Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mongol

Counter Strike:Source

Polecane posty

Witam. Zapraszam wszystkich chętnych na nowo powstały polski serwer CSS

oto IP <ciach>. Poszukujemy adminów serwera zainteresowanych odsyłam na naszą stronkę <ciach>. Pozdrawiam.

Widze, ze nawet alias wam usuneli za nielegalna tresc, wiec i ja usuwam lincza i dane :P CS tylko przez Steam jest legalny, tak wiec - ostrzezenie //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - napisales i na privie, i na gg i tutaj - jedno starcza, jak jestem online to zawsze odpisuje bez wzgledu na miejsce. No rush ;)

2 - zagalopowalem sie nieco, gdyz 95% prywaciarzy jacy sie pojawiaja to non-steamowcy. Tak czy inaczej przyznaje sie, ze z rozpedu podciagnelem Cie pod ta grupe. Tym samym ostrzezenie zostanie cofniete, a linki i ip mozesz wkleic swobodnie w nowym poscie. Sorry za klopot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się przyłączyć :) login STEAM - ddd822 (nie pytac czemu taki login xDDD) a nick to

????? ? ?á?? (podczas gry - bardziej oficjalny) mogę także używać takiego - BeZioL (podczas gry), ale raczej ten 1.

albo

-TWO- ????? ? ?á?? (nick w STEAM)

Skill mam cienki, bo ostatnimi czasy nie grałem, więc sam byłem zdziwiony swoją marnością :) może ktoś mi pomoże wrócić do formy? :P Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!Od dwóch tygodni pogrywam w cs`a.Świetna gra.Ma tylko jedną,jedyną wadę-poza mną grają w to same Terminatory albo inne cyborgi :P .(Tak nawiasem mówiąc,dziwie się wszelkiej maści kombinatorom.Gra właściwie nie jest droga.Tym bardziej warta swoich pieniędzy,że nie jest to gra na jeden wieczór.)Ci co mnie wiecznie zabijają ,grają w cs`a od lat.A niektórzy pięknie grają,aż nie żal ginąć z ich ręki.Bardzo rzadko udaje mi się znaleźć graczy,z którymi mogę nawiązać równorzędną walkę.Pozdrawiam!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja gram w to od 3 lat i wciaz jestem co najwyzej "dobry". Czasem podciagam sie pod "bardzo" jak mam duzo fps :P Gf5200 robi swoje... Plus to, ze net sie rozlacza... Jakby ktos chcial zagrac to wpisac w friends przemo258 (albo przemo256 nie pamietam:D)

Moj nick:ZombieHunter (na friendsach- kiedys tez w grze ;) ), choc akurat jestem po przerwie i stara ekipa juz nie gra, wiec gram pod roznymi nickami, przewaznie za kazdym razem inny xD

ps

Posiadam orginala!! :P Denerwuja mnie non-steamowcy ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja gram w to od 3 lat i wciaz jestem co najwyzej "dobry". Czasem podciagam sie pod "bardzo" jak mam duzo fps :P Gf5200 robi swoje... Plus to, ze net sie rozlacza... Jakby ktos chcial zagrac to wpisac w friends przemo258 (albo przemo256 nie pamietam:D)

Moj nick:ZombieHunter (na friendsach- kiedys tez w grze ;) ), choc akurat jestem po przerwie i stara ekipa juz nie gra, wiec gram pod roznymi nickami, przewaznie za kazdym razem inny xD

ps

Posiadam orginala!! :P Denerwuja mnie non-steamowcy ;/

Cześć!Dziś znowu dostałem lanie:)Choć ustrzeliłem paru,ale nie pytaj ile razy padłem:)Gra jest świetna.Nie dziwię sie że popularna.Ja gram na różnych serwerach-spoko loko,spoko majonez,strzelnica Wrocław.Zależy,gdzie jest miejsce i w miarę miła atmosfera.Nie lubię jak się ze mnie śmieją,albo opieprzają,bo niby przeze mnie przegrywają.A przecież każdy kiedyś zaczynał.Powoli odkrywam,że an polu walki największym zagrożeniem jest twoja drużyna.Wiele razy padam od kul w plecy,a jeszcze przed sekundą byli tam moi towarzysze broni.Trzeba się pilnować i mieć oczy dookoła głowy.A kumple myślą głownie o sobie:) i fragowaniu.I wkurzają mnie ci co lubią granaty.Zamiast przeciwnikowi,to mnie po oczach błyska.Raz się tylko odezwałem.Pomogło.Przestał mnie oślepiać.A rozumiesz,ja cieniutki jestem,więc nie chcę pyskować.Zauważyłem też,że zawsze jest tak,że strzela do mnie dwóch albo trzech.Nawet jeśli uda mi się kogoś ustrzelić,natychmiast padam od kul jego towarzysza.Dziwne,bo zwykle do akcji biegnę z kimś.Ale w decydującym momencie jakoś wokół mnie robi sie pustka.Mistrzowie kampienia:).Co dwie lufy,to nie jedna.Jestem pełen podziwu,dla -jak ich nazywam-tancerzy.Weź go traf jak on skacze,biega i jednocześnie strzela z precyzją snajpera:)Kiedyś to wyćwiczę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unikanie to podstawa xD

