Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Call of Juarez (seria)

Polecane posty

:D:D:D:D I tak będzie zobacz Techland wydaje coraz więcej gierek i to na jakim poziomie COJ, XRX szykuje się też Chrome 2 to już naprawde niezły wynik. Pamiętam jak kiedyś nawet nie mogliśmy się równac z zachodnimi produkcjami a teraz je przewyższamy! :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D I tak będzie zobacz Techland wydaje coraz więcej gierek i to na jakim poziomie COJ, XRX szykuje się też Chrome 2 to już naprawde niezły wynik. Pamiętam jak kiedyś nawet nie mogliśmy się równac z zachodnimi produkcjami a teraz je przewyższamy! :D

no, niektóre przewyższamy, ale do takiego ea, activision czy ubisoft trochę nam jednak brakuje. ale pożyjemy, zobaczymy. w końcu polscy programiści są niby najlepsi na świecie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy w CoJ akurat takie duże NIE są - sprawiają tylko takie wrażenie. Jakby nie było to w demku mamy tylko jedną słuszną drogę do celu i na poziomie Raya i na poziomie Billa. Mam nadzieję, że w pełniaku będzie tych dróg więcej(by nie było chodzi o ścieżki prowadzące do celu a nie "masz kilka dróg do celu - możesz dostać się konno/na piechotę/cichcem/w stylu Rambo"). SI też raczej dosyć standardowe jest - chowają się za przeszkodami i w sumie tyle - no, ale z drugiej strony nie można od nich wymagać koordynacji i taktyki działań jak u oddziałów specjalnych. Poza tym kwestia żywotności gry - akurat tutaj jest...różnie. Wplecenie wątków Raba i Bila w jedną kampanię skraca grę, która i tak pewnie długa nie będzie(jak to kiedyś gdzieś czytałem zachwyty "są dwie postacie - to dwa razy dłuższy czas grania, czyli może nawet i 10 godzin!". Gdyby to było po 10 godzin na każdą postać to rozumiem a tak...pozostaje tylko multi, o którym i tak niewiele wiadomo. Natomiast sam Techland mocno celuje w rynek zachodni - zapominając o rodzimym. Gra ma duże wymaganie i rodacy się skarżą na optymalizacje - na zachodzie to i tak każdemu pójdzie. Poza tym oficjalne forum polskie Coj jest z tego, co widziałem niedoinformowane, czego o zagranicznym nie można powiedzieć. Poza tym jest ogólna ignorancja naszych graczy przez Techland - nie widziałem by na temat CoJ na oficjalnym polskim forum wypowiadał się ktoś z firmy. Co tam - największy rynek zbytu i tak mają na zachodzie. Oczywiście to jest moja opinia na temat i gry i firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie nie jest zle fakt wymagania są spore ale w zamian widoki bajeczne. Pozatym poczekałbym do premiery i wtedy ocenił optymalizację bo to demo jest jeszcze trochę nie dopracowane jeśli chodzi o grafe. Poziomy są calkiem spore misja z indianinem jest spora co prawda demo całej misji nie ujawnia ale teren mały nie jest. Al przeciwników jest też niczego sobie nie tak łatwo wywabic np indiańca w las i go rozwalic bezszelestnie. Czesto indianie zachowują się bardzo racjonalnie i zaskoczyli mnie swoim sprytem i uzbrojeniem. Przykład pierwsze spotkanie z indianami chciałem ich wywabic za kamienie i pojedyńczo wysłac do krainy wiecznych łowów nic podobnego kolesie potrafili ogniem uświadomic mi, że jestem przybity do ziemi i nie mam ruchu chyba, że do tyłu. Co do długoci gry 10 gdz to dziś standard takie czasy zobacz Prey, FEAR wyjątkiem jest FarCry którego też szybko można przejśc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko o tej grafice :D

A fizyka co rozpłynęła się?? Przecież jest doskonała. (no dobra jest ona dobra) :D

No słuchaj jeżeli dali nam do dema tylko 2 poziomy to tylko grafike można podziwiać bo fajnie wygląda strzelalina w miasteczku gdy się wzbijają takie kurze dymu po wystrzałąch.Ciekawe jaki będzie unikalne coś dla strzelb i karabinów bo dla rewolwerów jest tryb koncentracji.Poza tym widzialem na jakimś screenie takiego XIX.w Miniguna wiecie na korbke może będzie można z nim chodzić??Robić zadyme jak w Terminatorku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba półautomatyczny classic rifle świetna giwera jak na tamte czasy uważam, że w demie nie ma lepszej broni palnej. Niezły jest też łuk ma tryb koncentracji i można nim cicho eleminowac wrogów do tego strzały mogą byc zabierane więc problem amunicji znika. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ten moment jest dobry indianin się niczego nie spodziewa i można wypróbowac na nim kilka zabawek ja władowałem mu parę kulek z classica potem zmieniłem na krutką armatę i z bliska rozwaliłem gości przy ognisku fajne efekty hehe :D .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność zagrać w press demo, które zawierało 5 misji (epizod 1,2,3,10 i 14). Gra jest naprawdę dobra. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie muzyka. Nie spodziewałem się czegoś aż tak dobrego.

Poziomy tak jak w "oficjalnym" demie ładują się strasznie długo, ale da się z tym żyć. Tym bardziej że strzelaniny są super :) AI to kolejne miłe zaskoczenie. Mam nadzieję że gra już niedługo trafi do sklepów.

Poza tym widzialem na jakimś screenie takiego XIX.w Miniguna wiecie na korbke może będzie można z nim chodzić??Robić zadyme jak w Terminatorku?
Chodzić z nim - nie. Robić zadymę. TAK! :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bajeczna fizyka,

2. Grafika na światowym poziomie, w tym zachwycające efekty takie jak realistyczne cienie, ,,żywe" twarze ludzi, doskonała animacja zwierząt, bogata szata roślinna,

3. Świadomość ciała,

4. Mnogość cytatów z Biblii, które mogą paść z ust Raya,

5. IDEALNIE podłożone głosy, dawno już nie widziałem czegoś podobnego,

6. Elementy humorystyczne przytaczane wcześniej,

7. Niesamowity klimat,

8. Muzyka, której nie powstydziłaby się żadna ,,zachodnia" gra,

9. Efektowne menu.

Po prostu szykuje się OGROMNY HIT made in Poland

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się prezentuje te Call of Juarez, to trzeba przyznać :) W demku na początku troche nie umiałem pokapować się z tym strzelaniem na PPM (nigdy tak nie grałem), ale jakoś sie nauczyłem :] Grafika faktycznie, jest bardzo ładna a i fizyka stoi na wysokim poziomie. Pozostaje tylko czekać na pełną wersje i trzymać kciuki za Techland. Miejmy nadzieję, że full wersja będzie w dosyć przystępnej cenie (np. 89zł). :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...