Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mongol

Counter Strike:Source

Polecane posty

heheheheh........ a ja sie pochwaliśc mogę ze do mnie do klasy w ZSŁ chodzi kolega który gra w CS`a i ma klan.. a ten klan jest 8 albo 9 w Polsce.. I grali z pentagramem;p

Jest zarąbiście.. a moja nazwa na steam w cs 1.6 To Barcin ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - mój pierwszy post cza sie przywitać;)

A więc... Często gram w csa jak się nudze;P Wszystkich co napisali swoje nicki w tym temacie zapisałem pod steam ;D Chętnie z wami zagram, a mój skill... Nie wiem;) Ocencie sami.;)

Ulubione mapy (wg. kolejności): de_dust, de_dust2, cs_office, glass_war, cs_italy.

Nick w grze: Shadow_PL

Nick na Steam: Shadow_PL1

Zapraszam do gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie grac w c'sa jest po prostu super (ach ta grywalność)

Czytales regulamin ? Wiesz o co w tym subforum chodzi ? Moze jednak warto sie zapoznac ? Jeszcze jeden beztroski statsiarski post i bedzie ostrzezenie formalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo 1szy post

Trojanos jest ze mna w klanie :P(i pare innych wybitnych piotrkowskich osobowosci) moze jakis inny klan bylby chetny na spara??:P

---------------------------------------------------------------------------

Css kocham za to ze scout jest w nim morderczy :)

P.S a i jeszcze za to ze jak wpisze na youtube counter strike source to sa filmiki typu : me wallhacking in CSS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy weszli na serwer o podanym IP z wczesniej LILJON i BORO81,informuję że serwer nie działa a oto nowe IP 69.20.156.5:27015

Wchodźcie na niego TEN SERWER JEST NIEAKTUALNY.PROSZĘ

POCZEKAC NA NOWE IP. Odezwe sie wkrotce

nie wchodzcie na serw z LILJON i BORO81

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za wysoki ping, czyli za wolno cie laczy i za wolno giera odpowiada na zapytania serwera. Moze masz za wolne lacze? Moze cos sciagasz w tle? Moze laczysz sie z zagranicznymi serwerami polozonymi daleeeeko?

W ogole jak tu wyglada sprawa ze Steamem i legalnoscia non-steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odbanowac moze tylko admin tego forum

2. Nadal walisz post pod postem, czyli nie przeczytales regulaminu. Masz go tutaj: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=7756 - jestem dzis wyjatkowo wyrozumialy mimo tego upalu na dworze...

3. Czemu sie uparles na NonSteam? Graj na Steam - nie ma lagów, są niskie pingi, na serwach nie ma oszustów i w ogole cacy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze serwery to inea neostrada itd. jeśli chodzi Wam o serwery publcizne. Natomiast najlepsi dostawcy serwerów w Polsce to gamesnet.pl shooters.pl whiterabbit.pl i wiele wiele innych. Tam możecie sobie sami postawić swój własny serwer z pingiem 15 20 za kilkadziesiąt złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że piszę 2 razy pod rząd, ale nie widziałem sensu w kolejnym dopisywaniu się do tematu. Mianowicie:

Klan eSDe-Gaming szuka przeciwników do spara. Warunki to spatchowana wersja. :D Rzecz jasna. Jeśli ktoś zna taki klan, albo lepiej, należy do niego niech zagląda na ich stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...