Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Call of Juarez (seria)

Polecane posty

FAjnie jakby w CoJ były jakieś łamigłowki żeby przejść dalej.Ale też nie za często.Najbardziej mnie ciekawią misje u meksykańców :lol: :lol: :twisted: Ciekawe czy będzie można zestrzeliwywać im kapelusze z głow nie zabijając ich.Fajnie by sie zdziwili.A tak do samej gry to troszke sie tamkrwi leje jak komuś wyrżniesz z 10 metrów w głowe.Wszystko we krwi!!! :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol wiem ale tylk chciałem wszystkim uprzytomnic to i owo.ALe ok.

Tylko że akurat Operation Flashpoint jest bardziej symulatorem i ze zwykłym FPS'em ma wspólny głównie tylko widok FPP.

Inna sprawa - cos widzę, że jeszcze porównujecie Crysisa z CoJ - nie wiem czemu, bo są to kompletnie odmienne gry - jeżeli już to porównujcie sobie CoJ z bardziej podobną grą "Gun".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol wiem ale tylk chciałem wszystkim uprzytomnic to i owo.ALe ok.

Tylko że akurat Operation Flashpoint jest bardziej symulatorem i ze zwykłym FPS'em ma wspólny głównie tylko widok FPP.

Inna sprawa - cos widzę, że jeszcze porównujecie Crysisa z CoJ - nie wiem czemu, bo są to kompletnie odmienne gry - jeżeli już to porównujcie sobie CoJ z bardziej podobną grą "Gun".

porównują bo słowa "polski crysis" są miłe. Choć to już przesada kolejne wypowiedzi to tylko crysis to crysis tamto. Ciekawe jaką ocenę dostanie CoJ. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol wiem ale tylk chciałem wszystkim uprzytomnic to i owo.ALe ok.

Tylko że akurat Operation Flashpoint jest bardziej symulatorem i ze zwykłym FPS'em ma wspólny głównie tylko widok FPP.

Inna sprawa - cos widzę, że jeszcze porównujecie Crysisa z CoJ - nie wiem czemu, bo są to kompletnie odmienne gry - jeżeli już to porównujcie sobie CoJ z bardziej podobną grą "Gun".

porównują bo słowa "polski crysis" są miłe. Choć to już przesada kolejne wypowiedzi to tylko crysis to crysis tamto. Ciekawe jaką ocenę dostanie CoJ. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol wiem ale tylk chciałem wszystkim uprzytomnic to i owo.ALe ok.

Tylko że akurat Operation Flashpoint jest bardziej symulatorem i ze zwykłym FPS'em ma wspólny głównie tylko widok FPP.

Inna sprawa - cos widzę, że jeszcze porównujecie Crysisa z CoJ - nie wiem czemu, bo są to kompletnie odmienne gry - jeżeli już to porównujcie sobie CoJ z bardziej podobną grą "Gun".

No właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale technologicznie CoJ jest jedyną grą, którą można zestawic z Crysis popatrz na cienie i oświetlenie w obu grach...

Może się nie znam, ale grafa w CoJ(demo, niskie detale :cry: )jest kiepska.

Za to sama rozgrywka bardzo fajna, oprócz gry Billym-ta jest nudna i wkurzająca, przynajmniej w demie. Ciekawe, jakie multi będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do LOW takiego OblIViona to i tak jest bardzo dobrze :]

Grałem w demko ze wszystkim obkrojonym na max, jedynie teksturki miałem na high i specjalnie nie miałem na co narzekać w grafice... chociaż ten ogień prócz realistycznej fizyki mógłby też mieć z deczka bardziej realistyczny wygląd (nawet na high [o tak, całe 7 FPS miałem :P] dziwnie wygląda). Ale demko ogólnie mi się podobało. To będzie chyba pierwsza (od czasów Outlaws) dobra gierka FPP na dzikim zachodzie. Byleby pełna wersja była lepiej zoptymalizowana 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ci z tego radia jak się rzucą na CoJ to będzie ładnie zaraz zaczną gadanie, że pastor tak się nie zachowuuje to skandal hehe. :twisted: Gry szkodzą itd... Ale w sumie jako gra to będzie super mam takie przeczucie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przykre, że panowie z Techlanda wciąż decydują się na zamknięte przestrzenie (mówie to na podstawie dema w które grałem) - przecież już Chrome pokazał iż gracz bardziej cieszy się z otwartej przestrzeni (FarCry) niż ograniczonego terenu i właśnie z taką myślą panowie mają budować Chrome 2. No właśnie Chrome 2 ma już być na nowym silniku co mnie bardzo cieszy bo tej jaki widzimy w "kal of huares" prestrzenie otwarte - krajobraz jaki widizmy jest surowy, wręcz widać czasem nieskończone szczyty górskie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Techland zapowiedział, że w przyszłym tygodniu na internecie pojawi się MP demo nadchodzącego shootera - Call of Juarez.

Demo będzie zawierać dwa tryby gry - Skirmish i Robbery a gracze będą mieli do wyboru dwie z dostępnych klas (Gunslinger i Rifleman).

W pełnej wersji gry będą dostępne:

* cztery tryby multiplayer: Deatmatch, Skirmish, Goldrush, Robbery;

* cztery klasy postaci z indywidualnymi cechami i uzbrojeniem: Gunslinger, Rifleman, Miner, Sniper;

* mapy ze zróżnicowanym stylem gry wymagające sprytnych taktyk, współpracy, szybkiej ręki i celnego oka.

Call of Juarez pozwala przenieść się na dziki zachód, w czasy pojedynków w samo południe, napadów na bank i gorączki złota. Można wcielić się w legendarnych rewolwerowców lub profesjonalnych zabójców i brać udział w spektakularnych strzelaninach i pojedynkach na koniu. Gracze będą uczestniczyć w wydarzeniach znanych z westernów, takich jak: napady na pociągi i banki, zasadzki na bandytów, pościgi, uwalnianie więźniów czy strzelaniny w miasteczkach.

żródło: gry.wp.pl

Hmmm będzie ciekawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...