Skocz do zawartości

World Cup 2k6


Cardinal

Jak wypadną biało-czerwoni na Mistrzostwach?  

258 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tragedia, nie zdob?d? punktu w eliminacjach.
      35
    • Nie wyjd? z grupy.
      104
    • Wyjd? z grupy! (oklaski!)
      75
    • 1/4 fina?u!
      7
    • 3
    • Zagraj? w finale!!!
      2
    • ...I ZWYCI???! (a Giertych b?dzie dobrym ministrem)
      32


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Aaaaaa! Byłem sobie na egzaminach więc mnie ominął mecz...No to wchodzę do domu, włączam kompa, wbijam na LiveScore i.. NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM! To ma byc drużyna, która miała sprawic niespodziankę?! To ma byc drużyna która z Hiszpanią miała zremisowac albo wygrac!? Niech mi ktoś zrelacjonuje mecz, bo może się na Livescore pomylili :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Hiszpania pokazała wysoką formę i lekkość gry. Meczyk wyszedł im bardzo dobrze, ładne bramki i akcje (m.in. Puyola), mieli na boisku wszystko poukładane i po prostu przyejmnie się na ich grę patrzyło. W przeciwieństwie do Ukrainy, która wprawdzie grała w 10, ale mimo to nie pokazała niczego dobrego. Bo chociaż do pustej bramki powinni trafić... :roll:

Meczyk Arabia - Tunezja sobie jakoś odpuszczę, za to Polaków w akcji oczywiście trzeba będzie zobaczyć. Z jednej strony jestem optymistą - a nóż się uda? Z drugiej realistą - pewnie będzie tak, jak zwykle... :/ Bo Pablo Janas coś tam kombinuje, Ebi z przodu, Jeleń na pomocy, Żurawski wspierający drugą linię, ale... No, zobaczymy! Serce chciałoby, zebyśmy zatriumfowali, ale znając naszych raczej nie wygramy dziś. Nie mniej - Polska gola! A może będzie niespodzianka? 8)

Ole! :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mój kolega dzięki wygranej Hiszpanii będzie dłuuugo świętował... Wygrał 246 złotych u buka :? Sam nie wiem czy mu gratulować czy zazdrościć- w każdym razie ja też zaczynam stawiać!!! A samego meczu nie mogłem oglądać :( Musiałem czekać na chemicę, ale się opłaciło bo zdałem do drugiej klasy!!! :jupi: Tak czy owak, wynik robi wielkie wrażenie, oby tylko Hiszpanie nie spoczeli na laurach!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comments. ;]

Brazylia - Chorwacja

No, mistrzowie się zbytnio nie przemęczyli. Od początku nie narzucali swojego tempa i byli dość pasywni, co wykorzystała Chorwacja, przyciskając w pewnych momentach. Starali się bardzo, walczyli, ale w decydujących chwilach zabrakło zimnej krwi. Strzelali prosto w Didę albo obok jego bramki. Wobec tego Cararinhos wystarczyła jedynie piękna bramka Kaki. Są też powody do zmartwień - o ile R. Carlos i Cafu biegali jak nastolatkowie i niezłą robotę odwalali, a Emerson miał sporo przechwytów, to już napastnicy fatalnie grali. Ronaldo nie mógł dojść do sytuacji, a Adriano trafić w bramkę z 6 metrów. Powinien chyba Robinho wyjść w następnym meczu. Myślę jednak, że obydwie drużyny wyjdą z tej grupy, bo wątpliwym jest czy Japonia i Australia zagrożą Brazylii, Chorwacji też raczej nie (jeśli tylko będą grać jak w swoim pierwszym meczu).

Hiszpania - Ukraina

Nasi sąsiedzi postawili nas przebić i zagrali jeszcze gorzej niż my (tak, to możliwe jak widać). Kompletnie nie istnieli. Za to Hiszpanie od początku do końca mieli inicjatywę i łatwo stwarzali sobie sytuację pod bramką rywali. Każdy zawodnik grał dobrze i bez większych błędów. Obok Czechów to drużyna, która zrobiła na mnie największe wrażenie. Choć z drugiej strony Ukraińcy grali jak amatorzy, więc trzeba to potwierdzić jeszcze na lepiej dysponowanym przeciwniku. Ale zajdą daleko, jeśli tylko utrzymają formę.

Arabia 0:0 Tunezja

Znowu czuję nudny mecz...

Polska 0:1 Niemcy

Przy dobrym obrocie sprawy nie przegramy za wysoko. Bo w coś więcej zdecydowanie nie wierzę. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janas przed meczem dostał dwie nagie piłki...to o czymś świadczy! jak to ktoś powiedział: Polacy strzelą 4 bramki - po dwie Klose i Podolski :lol: :lol: ale trza wierzyć w naszych! Następna okazja do kibicowania dopiero na Euro 2008...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Hiszpania przejechała się po Ukrainie równo... "żółci" rozbici w pył, nie wiem, czy ta drużyna się jeszcze podniesie. IMO najgorsza drużyna do tej pory...