Jak denerwuje cie team, polecam serwery Teamplay (TP)... Tam trzeba wspolpracowac ;)

Skoro jestes nowy, zapewne uzywasz smg? jesli tak - zapomnij o nim :P

ps

ja mam taki problem, ze jak gram na jakims serwerze (tylko w cs:s - nie pomaga reinstal) to przez 15-20 minut jest ok, potem nagle mam takiego "laga" (sciecie) i juz nie wracam do stanu normalnosci... Moge wejsc na kazdy inny serwer, tylko nie na ten... po zagraniu jednej rundy na innym serwerze, znow moge spokojnie powrocic na ten, z ktorego mnie wyrzucilo... Jest to szczegolnie denerwujace, gdyz przez to nie moge grac na sparingach, mixach itp.

wie ktos jak to naprawic? ;)

pozdrawiam

ps

dodaj mnie do przyjaciol to zagramy razem :P POLECAM serwery Fragzone - www.fragzone.eu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unikanie to podstawa xD

Jak denerwuje cie team, polecam serwery Teamplay (TP)... Tam trzeba wspolpracowac ;)

Skoro jestes nowy, zapewne uzywasz smg? jesli tak - zapomnij o nim :P

ps

ja mam taki problem, ze jak gram na jakims serwerze (tylko w cs:s - nie pomaga reinstal) to przez 15-20 minut jest ok, potem nagle mam takiego "laga" (sciecie) i juz nie wracam do stanu normalnosci... Moge wejsc na kazdy inny serwer, tylko nie na ten... po zagraniu jednej rundy na innym serwerze, znow moge spokojnie powrocic na ten, z ktorego mnie wyrzucilo... Jest to szczegolnie denerwujace, gdyz przez to nie moge grac na sparingach, mixach itp.

wie ktos jak to naprawic? ;)

pozdrawiam

ps

dodaj mnie do przyjaciol to zagramy razem :P POLECAM serwery Fragzone - www.fragzone.eu

Mnie nie denerwuje team.Możliwe,że źle się wyraziłem.Myślałem ,że to gra zespołowa,tymczasem jest tak,że nie wolno liczyć na członków drużyny.Oślepiają mnie często granatami.Włażą chłopaki na linie ognia.Słowem,rzadko dostrzegam współpracę.Bo jak trafię czasem na team,to nawet nie zdążę wystrzelić i wygrywamy.A wierz mi,ja za plecami kumpli się nie chowam,czy po jakichś dziurach.Zwykle padam w pierwszych chwilach walki.

Twoja propozycja jest kusząca,ale wierz mi ja strasznie cieniutki jestem.I pewnie tylko bym cię zdenerwował.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie denerwuje team.Możliwe,że źle się wyraziłem.Myślałem ,że to gra zespołowa,tymczasem jest tak,że nie wolno liczyć na członków drużyny.Oślepiają mnie często granatami.Włażą chłopaki na linie ognia.Słowem,rzadko dostrzegam współpracę.Bo jak trafię czasem na team,to nawet nie zdążę wystrzelić i wygrywamy.A wierz mi,ja za plecami kumpli się nie chowam,czy po jakichś dziurach.Zwykle padam w pierwszych chwilach walki.

Twoja propozycja jest kusząca,ale wierz mi ja strasznie cieniutki jestem.I pewnie tylko bym cię zdenerwował.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Czemu tak sądzisz? Zalezy od szczescia :P Dodaj mnie do przyjaciol, bo ja tez nie mam z kim grac teraz :/

Nie mowie, ze bedziemy grac 1v1 tylko na jakims serwerze ffa sobie zagrac dla zabawy przeciez :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak sądzisz? Zalezy od szczescia :P Dodaj mnie do przyjaciol, bo ja tez nie mam z kim grac teraz :/

Nie mowie, ze bedziemy grac 1v1 tylko na jakims serwerze ffa sobie zagrac dla zabawy przeciez :D

Dopisałem cię jakimś cudem do listy przyjaciół.sadze,że będziesz wiedział kto.JA nie pamiętam nicków ludzi z którymi gram.Zwykle.Pamiętam tylko El Polako,bo mnie zastrzelił z przystawienia jak zostaliśmy sami.A dziś z bieram haed shoot za haed shootem.Zacznę w przygodówki grać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie widzę, że strasznie dużo osób nie gra w Source'a a szkoda, bo może i nadal dla niektórych jest gorszy niż 1.6, ale gra się bardzo fajnie. A jeśli ktoś nie lubi typowego CS'a a jakieś gun game albo DM'y to mam świetny adres (ostatnio, sam tam grywam - skill średni, dużo się ginie, ale również zabija; dwa razy byłem na drugim miejscu z ~65 fragów) :)

MoS 1 Deathmath [Tick 100]

82.96.91.148:27015

Polecam ;) Tam mnie będzie można znaleźć ;) See ya in game :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick w Cs-ie to tak jak na forum Tomoslav.Gram głównie na tym serwerze:

-88.191.76.2:27016 lub

-87.247.99.106:27015

Albo mogę ustawić serw i popykać 1v1 lub z botami.GG:9947545

ja mam nick snieg na steamie gram w css i cs 1.6 gracie na neostradzie tp serwer sponsorowany przez tepse mam tam adma

Adres IP serwera (CS Source, 18 slotów): 193.110.122.210

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...