Skocz do zawartości

Gothic 3 Zmierzch Bogów - błąd CRC podczas instalacji


Diamond1997

Polecane posty

Witam.Mam problem z zainstalowaniem gothic 3 zmierzch bogów.Trochę się instaluje i wyskakuje komunikat z błędem transferu składnika :

Składniki : Podstawowe dane

Grupa pliku : Files

Plik : I:/pelne/G3ZB/data2.cab

Błąd : Błąd danych (CRC).

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Cragir

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diamond1997:

Miałem ten sam problem, ale udało mi się go obejść przy pomocy programu Alcohol 52%. Spróbuj wykonać obraz płyty (w opcjach odczytu wszystko odznaczone) i z niego zainstalować grę.

Ale jak to zrobić ? Pobrałem program i nie wiem co mam zrobić ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diamond1997:

Uruchom program, włóż płytę do napędu, wybierz Kreator odczytu, w opcjach odczytu nic nie zaznaczaj. Wybierz nazwę dla obrazu oraz jego lokalizację, kliknij start. Jak skończy - zamontuj obraz w wirtualnym napędzie.

Mam identyczny błąd , to CDA coś spartoliło mój kolega i paru innych ludzi też kupili ten numer i tez nie mogą zainstalować. A na reklamacje nie chce mi sie czekac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiujcie wszystkie pliki z katalogu G3ZB na dysk, na przykład do nowego folderu utworzonego na pulpicie.

PODKREŚLAM!

Nie klikajcie ''kopiuj'' na katalog G3ZB (bo przy kopiowaniu również wyskoczy wam błąd), ale po jego otwarciu zaznaczcie zawartość i przenieście ją folderu, który utworzyliście, i stąd rozpocznijcie instalację.

Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Wątek już trochę stary, ale nie chcę zakładać nowego. Mam taki sam problem użyłem wszystkich rozwiązań, jakie są w tym temacie, ale dalej nie mogę skopiować pliku data2.cab na dysk (przy instalacji wyskakuje błąd CRC). Czy można ten plik skądś pobrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Stary temat, ale odświeżam. Dopiero teraz chciałem zainstalować Zmierzch Bogów z CDA, ale ku mojemu rozczarowaniu wyskakuje błąd CRC :/ Plików przekopiować się nie da na dysk, bo też występuje błąd. Tak samo ze zrobieniem obrazu płyty za pomocą alcohol 120%.

Są jeszcze jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...