Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

RTSy na X-klocu

:C&C, Battlestations: Midway, The Battle for Middle-earth II

Nadchodzą: samodzielny dodatek do C&C, World in Conflict, Tom Clancy's: End War, Halo: Wars

+ ( tu moja spekulacja ) od 3 do 5 trzymanych jeszcze w tajemnicy projektow

Mysle ze jak na system stawiajacy pierwsze kroki w dziedzinie RTS to wynik jak najbardziej pozytywny biorac pod uwage cieple przyjecie C&C oraz BfMEII oraz duze zainteresowanie nadchodzacymi grami:)

Ciekawe jaka jest definicja gry nie akcji...?

Ty zaczales ten temat wiec moze podaj swoja definicje wedlog ktorej okresliles konsole jako sprzet ktory ma s umie TYLKO gry akcji?

Czy jRPG, racery, gry logiczne, przygodowki (point&click), symulatory, party games, taktyczne jRPG, rtsy i sportówki nazywasz ogolnie "grami akcji"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt seria Total War opanowała konsole już dawno, tak samo jak Europa Uniwersalis, już nie mówiąc o masie RTSów.

Dalej sie pograzasz. A co serie TW i EU to jedyne gry nie- akcji??? Lol

Po za tym rtsy na Xboxie 360 sa i bedzie ich o wiele wiecej. :roll:

tu się zgodzę z broxx'em....

człowieku zastanów się co ty mówisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy ludziska zauważacie jeszcze w ogóle o czym jest ten temat?! :P

Wracają do Crysis'a: (uwaga będzie lekki spojler!)

Czy wam też misja, w której pilotujemy to "latadło" zaraz po tych ekstra misjach w statku obcych i potem ucieczce oraz obronie marines przed tym duuużym kroczącym robotem wydała się jakaś taka.... badziewna?! Nie wiem jakoś w ogóle nie mogłem się połapać skąd i dlaczego coś mnie ściąga na glebę, do celów misji nigdy nie udało mi się dolatywać na czas, a walka w tym pojeździe drętwa strasznie jakaś jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupic Crysisa czy Kane & Lynch??
Zależy od tego jakie gry preferujesz. Jeżeli cenisz sobie szybką akcję, świetną fabułę i miażdżący klimat bierz grę panów z IO. Jednak wtedy zdajesz się na liniowość etapów, niewidzialne ściany i ogólnie sporo ograniczeń wolności.

Natomiast Crysis, oceniając po demku, FC do którego jest podobny, recenzji oraz opinii innych oferuje ogromną swobodę, wolniejszą akcję, słabszą fabułę i klimat. Ale nie tak miażdżący jak w K&L.

ja bym kupił Crysisa.
Ja Kane&Lyncha :P a Tobie, dawidek3294443 proponuję sprawdzić dema obu gier.

btw, panowie nie offtopujmy, to nie jest temat do takich dyskusji....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupic Crysisa czy Kane & Lynch??

to pytanie jest jak Lokata...

Już jedną poprawną odpowiedź dostałeś..

sprawdź dema obydwu gierek ale jestem przekonany że będzie tak jak ze mną:D sprawdziłem i najpierw kupiłem Crysis'a a potem Kane & Lynch..

__________________________________________________________________

A sprzęt to teraz trzeba mieć baardzo dobry bo obydwie gierki są [beeep]ongo tylko na najwyższych detalach....

poza tym coraz nowsze i badziej pomysłowe silniki gier i grafiki dadzą wszystkim co maja słabe kompy ostrego kopa w dupę, dzięki któremu Komputronik i inne sklepy przeżyją dosłowny napad nowych klijętów...

to jest moja Opinia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha a ja jestem zadowolony ze wogole mi dziala na sprzecie AMD athlon 3200 podrecony do 3400 1 gb ramu i ge force 6600 GT chodzi plynnie na 1024 na 768 woda fizyka dzwiek na najwyzsze i reszta na najnizsze i spokoojnie mam 30 fps haha :D8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci jeszcze lepiej... Ustaw sobie 1024x768 i ustaw na high wszystkie opcje prócz shader detail - ta na najniższy. I co wtedy? FPSy spadną ci nieznacznie... A teraz spróbuj ustawić wszystko na LOW, a shader detail na medium - na moje oko wyciągniesz coś koło 15-20fpsów... shader detail na high - hehe...

