresowany pisać na pw.
 3. @Wardi Nie trzeba. LFR dropi ilvl 640, czyli to samo co daily pod challenge mode, które też nie są potrzebne, żeby zacząć HM na normalu. Z tego co pamiętam Blizzard podzielił to tak, że dla osób, które planują raidować mythic progress wygląda tak: Dungeon normal > Dungeon Hc > HM normal > HM hc > HM mythic, a dla osób, które kończą na LFR: Dungeon normal > HM LFR.
 4. Wątki homoseksualne w grach - first world problems. Dla balansu w Fort Salma macie dwa quaggany, które są hetero.
 5. Przed samą Freją nie ma ogniska. W tej lokacji masz dwa ogniska - to, które już zapaliłeś i drugie w miejscu gdzie są te wciągające piaski. Żeby się tam dostać musisz zjechać po linie na tą półkę, gdzie jest pająk i mag. Dalej już trafisz.
 6. @zecik Humanity zbierasz normalnie, tylko tym razem nazywa się Human Effigy.
 7. @Rennard Dopowiadając do tego co już Ci napisał Abyss - w niektórych miejscach (znalazłem takie 4) wykorzystując przeciwników można otwierać skróty lub dostawać się do normalnie niedostępnych przedmiotów. @biner1999 Wchodząc do No-man's Wharf warto zaopatrzyć się w Pharros' Lockstone. Korzystając z niego możesz włączyć "oświetlenie" lokacji. Dzięki temu nie będziesz potrzebował pochodni, żeby coś widzieć, a te potworki, które chowają się w cieniu nie będą wychodzić z domków.
 8. @TomcioM Nie jest Ci potrzebny do szczęścia pad od X360/PS3. Sam ostatnio grałem w Dark Souls na PC korzystając z pada, za który kilka lat temu nie dałem więcej niż te 50zł. Zainstalowałem do niego odpowiednie sterowniki, a do zmapowania klawiszy skorzystałem z pomocy Xpadder'a i nie miałem żadnych problemów w grze.
 9. @Rainstand Jest zdecydowanie więcej amunicji niż w poprzednich częściach. Gdzie w DS1 i DS2 często mi jej brakowało, tak w DS3 na porządku dziennym było to, że wyrzucałem ją, żeby wrzucić do plecaka coś innego.
 10. @Seba77 Jeżeli chodzi o decki pod constructed, spróbuj którąś z tych stron: http://hearthstoneplayers.com/ http://topdeck.gg/ http://www.hearthpwn.com/ . Natomiast jeżeli chodzi o coś co pomoże Ci zmontować deck z tego co Ci dobiera arena, polecam tą stronę: http://www.arenavalue.com/ .
 11. Nie interesuje mnie kto ile ma czasu na granie i jak gra, więc nie. Miałem na myśli jeden z trybów constructed, który w anglojęzycznej wersji zwie się "casual". Typowym jest, że ludzie testują tam swoje decki lub robią dziwne decki, żeby robić daily. Przykład z wczoraj - quest na "zagranie 40 minionami kosztującymi 2 lub mniej" - najłatwiejszy sposób na zrobienie tego, to zmontować deck z samymi tanimi minionami i wskoczyć z tym na casual. Tak, nie tracisz gwiazdek do 20 rangi. Tak, wbicie dalej bez epiców/legend nie jest trudne. Ba, są ludzie, którzy streamowali swoje gry tanimi deckami, któ
 12. @Rainrir Casual? Ludzie często testują tam swoje decki/zmiany w nich, żeby nie ryzykować rangi w ranked. Co do rush decków, może być wiele wyjaśnień - trafiłeś na osoby, które wiedzą jak na to grać/miałeś słaby starting hand/przeciwnik miał dobry starting hand/wstaw inne powody.
 13. Czemu zakładasz, że mag będzie musiał strącić te silniejsze potwory? Ostatnio w modzie są decki w tym stylu - http://hearthstoneplayers.com/tournament-eu-mlg-11-3rd-place-caxxmage/ . Nie ważne jak wielką będziesz miał przewagę na stole (a będziesz ją miał grając na ten deck), mag będzie tylko trade'ował część minionów, resztę freezował i powoli obniżał twoje hp. W późniejszych turach dostaniesz Ice Block/Fireball, Ice Block/Fireball i na koniec Pyroblast - 22dmg, a sam nie możesz mu nic zrobić.
 14. Osobiście nawet nie wiedziałem, że takie turnieje są. Z tego co teraz przeglądałem to całkiem fajnie się to prezentuje. Dobrze rozumiem, że wystarczy mieć jeden deck? Tyle co skończyłem craftować jeden i dużo aren minie, zanim zmontuje coś nowego. Z innej beczki, jutro reset ranked na eu (us był dzisiaj). Planujecie od razu grać, czy czekacie aż wszystkie legendy wbiją jakieś wyższe rangi?
 15. Raczej Ci się nie śniło - Fajna sprawa, ale w arenie/rankedzie raczej tego się nie zobaczy.
×
×
 • Create New...