Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Call of Juarez (seria)

Polecane posty

Uwielbiam Gunslingera i bardzo chętnie pograłem po raz drugi w wersję z CDA. Szkoda tylko, że tym razem nie doczekaliśmy sięmultiplayera, w którym spędziłem masę czasu w jedynce i dwójce - świetnie się wygrywało mapki, grając po nocy z kumplem z liceum. Aż się łezka w oku kręci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie najlepszy CoJ. Fabuła - ok, narracja - nadspodziewanie dobra, świetnie komentująca wydarzenia na ekranie, przez co gra się jeszcze lepiej, strzelanie - zrobione bardzo dobrze, choć moim zdaniem pazura pokazuje dopiero w trybie arcade. Zdecydowanie warta 30, a nawet więcej, polskich złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 7 godzin bardzo dobrego Gunslingera. Najbardziej mnie rozwaliły mnie tutaj opisy legend dzikiego zachodu, naprawdę można beknąć śmiechem, gdy się to czyta. Sama fabuła też jest interesująca, szczegółów nie będę zdradzał, ale wspomnę tylko, że jest to opowieść o zemście za doznane krzywdy, zaś sama gra oferuję dwa zakończenia. Zaznaczę, że akcja gry ma formę opowieść, więc nie należy się dziwić, że coś się zmienia nagle w trakcie rozgrywki. 

Strzelanie tutaj jest bardzo przyjemne, amunicja z koltów kończy się bardzo szybko, do tego trzeba uważać na wrogów, którzy potrafią dobrze się schować oraz w dodatku bardzo celnie w nas trafiać. Warto zauważyć, jak zabijamy przeciwników, bo np,. strzał z daleka i między oczy jest lepiej punktowany niż zwykłe zabicie. A to ma znaczenie przy zdobywaniu punktów doświadczenia za które zdobywamy określone umiejętności, np. wolniej upływający czas trybu skupienia, która pozwala nam szybko zlokalizować przeciwników.  

Pojedynki też trzymają poziom, możemy w kampanii zabić przeciwnika pierwsi wyciągając broń, ale gra traktuję to jako zabójstwo niehonorowe i nie dostajemy pd za taką walkę, więc trzeba liczyć się z konsekwencjami. Oprawa ma taki styl realistyczno - komiksowy, jest co podziwiać, czy to bagna, czy to teren wokół wodospadu. 

Jedynie co mnie irytowało to drobne błędy, np.  myszka dwa razy w trakcie gry odmówiła mi posłuszeństwa, pomogło wyjście do menu głównego. Innym razem w misji, gdzie ścigamy Szarego Wilka nie mogłem zeskoczyć z klifu, tutaj na pomoc przyszło mi wczytanie gry. Lekko wkurzało też to, że podczas ucieczki kiedy natrafiamy na teren z wodą postać nie potrafi pływać. 

Dla mnie gra jest warta oceny 8+/10, najlepsza odsłona serii.

 

Plusy:

- ciekawy styl oprawy graficznej

- rozbrajające opisy legend dzikiego zachodu

- bardzo przyjemne strzelanie

- pojedynki 

- muzyka też jest niezła

- fajne ciekawostki związane z okruchami prawdy (duże rzeczy można się dowiedzieć o tych czasach)\

- wymagający i satysfakcjonujący poziom trudności

Minusy:

- drobne błędy

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...