Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Call of Juarez (seria)

Polecane posty

Bez przesady, za 80 zeta nie można oczekiwać cudów. Ja wiem, że marzy się (przynajmniej mi :P) metalowa replika jakiegoś rewolweru (plus ewentualnie bicz Billego), dwustronny plakat (z jednej strony Ray, z drugiej Billy), płytka z muzyką i skórzana oprawa na książkę będąca wierną kopią tej z Biblii Ray'a :P + mapa okolicy na imitacji jakiegoś starego papieru :D Ale jak już mówiłem za 80zł wszystkiego mieć nie można, a jak za dobrą grę to nie jest aż tak wygórowana cena 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to specjalnie nie przeszkadza. Guild Wars Factions wersja normalna też kosztuje ok 80 zł, a wersja kolekcjonerska (z dodatkami wszelakimi) prawie 200zł... morał? Płacąc 80zł za grę raczej nie ma co oczekiwać Volkswagena GTI w pudełku :)

Poza tym co byście robili z tymi kolejnymi gadżetami? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wersja kolekcjonerska- ciekawe :)

Mysle, że taka wyjdzie, ale dopiero po jakimś czasie od premiery- dlaczego :?: bo:

-Nie wydają wersji kolekcjonerskiej słabego produktu,

-jeżeli juz wyjdzie edycja kolekcjonerska, to już pewnie ze wszystkimi patchami ew. z dodatkowymi mapami do multi itp. .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na wymagania gra w Polsce nie będzie aż takim hitem...

Będzie trzeba czekać na patcha :D

Już nie przesadzaj z tymi wymaganiami. Toć CoJ pod tym względem nawet nie może się równać z Crysis`em czy Oblivion`em...

Ponoć na GF 7300GT śmiga a to karta za trzy stówki z hakiem. :D

Techland wydał tylko jedną wersję kolekcjonerską. Chrome Gold i to wszystko. Dziwne, że nie wydał kolejnej po ukazaniu się Chrome SpecForce.

Bo SpecForce był wielkim niewypałem zbesztanym w branży... A CoJ zapowiada się iście dobrze. Może jednak ta CE będzie? A jak nie to... no cóż trudno. :wink:

Nawet jak by była wątpię czy bym wyłożył 50-60% więcej kasy dla jakichś popierdółek. Chyba to gra się liczy najbardziej nie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć CoJ pod tym względem nawet nie może się równać z Crysis`em czy Oblivion`em...

Z Crysis'em może nie ale z Oblivionem na pewno:

Wymagania minimalne Obliviona:

» Pentium 4 2 GHz

» 512 MB RAM

» karta graficzna 64MB Geforce FX5900

Minimalne wymaganie Call of Juarez:

» procesor 2,4 GHz

» 512 MB RAM

» Karta graficzna 64MB

Porównując CoJ z Oblivionem widać różnice :D

Z własnego doświadczenia wiem, że mi lepiej i płynnej działał mi Oblivion niż demo CoJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi demo śmiga na max z anizotropowym filtrowaniem niestety AA nie działa z HDR na 7300GT Galaxy Zalman 600MHz, 1700MHz 256MB DDR3 1,2ns. Nawet tekstur nie musiałem obniżać a mam 1GB ramu. Na 12 potokowym 1600XT już by się cieło. Ten 7300GT od Galaxy to niezły sprzęcior za 450/500 zeta najlepsza grafa dogania po O/C 7600GT, 6800GS... a to nie koniec jej możliwości podobno pamięć można wykręcić do 1800MHz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 7300GT od Galaxy to niezły sprzęcior za 450/500 zeta najlepsza grafa dogania po O/C 7600GT, 6800GS... a to nie koniec jej możliwości podobno pamięć można wykręcić do 1800MHz.

Hmm... przeglądałem testy tych kart i owszep po O/C doganiają wydajnościowo sporo droższe karty (ok. dwie stówki) ale nie 7600 GT a 7600 GS... A te jednak sa jeszcze znacznie słabsze od bardziej wykręconych GT`ków. :wink:

Ale w jednym musze przyznać rację, w tym segmencie cenowym nic lepszego się nie znajdzie obecnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7600GS podobnie jak 1600XT są znacznie słabsze od 7300GT Galaxy Zalman. Co do 7600GT to nie mówiłem, że są wydajniejsze od tych graf ale po O/C calkiem realnie się zbliżają do referencyjnego 7600GT. A mówimy tu o grafie, której cena nie przekracza 500zeta! Dodatkowym atutem to duży potencjał O/C te grafy potrafią chodzić na 600MHz i 1800MHz bez modyfikacji np biosu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty z serii 7600GS znacznie słabsze od 7300GT? Bzdury! Ot weź na ruszt chociażby Galaxy 7600GS który również oparty jest na pamięci DDR3. A i również posiadają chłodzenie Zalmana. Stawiam głowę że tej karty po O/C nie przebije żaden 7300GT po O/C. A koszt tej karty to okolice 600zł (przeważnie poniżej). 8)

A i ilośc Mhz nie zawsze przekłada się na wydajnośc układu. :wink:

No i jeszcze wspomnę iz edycja Galaxy 7600GS nie jest jedyną wykręconą i opartą o DDR3.

A i 1600XT ma jeden plus wzgledem nawet 7800GT - HDR + AA działa bardzo dobrze co w GeForcach niestety szwankuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja mówie o referencyjnym 7600GS opartym na pamięciach DDR2 i taktowanych do 1GHz. Ten 7600GS DDR3 Zalman GS ma tylko w nazwie to 7600GT. No bo nie powiesz chyba, że 7600GS Galaxy przy taktach 500MHz i 1400MHz 12 shaderów, 5 vertexów to jeszcze GS. To jest już pełny GT... Co do ilości MHz to w przypadku układów Nvidi jest szczególnie ważna przypomnij sobie chodzby FX innaczej jest u ATI. Są edycje z wykręconymi pamięciami też Galaxy ale z gorszym chłodzeniem znacznie. ATI 1600XT mam jako grafe zapasową i żaden HDR z AA nie działa wiem bo sprawdzałem to kolejny mit 8):wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz ma pamięć DDR3, wciąż jest oparty o (wykręcony ale jednak) rdzeń GS`owy a nie ten GT`kowy. Więc to wciąż GS, bardzo podkręcony ale jednak. Ale skończmy już z tym offtopem. :D

Na którego jest zapowiedziana premiera CoJ`a? Można już gdzieś składać pre-ordery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem finalne wersje okładek :D oto one:

Z Rayem:

0e01dd05e2548d52.jpg

Z Billym:

3ec637504a229bc4.jpg

Hmmm mi sie bardziej podoba z Rayem i ją chyba wezmę :) a Wy :?:

Niewiem, czy dobrze widzę, ale wydaje mi się, że gra zostanie wydana w tekturowym boxie :D :twisted: :twisted: 8)

Jeżeli chcesz zamówić już dziś Call of Juarez, to zrób to TU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...