Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Mogę czuć się dumny - przeszedłem Crisis'a na poziomie trudności Delta używając gołych rąk! :D Mama jest dumna ze mnie. :P No i co pobiorę nowsze sterowniki do GF, tym bardziej się zacina. BTW: A co do tej pogaduszki, nie ma co udowadniać - PC są lepsze i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Misiek spojrz na swojego posta i na swojego siga. Znajdz niepasujacy element :lol:

BTW: To znaczy co? Przechodziliscie calego Cryisisa walczac tylko piąchami? Przeciez sa motywy gdzie sie nie da z tego co pamietam ( or not ) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzudra panowie, nie wiem komu próbujecie zaimponować... Crysisa na Delcie nawet największy pro-gamer by nie przeszedł - po pierwsze są momenty gdzie po prostu trzeba użyć amunicji (np. do zestrzelenie helikopterów, do pokonania bossów), po drugie to jest po prostu imposibble, na delcie jedna celna kulka i po Tobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jojok21: Kyonga mozna zabic "jednym rzutem skrzynki" (bug fizyki). Co do poziomu trudnosci - przesadzasz. Delta jest prosciutka!

PS: Co to za koles w cda mowil ze Crysis slabo sie sprzedaje? Kormacze? (strasznie nie lubie jego minifelietonow - takie spojrzenie na piractwo przez pryzmat glupoty i ironii, ale to juz inna historia ;P)

"EA reported Crysis reaching the platinum mark meaning over 1 million copies of the game have been sold worldwide."

Na tym sie nie skonczy. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: To znaczy co? Przechodziliscie calego Cryisisa walczac tylko piąchami? Przeciez sa motywy gdzie sie nie da z tego co pamietam ( or not ) :D

Nie no gdzie... przecież nasi pr0gamerzy rozwalili

w końcowej misji statek obcych gołymi rękami! Brawo! Obrzucili go kamieniami i zrobił buuuuuuM!

A tak na serio to z lekka mi żal ludzi, którzy przeszli grę na maksymalnie Normalu i gadają takie bajeczki...

jojok21: Kyonga mozna zabic "jednym rzutem skrzynki" (bug fizyki). Co do poziomu trudnosci - przesadzasz. Delta jest prosciutka!

Tak... delta jest prościutka. Ledwie 25h (a na Normal nawet nie 10h) z hakiem na nią poświęciłem i omal nie zjadłem biurka przy każdym kolejnym wczytywaniu gry. Na Delcie możesz zginąć przy pojedynku z jednym Koreańczykiem, gra to ciągłe skradanie się i eliminowanie przeciwników z krzaczorów, tak żeby "jednego ubić, ale reszta tego nie zauważyła". To jest na prawdę proste, szczególnie, że od jednej kulki giniesz, a w starciu z więcej niż dwoma Koreańczykami nie masz szans. Więc drobny błąd w planie - kaput, QuickLoad.

"EA reported Crysis reaching the platinum mark meaning over 1 million copies of the game have been sold worldwide."

Ta... a jeszcze miesiąc temu było coś koło 200 tyś., no nie borxx? Ale się na tego Crysisa ludzie ostatnio rzucili, no popatrz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"EA reported Crysis reaching the platinum mark meaning over 1 million copies of the game have been sold worldwide."

Hehe... Na wszelki wypadek sprawdziłem tą informację i rzeczywiście, wydaje się ona być w pełni prawdziwa.

Nie jest to może jakiś powalający wynik ale na pewno jest całkiem nieźle a biorąc pod uwagę platformę, na którą gra wyłącznie się ukazała to jest naprawdę świetnie. ...nice!

Chciało by się powiedzieć : A NIE MÓWIŁEM? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA reported Crysis reaching the platinum mark meaning over 1 million copies of the game have been sold worldwide

Jesli EA w 2,5 miesiaca sprzedalo na swiecie 1mln jednostek przy grudniowych ok 80 tysiacach w USA to zeczywisie jest sukces.

Ma ktos jakies bardziej "niezalezne" zrodla dot. Crysisa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kąsi? :lol:

Poszukaj sobie na necie - wielokrotnie jest podana ta informacja.

A poza tym : jak Microsoft podawał do wiadomości że Halo3 w przeciągu tam paru dni czy tygodni pobił rekord sprzedaży to nikt jakoś w to nie powątpiewał, podobnie było z ostanimi wynikami Assassin's Creed podawanymi przez Ubi-soft i tak można by dalej wymieniać : Kane&Lynch, Call of Duty 4, Bioshock itd. - wszędzie wyniki sprzedaży były prezentowane przez wydawców, więc o co ta gadka? :) . A 80tyś w USA...była to liczba sprzedanych gier "pudełkowych", nie była brana pod uwagę dystrybucja online, która okazała się mieć bardzo istotny wpływ na ogólny wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kąsi? :lol:

Wrecz rani moje serce T_T

A poza tym : jak Microsoft podawał do wiadomości że Halo3 w przeciągu tam paru dni czy tygodni pobił rekord sprzedaży to nikt jakoś w to nie powątpiewał

Bo to bylo proste do sprawedzenia i pokrylo sie z wynikami NPD, Vgchartz itp.

