Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mongol

Counter Strike:Source

Polecane posty

bardzo chętnie ;]

poszukuję ludzi do klanu

skill* praktycznie nie ważny ponieważ to ma być dla zabawy ;]

jeżeli by się coś rozwineło to serv. :laugh:

*no może trochę przesadziłem takich graczy co drugi raz wlączają cs'a to zapraszam po nabraniu doświadczenia [chociaż podstawowego] :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 1.6 jakies 1,5 roku i śmiałem się z 'sourceowców'. Nie miałem najmniejszego zamiaru przesiadac się na tego 'cs'a bez klimatu'.

Dostałem od kumpla trzydniowego triala i od tamtej pory gram bez przerwy.

Zaczynając od lepszej grafiki, fizyki, realizmu, dopracowania map a na takich szczegółach jak zachowanie ciał po śmierci (bezwładność, a nie odlot w ścianę na 3m ;]) ta gra ma same zalety. Jeżeli ktoś waha się nad przesiadką z 1.6 na source, to niech robi to od razu :]

Gram pod różnymi nickami, bardziej 4fun niż na poważnie. Byłem w kilku klanach, nawet grałem w lidze, ale na dłuższa metę to nie dla mnie ;P

Moje nicki:

- No way! (plus jakies bajery typu minki etc.)

- wybomblowany w kokodzambo

Serwery:

85.232.244.15:27140 - HaszKomora TP Steam/Non-Steam. 16 slotów

91.203.135.6:27836 - Mroczna Strefa FFA j/w 16 slotów

91.102.118.26:27052 - HS-Zone.cal.pl FFA Onlydd2 Steam. 20 slotów (niegdyś świetny serwer, dziś troszke opustoszały, sloty się marnują, tak więc zapraszam gorąco ;])

Co do non-steamowców. Piractwa nie toleruję, ale jako że mam trochę zachwiane poczucie własnej wartości, to gram z tzw. botami, żeby się podbudować ;]

Zapraszam do wspólnej gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnej gry!
Powiedz jeszcze w jakich godzinach grasz to może się spotkamy :]

Mnie z kolei obecnie, bo wróciłem do gry, można spotkać najczęściej na 4 innych serwerach - dwa holenderskie i dwa rosyjskie. Wszystkie można znaleźć na GameTracker, zresztą mam tam konto i szybko wbić do gry posiadając mały programik :) Najczęściej ostatnio gram na serku Team [sAS] - skill tam mają różny, zależnie od tego jacy ludzie tam wbiją; raz byłem na 1 miejscu [10 fragów na 2 śmierci] a następnym - szło zdecydowanie gorzej. Nick w grze: The Shade :biggrin:

b_350x20_C5A6C3E-383F2D-D2E1B5-2E3226.pn

b_350x20_C5A6C3E-383F2D-D2E1B5-2E3226.pn

b_350x20_C5A6C3E-383F2D-D2E1B5-2E3226.pn

b_350x20_C5A6C3E-383F2D-D2E1B5-2E3226.pn

PS. Mój profil na GameTracker - http://www.gametracker.com/blackshadow1991/ [dodawajcie do friendsów :->]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni? Ano przede wszystkim grafiką, dźwiękiem i fizyką. Może też niektóre plansze inaczej wyglądają. A tak poza tym to to samo.

PS gar ktoś w Day of Defeat :Source?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS gar ktoś w Day of Defeat :Source?
Mam i... gram. Czasami. Ostatnio więcej uwagi zajmuje mi CSS oraz - w przyszłości - CoD4: GOTY kiedy dojdzie z Empiku :biggrin:

Ale tytuł posiadam więc zapodaj servery albo IP gdzie grasz i pod jakim nickiem to możemy się spotkać i wzajemnie zabijać lub pozabijać się :) W grze naturalnie. Co do CSS, aby wrócić do tematu, to obecnie królują u mnie trzy serwery. Jeden z nich to normalna gra, CT vs T, ale dwa pozostałe to czyste deathmatche z czego jeden z nich kiedy ma mało graczy zastępuje je botami :) Przynajmniej tak to wygląda ;D Idą namiary:

b_350x20_C010104-000000-FFFFFF-000000.pn

b_350x20_C000000-000000-FFFFFF-000000.pn

b_350x20_C000000-000000-FFFFFF-000000.pn

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu moje staty, gram od czasu do czasu, poziom możnaby powiedzieć zawansowany xD

Nick: Shaker

Ulubione bronie: AVP, Smith, SMG, AK47

Gram: od 1,5 roku

Przęcięty winik na serwie: 2-4 miejsce

Ulubione: GunGame, Deathmatch, ZombieMod, GunGame Deatchmach, Deathrun

Nick Steam: Darolek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

W CSS gram już prawie rok (gra ORYGINALNA).

CSS jest grą bardzo fajna choć ma kilka błędów które mnie wkurzają takich jak np. przenikająca przez drzwi lufa broni itp.

jeśli chcecie mnie dodać na steam to podaje wam mój nick: aptrykak47

mój nick w grze to: ??-47 aka U-BOOT sz.kl. lub ??-47 aka U-BOOT.

gram najczęściej na tych serwach :

# 91.203.134.230:27085

# 91.209.68.7:27117

@Kruk

jeśli chciałbyś pograć np. ze mną to mam 2 dobre polskie serwery Day of Defeat: Source

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CSS to tylko Zombie mod! Jedyny fajny. Tak to tylko pełno uber pr0 gejmerów jest.

PS

Ja gram tylko na niemieckich i z serii GTFO (ale na nich ostatnio coś mi nie zlicza statystyk i z 200 miejsca spadłem na 500) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu kupiłem CSS i jestem zadowolony :cool:

Wcześniej grałem w 1.6, ale CSS jest o wieeee(...)le lepszy od 1.6. Grafika, dźwięki, fizyka.

Ja gram na serwerach Deathrun, MiniGames, Jail i czasami Warcraft mody :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu kupiłem CSS i jestem zadowolony :cool:

Wcześniej grałem w 1.6, ale CSS jest o wieeee(...)le lepszy od 1.6. Grafika, dźwięki, fizyka.

Ja gram na serwerach Deathrun, MiniGames, Jail i czasami Warcraft mody :)

Na ,,Deathrun" możesz mnie spotkać bo tylko jeden taki serwer jest nick ,,Shaker"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie mi tu oceniać grę, bo to nie ten temat. Powiem krótko: Jest świetna.

Głównie gram na Jail/Deathrun/MG, jeśli chcecie jakieś fajne, polskie serwery to piszcie na nick steam "mordrak". Ewentualnie mogę z kimś wspólnie popykać na innych modach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na steamie grają dzieci mające bogatych rodziców, które jak przegrają mówią coś w rodzaju o kur*** i klikają disconnect, dlatego gram przede wszystkim na serwach z przedrostkiem [ns]. nawet nie wiecie jak mnie to czasem wnerwia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na steamie grają dzieci mające bogatych rodziców, które jak przegrają mówią coś w rodzaju o kur*** i klikają disconnect, dlatego gram przede wszystkim na serwach z przedrostkiem [ns]. nawet nie wiecie jak mnie to czasem wnerwia...

rzeczywiscie trzeba byc bogatym czlowiekiem zeby miec gre za 100 zl, malo kogo na to stac

ten wiadomy powod to pewnie taki ze nie masz pudelkowej wersji tylko jakies ubersuper css z internetu ^.^, a w dodatku na "ns" graja same lowy ktore w kazdym lepszym graczu widza czity, sam na nsach mam kupe banow "za czity" czyli bycie lepszym niz pan admin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...