Co do meczu naszych z Niemcami - myślę, że przegramy 0:2... tak nakazuje rozum, choć nigdy nic nie wiadomo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w Polaków... Mam nadzieję, że wygrają i pokażą, że jednak potrafią grać w piłkę nożną. Niemcy wcale nie grają aż tak dobrze, to że strzelili 4 bramki Kostaryce nie świadczy o tym, że grają świetnie. Tak by grali gdyby ich obrońcy nie popełniali takich błędów... Polska ma szansę, muszą zagrać tylko z wolą zwycięstwa i będzie dobrze... Wygrają, taką mam nadzieję... Nadzieja to matka głupich.

Przegrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o dzisiejszym rezultacie dowiedziałem się z radia.

Zasnąłem sobie w autobusie w drodze do domu – jak zwykle obudziłem się tuż przed ostatecznym

przystankiem i usłyszałem, bodajże w RMF-ie:

„Na sześć minut przed zakończeniem spotkania Ukraina przegrywa cztery do zera z drużyną Hiszpanii”…

Trochę szkoda – byłem za Ukraińcami…

W tej chwili oglądam TVN24 – jest konferencja prezydenta, zwołana w celu ogłoszenia, że wybiera się na mecz

Swoją drogą zabawnie to wygląda: „PREZYDENT KACZYŃSKI LECI NA MECZ”

– heeh – chyba na własnych skrzydełkach – myślę sobie…

Możecie mnie mieć za głupca, ale przez gardło mi nie przejdzie, że nasi dziś przegrają:

Polska 2:1 Niemcy

Zgadzam się co do tego, że bezbramkowy remis nie wchodzi w grę – jak myślicie, kto strzeli dla nas

pierwszą bramkę – ja sądzę, że Żurawski załatwi bramkarza z kontrataku – tak w 34 minucie i 49 sekundzie… :P

Przegrają.

"Pesymiści są potrzebni światu: gdy optymista wynalazł samolot, pesymista skonstruował spadochron." :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania bez problemu pogromiła Ukrainę - czyżby nareszcie miał nadejść czas tej drużyny? Dotychczas zawsze odpadali dość wcześnie, teraz grają naprawdę dobrze, udało im się narzucić swoje tempo gry tak wymagającemu rywalowi jak Ukraina. Przyznam, że jestem pod wrażeniem, a jednocześnie raduje mnie to - może porażka Polski nie będzie najwyższą tego dnia? :P

Polska - Niemcy... Hm, rozum mówi mi, że Niemcy bez problemów zdominują mecz i spokojnie zdobędą trzy punkty. Serce każe mi wierzyć, że Polacy osiągną dobry wynik, albo chociaż godnie powalczą. Jeśli będę widział, że nasi piłkarze biegają, walczą o każdą piłkę - bez względu na wynik uznam to za godne zakończenie walki o awans do drugiej rundy. Pozostaje trzymać kciuki, liczmy na cud. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Ukraina

Fajnie było zobaczyć mecz, w którym jedna druzyna zmaltretowała przeciwnika :twisted: . Być może Hiszpania nareszcie się pokaże i osiągnie coś więcej niż w poprzednich latach. Pamietam, że hiszpańscy gracze byli zawsze w cenie jednak jako reprezentacja nie sprawdzali się za dobrze na większych imprezach. To jest dopiero pierwszy mecz więc nie można za bardzo szafowac faworytami, ale jak narazie zespół z Półwyspu Iberyjskiego zaprezentował się b. dobrze. A Ukraina nie istniała.

Niemcy - Polska

Czy nasi zawsze muszą sobie utrudniać życie? Wygraliby z Ekwadorem i ten mecz byłby zupełnie inny, ale jest jak jest. Trzeba walczyć - nie ma innej mozliwości. Cieszy mnie to, że Jeleń zagra od pierwszej minuty i że Żurawski zostanie postawiony na pozycji ofensywnego pomocnika. Tam jest jego miejsce. Niech bramki pozostawi dla Ebiego i Jelenia. Myślę, że mecz ustawi się w pierwszych 15 minutach - po kwadransie bedziemy widzieli jak jest. IMHO Polska strzeli jako pierwsza bramkę bedzie się bronić przez jakiś czas, głupio straci swoją pierwszą i jak Nam się poszczęści strzelimy w okolicach 70-80 minuty bramkę zwycięską.

Mój typ: Niemcy - Polska 1-1 albo 1-2. Przynajmniej tak bym chciał - podczas konfernecji chłopaki brzmieli dośc sensownie i Janas jakiś pewny siebie się wydawał. Przekonamy się już niedługo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Polska

Ten mecz to chyba nawet ja obejrzę :D Albo popatrzę trochę, żeby potem nie było, że nie wiem o co chodzi :D A poza tym znwou ktoś mi wypomni, że jestem niepolski, niepatriotyczny i w ogóle nie męski :D Bo jak w szkole gadają to czasem nie łapię...