Ale jak ostatnioMicrosoft podal ogolna sprzezaz halo 3 w ilosci ponad 8 milionow jednostek to juz watpliwosci byly duze.

W kazdym razie Melon w 2,5 miesiaca jak na rynek PC to sporo nawet lacznie z downloadami.

a to ze podchodze lekko sceptycznie? coz, przy takich rewelacjach lubie miec jakis solidny back up. Szczegolnie ze jak sie na swojej stronie ma digital distribution to mozna sobie wyniki retuszowac do woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ze podchodze lekko sceptycznie? coz, przy takich rewelacjach lubie miec jakis solidny back up. Szczegolnie ze jak sie na swojej stronie ma digital distribution to mozna sobie wyniki retuszowac do woli.

Nie sądze żeby kryło się tu jakieś oszustwo - było by to bezcelowe. EA ogłosiło (razem ze wspomnianymi wynikami sprzedaży) że Crysis stał się dla niego ważną marką, w którą z pewnością zamierza inwestować - a jak wiemy akurat ta firma na pewno nie wkłada pieniędzy w coś co nie przynosi zysków (i to dość dużych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borxx Jeżeli tak jest (chociaż na razie ciągle nie jest to nigdzie potwierdzone), to co to zmienia? Sądzisz że wydawali by grę na konsole, która bardzo marniutko się sprzedawała na PCtach? Bujda - na pewno nie chciwe EA :lol:

A poza tym pisałem Ci już że podobnie można wynik każdej produkcji podważać... tylko po co?

Cięzko Ci coś przełknąć tą kroplę goryczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Crysis laduje na Xboxie 360 to oficjalne info z CES 16 stycznia.

Ostatnio cos tam dla 1up mowili wiecej konkretow z ktorych wiadomo tyle:

"The Xbox 360 version will supposedly incorporate similar story elements to its PC brethren, but will feature different gameplay aspects (physics, environments, etc.) that better utilize 360's DirectX 9 technology (the PC version is being built using DirectX 10). Expect full details if and when Crytek finally (and officially) announces this much-anticipated console installment of its high-profile franchise."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Crysis laduje na Xboxie 360 to oficjalne info z CES 16 stycznia.

Ostatnio cos tam dla 1up mowili wiecej konkretow z ktorych wiadomo tyle:

(...)

Expect full details IF and when Crytek finally (and officially) announces this much-anticipated console installment of its high-profile franchise."

Wersja PL:

"Czekajcie na dalsze szczegóły JEŚLI i kiedy Crytek w końcu(oficjalnie) zapowie ten bardzo oczekiwany tytuł na przejście na konsole"

Więc "oficjalne zapowiedzi" to sobie wstaw między bajki.

Learn English you must, borxxx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe... borxx mi nie przeszkadza że Crysis wychodzi na konsole (chociaż zakompleksiony ma rację : w podanym przez Ciebie akurat cytacie nie ma żadnej pewnej informacji) - już o tym wcześniej zresztą pisałem, ale to nie o tym była mowa : to że EA chce zrobić wersję na inną platformę to tym bardziej świadczy tylko o dobrym przyjęciu tejże gry na blaszakach.

Błądzisz :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, wait. Przeczytalem na forum gamespota ze na CES 16 stycznia jeden z boozów Cryteka potwierdzil ze od jakiegos czasu pracuja nad Crysisem na Xboxa 360!

To byla sciema? Lol jak tak to nie wiedzialem.

A to info jakie wam zacytowalem to odnosnie rzekomego wywiadu dla 1UP odnosnie tych kilku szczegolow jakie wiadomo.

Co wy mi tu wciskacie panowie???? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkeerd, cytat jaki dalem byl TYLKO czyims prywatnym opisem wywiadu z 1UP, wiec jak mial niesc ze soba jakies oficjalne informacje?

Trzy razy Ci mam to pisac?:/

Zreszta niewazne. To i tak nie ma juz znaczenia bo...

Ok, a teraz najlepsze... chyba jestem zdeka przepracowany ostatnio bo info jakie przeczytalem odnosnie CES w Las Vegas i tego co paplal tam Bernd Diemer z Cryteka pochodzi ze stycznia... 2007 roku:)

Juz mozecie sie nabijac :oops:

zakompleksiony, wiem ze bardzo chcesz mi udowodnic braki w edukacji:) Keep on tryin'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktokolwiek cos jeszcze doda chcialbym zaznaczyc ze wlasnie prawdopodobnie POBILEM REKORD i kazdy moze mi gratulowac na PW:)

No bo czy zdazylo wam sie kiedys podac na forum newsa przeterminowanego o rok i 16 dni? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkeerd, cytat jaki dalem byl TYLKO czyims prywatnym opisem wywiadu z 1UP, wiec jak mial niesc ze soba jakies oficjalne informacje?

Trzy razy Ci mam to pisać?

Ech... borxx Czy Ty wiesz wogoole o czym ja pisałem?

Dla mnie informacja o tym czy będzie czy to nie będzie konwersji Crysisa jest nieistotna!! :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...