W zasadzie to mogli w tej grze umieścić tylko jedną opcję bo jakby nie patrzeć ona ma decydujący wpływ na wygląd i działanie... Nic tam... czekam na 8800GT bo niestety mój 7900GT tak średnio się sprawuje w Crysisie... można by grać na low, ale po co skoro najmocniejszą stroną gry jest grafika. A na low to wygląda z lekka jak produkcja a'la summer 99' :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej zauważyłem ze w tym "sprzętożercy" nie ma że jak strzelisz w ciało zabitego przeciwnika np głowę czy reke to nie robią sie dziury!!!! przeciez to juz było w FARCRY i ja zawsze lubilem sie tak bawic :D tutaj tego nie ma dla mnie to jest ewidentny błąd ktory nie był wymieniony w CDA i taka super produkcja pod katem graficznym powinna coś takiego mieć skoro FARCRY tak swietnie to przedstawiał i mozna tez bylo zobaczyc strzalami w ktora czesc ciala zabiles przeciwnika :P tutaj jak strzelam w przeciwnika ktory lezy na ziemi robią sie pylki od ziemia (tak jakbym strzela w zmiemie a nie glowe przeciwnika).... jest to ewidentny błąd i pomylka..... po takiej produkcji spodziewałbym się grafiki i tekstur dopracowanych w najmniejszych szczegolach :evil: :? :( co wy o tym sądzicie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak epatowania gracza różnymi aspektami skutków używania broni palnej jest chyba podyktowany jak w większości shooterów pragnieniem powiększenia targetu odbiorców o przedstawicieli niższych kategorii wiekowych, jeśli się nie mylę.

Ideałem jest jak wiadomo Soldier of Fortune...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co Ci chodzi? napisałem tylko o błędzie którego sie dopatrzyłem skoro taka mozliwosc jest w farcry a tutaj strzelam w teksture i postaci a mi sie robi dymek od ziemi to chyba błąd jak na TAKA gre i TAKA grafike nie powinno byc takich bledow i niedopatrzeńskoro gra pod kazdym aspektem graficznym zachwyca chyba nie moze byc w czyms gorsza od dosc starego juz far cry;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Far Cry podobała mi się krew, która wypływała z trupa jak się go wrzuciło do wody. Fajny patent, dodając rekina, który pływa w oceanie... ^^. Co do ciał przeciwników, faktycznie, to, że leci z nich piasek trochę denerwuje, dodając brak możliwości podnoszenia ciał daje efekt kupy pozlepianych tekstur leżących na ziemi, a nie prawdziwego ciężkiego ciała. Przeszkadza to nie tylko ze względów graficznych ale też taktycznych, nie raz chciałem gdzieś schować ciało zabitego aby inni go nie zobaczyli ale nie było mi to dane ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis budzi we mnie mieszane uczucia. Owszem grafika jest śliczna i przynajmniej wiadomo, że te kilka tysięcy rozłożone na raty nie poszły w błoto, ale z drugiej strony jest strasznie nudna. Idziemy-wybijamy Koreańczyków-idziemy dalej-wybijamy kolejnych koreańczyków. Czasem tylko dla odmiany trafi się jakiś kosmita (w jakich ilościach nie wiem, gra nie pozwoliła mi dotrwać do chwili w której mógłbym powiedzieć, że skończyła mi się guma :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Osobiście Crysis bardzo mi sie podobał tylko i wyłącznie jednego powodu. Od trzech lat byłem odcięty od "nowych gier: z prozaicznego powodu: za słaby komputer. Niedawno kupiłem sobie nowy i zdecydowałem się kupić Crysisa. Pierwsze wrażenie, oszałamiająca grafika. Drugie wrażenie---> super akcja. Trzecie wrażenie. Ciekawie zapowiada się fabuła. Czwarte wrażenie: niesamowita misja w statku obcych. Spotkałem się z opiniami, ze ta plansza jest nudna i bardzo przeciętna, ale stanowi zupełne przeciwieństwo poprzednich plansz. Aż czułem ten klimat (przytłaczający). Piątym wrażeniem była ostatnia misja. Prawie w całości.

@ A teraz pytanie z zupełnie innej beczki. Czy istnieje jakiś dobry klan w multiplayerze polski?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie, oszałamiająca grafika.

To jeden z nielicznych plusów tej gry. Niestety optymalizacja już nie idzie w parze z jakością grafy i pozostawia wiele do życzenia.

Drugie wrażenie--->super akcja.

Ja wiem...W BioShock'u była lepsza.

Ciekawie zapowiadająca sie fabuła.

Niestety pod tym względem Bio też był znacznie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja pozostawia wiele do życzenia? Nie sądzę, na moim kompie (jednordzeniowy athlon 3800+, grafika gf 7600) Crysis chodzi na detalach średnio- wysokich bez najmniejszych przycinek (AA wyłączony, cieniowanie średnie, reszta wysokie). Każdej grze życzyłbym takiej optymalizacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...