Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Call of Juarez (seria)

Polecane posty

Szczególnie dobre w tej grze są pukawki urządziłem sobie małe polowanie na indian przy pomocy classic rifle (półautomatyczny) i łuku a to wszystko uzupełniłem sobie shotgunem trochę amunicji mało ale super. Wymiana ognia jest kapitalna a to najważniejsze w fps. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie dobre w tej grze są pukawki urządziłem sobie małe polowanie na indian przy pomocy classic rifle (półautomatyczny) i łuku a to wszystko uzupełniłem sobie shotgunem trochę amunicji mało ale super. Wymiana ognia jest kapitalna a to najważniejsze w fps. :D

Znalazłeś łuk w demku ?????Gdzie jest???Bo też bym sobie se pochulał z łuczkiem w roli głownej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przypadkowo natknołęm się na ten łuczek, jest w posiadaniu swóch indian pilnujących przeprawy przez pierwszy most skalny to ten, który się zawala po przejściu. Musisz rozwalic tych dwóch indiańców a do tego najlepiej urzyc shotguna zdobycznego przy pierwszym spotkaniu z indianami. Następnie obok trupów musisz dobrze poszukac łuku trudno go zauważyc możesz jeszcze wziąśc classic rifle i indianie nie mają szans. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaki będzie Crysis dopuki piłka jest w grze wszystko jest możliwe na razie nic nie wiadomo o grywalności Crysis brak demka a COJ pokazał, że ma super grywalnośc. A grywalnosc to atut lepszy niż wypasiona grafa ja gram w starego DN3D i tak już zostanie mimo, że grafa gorsza ale grywalnosc ma potężną. Tak to jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaki będzie Crysis dopuki piłka jest w grze wszystko jest możliwe na razie nic nie wiadomo o grywalności Crysis brak demka a COJ pokazał, że ma super grywalnośc. A grywalnosc to atut lepszy niż wypasiona grafa ja gram w starego DN3D i tak już zostanie mimo, że grafa gorsza ale grywalnosc ma potężną. Tak to jest...

Może CoJ nie będzie tak dobre jak crysis ale samo porównywanie tej gry do crysisa to już jest coś. TERAZ POLSKA !!!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Tak będzie już robimy super gry CoJ będzie równy Crysis to widac po grywalności i grafie :D

Dobra, ale na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że CoJ będzie lepszy od gry, która jeszcze się NIE ukazała. Powiedz mi proszę, bo mimo iż CoJ to b. dobry FPS, to wciąz ma zbyt wiele błędów, które twórcy muszą poprawić przed wypuszczeniem gry na rynek. Poza tym nie jest to wcale tytuł aż tak wspaniały, bym mógł go od razu porównywać z Crysis'em. Następnym razem zanim wyslesz jakiegoś jednozdaniowego posta z własną opinią na dany temat postaraj się dopisać jakieś (sensowne) argumenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very Happy Tak będzie już robimy super gry CoJ będzie równy Crysis to widac po grywalności i grafie Very Happy

Dobra, ale na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że CoJ będzie lepszy od gry, która jeszcze się NIE ukazała. (...) Poza tym nie jest to wcale tytuł aż tak wspaniały, bym mógł go od razu porównywać z Crysis'em.

Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że COJ to nie jest tytuł tak dobry aby go porównywać z Crysisem który jeszcze NIE wyszedł? Sorry, ale zaprzeczasz sam sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very Happy Tak będzie już robimy super gry CoJ będzie równy Crysis to widac po grywalności i grafie Very Happy

Dobra, ale na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że CoJ będzie lepszy od gry, która jeszcze się NIE ukazała. (...) Poza tym nie jest to wcale tytuł aż tak wspaniały, bym mógł go od razu porównywać z Crysis'em.

Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że COJ to nie jest tytuł tak dobry aby go porównywać z Crysisem który jeszcze NIE wyszedł? Sorry, ale zaprzeczasz sam sobie.