Póki co to najwięcej widziałem meczu Francja - Szwarjcaria. Aż 50 minut :D Po nim zauważyłem, za co nie lubię piłki nożnej :] Że poprostu czasem trafia się mecz bez żadnj dynamiki.

A potem się dowiedziałem, że to był najnudniejszy mecz w całym Mundialu.

Ale nvm...

A jak obstawiam mecz naszej reprezentacji? Cóż. Nie znam się za bardzo, więc nie chcę się wypowiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam 2:0, albo 2:1, oczywiście dla Niemców. Nie ma innej możliwości, a Janas będzie dyndać :D.

BTW< kto oglądał jakiś tam program informacyjny, że gość chce odszkodowania od pana J.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze dwa mecze , które oglądałem w TV były trochę nudnawe , bo w pierwszym meczu było 0 : 0 , a w drugim tylko 0 : 1 .

Myślę , że dzisiaj będzie ciekawiej i obstawiam :

Arabia Saudyjska - Tunezja 2 : 2

Polska - Niemcy 3 : 2

Och ty śkubany kłółiku :albino: ! Trafiłeś z wynikiem nr 1 i obyś trafił z drugim =D> :bounce:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

free_frag, CYPHER i Zib jakimiś niepoprawnymi optymistami są, tak trzymać! nauczcie mnie tego bo ostatnio miałem ochote jedniego orła bielika opluć (na godle). a tak sirius nie mam zamiaru ogladac kolejnij tragikamedii. ide czytać książki :study:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony! Pierwsza połowa i żadnej bramki ze strony Niemców. Trzeba przyznać nasi rodacy naprawdę bardzo walczą o piłkę i bronią jak mogą swojej bramki. Wiele było okazji dla nas i to mnie cieszy :). Coś mi mówi, że chyba nasi strzelą tego jednego gola. Prawdę mówiąc Niemcy mieli dwie szanse do zdobycia dwóch punktów, ale całe szczęście pudło.

Oj wszystko okaże się na drugiej połowie. Oby nasi utrzymali ten wyniki lub nawet strzelili tego gola :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polacy. Grany dość dobrze i niewiele brakowało, abyśmy prowadzili. Mecz wyrównany, ale co najważniejsze wreszcie widać wolę walki. Gramy o wszystko - przecież to nasza specjalność. Szkoda sytuacji Jelenia i Żurowskiego. Jednak moim zdaniem Krzynówek jest do zmiany od zaraz. Źólta kartka, stracony rzut wolny i sytuacja strzelecka. Powinna być zmiana od 2 połowy. Również Frankowskiego przydałoby się zmienić. Zaś wstawienei Jelenia to był strzał w 10. Podziwiam tego zawodnika. Cóż jedyne co mam to złudzenia. ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszą połowę, mimo że nie chciałem oglądać wcześniej meczu. Jednak instynkt stadny zadziałał ;). Jak śpiewali hymn to spodobała mi się ta bliskość piłkarzy, tam stanowili jeden zespół. A jak na boisku? Myślałem, że dostanę zawału, ale jeszcze żyję. W polskiej drużynie najbardziej spodobał mi się Ebi, Jeleń też daje radę. No i Boruc nas ratował kilka razy. Reszta nieźle, mogę jeszcze powiedzieć, że obrona spisuje się dobrze, w zasadzie nie popełniają błędów. Pomoc też nieźle, tylko Żurawski coś nie wyciąga normy. Ale może w drugiej połowie będzie lepiej.

No i jeżeli wynik będzie korzystniejszy niż 0:3 dla Niemców, to będę zadowolony.

Kibice-to tam są jacyś Niemcy na trybunach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, jednakże gdybyśmy wykorzystali choćby jedną z tych sytuacji, które stworzyliśmy byłoby wspaniale...Boruc rozgrywa świetny mecz, najlepsze było to jego wyjście po minięciu się z piłką, pokazuje, że nie boi się wagi tego meczu, oby tak dalej! Szerzej wypowiem się po końcowym gwizdku (oby...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec...jednak przegraliśmy...Poland wraca do domu :(. Już...już miałem nadzieje, że będzie 0 - 0 lub może nawet strzelimy. Ech co ja sobie myślałem wiadomo było, że przegramy. To już koniec....znów Polska wróci zapewne tylko z jednym zwycięstwem. Było ładnie w pierwszej połowie....drugiej było gorzej...ech...nie chce mi się już oglądać ich ostatniego meczu, bo i tak to już nic nie zmieni.... Może wygramy z Kostaryką tylko na otarcie łez ale mnie to już obojętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porażka: czyli Sephiel'owi coraz bardziej podoba się Mundial w Niemczech :twisted:.

Właściwie przez cały mecz nie miałem wątpliwości, że nasi przeciwnicy wygrają. Nie można nie być sceptycznym po show, jaki reprezentacja zaserwowała nam w spotkaniu z Ekwadorem.

Nie oszukujmy się: gospodarze są pretendentem co najmniej do ćwierćfinałów. Polacy się starali, ale... Cóż, szczęście, które było z nimi cały mecz, opuściło ich w kluczowym momencie. Bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...