Może to faktycznie mój błąd, ale chodzi mi o to, że CoJ jest grą bardzo dobrą, ale nie genialną czy wybitną. Gdyby była genialna to można byłoby miec jakieś podstawy do tego, by sądzić, że może się okazać lepsza od wyglądającego (na podstawie trailerów) na grę "dychową" Crysis'a. Ja tymczasem znam wiele tytułów (chodzi mi o FPS'y), które zrobiły na mnie lepsze wrażenie niż CoJ. Są to w zasadzie i tak tylko przypuszczenia... ale na obecną chwilę bardziej prawdopodbne od tego, że CoJ będzie lepszy od Crysis'a. Ale i tak popełniłem błąd, so sorry boys. #-o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że umiesz przyznać się do błędu bo w dzisiejszych czasach mamy plagę ludzi którzy będą się wymądrzali choćby nie wiem co :wink:.

Cóż, może i COJ tak genialny jak Crysis nie jest ale to obecnie chyba i tak najlepsza pozycja do porównania. Dla mnie liczą się statystyki, 90% grających w COJ jest pod wrażeniem, i to jest najlepsze. Poza tym to polska gra więc przyda się jej wsparcie :wink:, ja choćby dlatego wolę ją od Crysisa. Polacy muszą się kiedyś pokazać.

A swoją droga. Na tą chwilę jest nie wiele screenów z Crysisa które, jak znam życie, są "ulepszone". To samo było z Call Of Duty, na pierwszych screenach grafika świetna, a w praktyce okazało się że grafika momentami jest przestarzała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że Crysis będzie gorszy od CoJ ale, że to gry porównywalne zarowno technicznie jak i mam nadzieje grywalnością. Zresztą nie oceniaj gry po trailerach bo grafa to nie wszystko a CoJ udowodnil, że oprócz wspaniałej grafy ma również potężny klimat. :D Czego Crysis jeszcze nie udowodnił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. COJ napewno będzie kapitalny no ale raczej takiemu killerowi jak Crysis dorównać nie ma szans. :D

A co do:

porównywalne zarowno technicznie ...

Moim zdaniem jednak Crysis wyprzedza COJ`a przynajmniej o jedną długość tak pod względem graficzki jak i fizyki. Ale to tylko moje zdanie. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:"Pożyjemy,zobaczymy!"Spójrzcie jaki Crysis ma zaplecze a jakie my!!!Po Far Cry'u wszyscy chcieli czegoś podobnego i wszystkie najlepsze firmy jak jeden pomagają im.A my??Kto zna Techland??Crytek ma nawet swój engine a my całość jedziemy z Nvidii.Poza tym CoJ nie przyjmie się tak jak Crysis bo nawet jeśli bedzie Wyrąbany to gracze potraktują go jako przedsmak do Crysis'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiadomo czy Crysis będzie takim murowanym hitem technologia to nie wszystko. FarCry miał oprócz technologi powalający klimat nawet jak pierwszy raz grałem w niego na GF4MX to nie mogłem się oderwac od demka pomimo, że o bajerach graficznych mogłem zapomniec...

Zobaczymy czy Crysis będzie miał to coś bo CoJ napewno to ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od początku wakacji zacząłem zbierać pln'y na nową karte, Crysis nie jest głównym powodem mojego zbierania, ale przyjemnie będzie popykać w Crysisa na najwyższych detalach (mam nadzieje) chociażby po to by zobaczyć tą "fotorealistyczną" grafe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworzyć "takiego swojskiego Crysisa"

Chyba trochę się źle wyraziłeś, ot Crisis i COJ niewiele mają wspólnego (prócz oczywiście gatunku, ale klimaty jak i bajery inne). Chyba raczej będziemy mogli sie cieszyć że stworzyli niasi grę wcale nie ustępującą hitowi pokroju Crisis. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworzyć "takiego swojskiego Crysisa"

Chyba trochę się źle wyraziłeś, ot Crisis i COJ niewiele mają wspólnego (prócz oczywiście gatunku, ale klimaty jak i bajery inne). Chyba raczej będziemy mogli sie cieszyć że stworzyli niasi grę wcale nie ustępującą hitowi pokroju Crisis. :)

Mniej więcej o to mi chodziło :D . Fajnie by było jakby twórcy troche zoptymalizowali kod CoJ, wtedy napewno odniosą większy sukces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...