Skocz do zawartości

World Cup 2k6


Cardinal

Jak wypadną biało-czerwoni na Mistrzostwach?  

258 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tragedia, nie zdob?d? punktu w eliminacjach.
      35
    • Nie wyjd? z grupy.
      104
    • Wyjd? z grupy! (oklaski!)
      75
    • 1/4 fina?u!
      7
    • 3
    • Zagraj? w finale!!!
      2
    • ...I ZWYCI???! (a Giertych b?dzie dobrym ministrem)
      32


Polecane posty

Igl 12:45:55

a jak obstawiasz SiC - Holandia ?

Rav 12:46:11

1:3

Igl 12:46:28

ja obstawiam 0:1

Igl 12:46:47

po TiT jestem ostrożniejszy

:devil: Już drugi raz dobrze obstawiłem. :devil: Ale skomentuję również mecz wczorajszy.

WKS - Argentyna

Świetne widowisko. Paradoksalnie to drużyna z Afryki na początku robiła lepsze wrażenie, była bardziej aktywna i agresywniejsza. No, ale ich przeciwnicy są zimnymi profesfonalistymi, którzy w odpowiednim momencie z zabójczą skutecznością atakują, co i teraz zrobili. Najpierw zamieszanie pod bramką, które świetnie wykorzystał Crespo, a potem genialne podanie Riquelme i skuteczne wykończenie Savioli. Jednak potem nie podobało mi się całkowite zostawienie pola przeciwnikowi, po prostu cofnęli się i raz na jakiś czas wychodzili z kontrą. A piłkarze z Wybrzeża do końca nieustępliwie walczyli o remis i szkoda, że dopiero tak późno im się udało, bo potem już nie mieli wiele czasu na strzelenie drugiego. A remis sprawiłby, że sytuacja w grupie byłaby ciekawsza. Ale, WKS pokazało potencjał i jeszcze nie odpadli definitywnie i mogą napsuć trochę krwi Pomarańczowym. A skoro o nich...

Oranje - SiC

Też całkiem niezłe widowisko, ale głównie w I połowie meczu. Szkoda tylko, że Serbowie pozbyli się strachu przed rywalem dopiero w drugiej części, bo wtedy mecz przestał być tak jednostronny. A Holandia grała swoje - piękne, szybkie akcje Robbena w ofensywie, pressing i spokój w obronie. Chociaż myślę, że tenże zawodnik przesadził z zasadą "ja muszę strzelić [drugiego] gola". Po strzeleniu bramki miał kilka okazji, gdzie wystarczyło wyłożyć lepiej ustawionemu partnerowi piłkę i byłoby groźnie, ale on wolał sam pójść, co zwykle kończyło się stratą. Jednak umiejętności wielkie ma - to trzeba przyznać. Chociaż jego partnerzy przesadnie podawali do niego, wszystkie akcje szły tylko przez niego, a jeden Robben na lepszych nie wystarczy...

Meksyk 1:1 Iran

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Holandia = Robben. Właściwie nie do końca, ale w głównej mierze to on przeprowadzał akcje i rozgrywał, a także straszył przeciwnika strzałami. No i gol, po świetnym podaniu z pierwszej piłki van Persiego. SiC w drugiej połowie grali ostrzej i mecz nieco się wyrównał, ale brakowało jakiegoś wykońcenia ich akcji. Van der Saar jak zwykle był ostoją swojej drużyny, za to van Nisterloy nie zaliczył dobrego spotkania. Pierwsze mecze w grupie śmierci rozegrane, najbardziej czekam na spotkanie Argentyny własnie z Holandią. Czyżby będą takie emocje jak na Euro '04 podczas spotkania Pomarańczowych z Czechami? Oby!

A meksyk - Iran? Hmm, lepiej znam zespół Rafaela Marquez'a, aczkolwiek Iran też może pokazać pazurki, a do tego obie drużyny grają na porównywalnym poziomie, za to zupełnie w różnych stylach.

Moim zdaniem:

Meksyk - Iran 2:0

Ole!

:geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Serbia i Czarnogóra

Widowsko ogólnie dobre, Arjen Robben robił za trzech zawodników, potrafił wykreować sobie sytuację. Robin Van Persie grał dzisiaj dobrze. Cudowne zagranie do Robbena, potem strzał z wolnego bliziutko koło słupka. Gdyby strzelił jakiś metr w prawo, byłby bezpośredni gol z wolnego. Van Nistelrooya nie było prawie w ogóle widać. Szkoda, że Van Der Vaart nie zagrał. Jest on nadzieją holenderskiej piłki. Widać już wiek Edwina Van Der Sara. Przy sytuacjach, w których musiał się dosyć mocno wyprężyć czy szybciej zareagować to łapał go skurcz. Ale bramkarz z niego bardzo dobry. Mecz jako widowisko jest na 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezus maria, ludzie-

No to Jezus Maria czy ludzie? :mrgreen: Wiesz, nie za bardzo mam czas na szukanie takich rzeczy, a forum to miejsce żeby popytać...

Wybrzeże grało NA PEŁNEJ WAGINIE

Nieprawda, Wybrzeże przegrało mecz o 3 ligę :/. 4 liga zachodniopomorska jakby ktoś nie wiedział :mrgreen:.

A jeśli chodzi o mecz Holandia - SiC, to Serbowie mnie troszkę zawiedli, myślałem, że strzelą choćby jedną bramkę, a tu nic. Szarpali odrobinę, ale na dobrą sprawę jakiejś groźnej akcji nie przeprowadzili, poza tym strzałem w końcówce. Pomarańczowi za to chyba za bardzo podporządkowują swoją grę ofensywną Robbenowi, chyba że to on jest taki samolub :). Nie zachwycił Sneider, a liczyłem na niego, cóż...jeszcze będzię miał okazję, już ostrze zębiska na Holandia-Argentyna :P.

Meksyk - Iran 2:0

Portugalia - Angola 4:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Igel: Stary ty jasnowidzem możesz zostać. :D

A Holandia - SiC - fajny meczyk. Może tylko Robben za bardzo się popisywał, mógł podać do lepiej ustawionych partnerów. Holendrzy spokojnie rozgrywali piłkę zmuszając Serbów do biegania i męczenia się. Trochę za często rozgrywali akcje przez bramkarza - widać, że mają do niego zaufanie, ale jest to niebezpieczne - nawet najlepszy bramkarz może się pomylić. Zobaczymy jak Holandia poradzi sobie z Argentyną i czarnym koniem - WKS.

Myślę, że Meksyk wygra z Iranem. Persowie mają kilku piłkarzy w dobrych klubach, jednak nie osiągnęli zbyt wiele na mistrzostwach. Meksyk ma swoją markę, solidną drużynę, a także wielu znanych piłkarzy( Marquez, Franco, a także Borghetti).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie za bardzo mam czas na szukanie takich rzeczy, a forum to miejsce żeby popytać...

no faktycznie, to była skrzętnie skrywana informacja i znalezienie jej samodzielnie zajmuje aż 10 sekund- masz całkowita racje (bo szkoda na to czasu, przeciez posty pisze się w 5 sekund,nie?), gdyby nie ja nigdy bys się tego nie dowiedział :-s

Holandia- SiC: szkoda że oranje wygrali, szkoda... to stawia w złej sytuacji 'moje' WKS. Ale Robbenowi się należało, zagrał pięknie :!: szkoda że reszta drużyny nie miała takiego ciągu na bramkę... ale mecz był atrakcyjny, działo się, działo. Wkońcu gra grupa śmierci i poniżej pewnego poziomu się tutaj nie schodzi!

szkoda strzału serbów z końca pierwszej połowy... wystawienie na szesnastkę, strzał i... minimalnie ponad bramą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa za nami i wynik 1:1. Czyżby Eagle znowu trafił? Choć musimy poczekać z tym do końca spotkania. Mecz rozgrywany jest w bardzo szybkim tempie. Iran ruszył do ataku od pierwszych minut i na 15 minut zdobinował rogrywkę. Jednak niewykorzystane sytuacje się mszczą i to Meksyk strzelił gola po rzucie różnym. Iran jednak nie poddawał się, co zaowodowało bramką wyrównującą. Kolejne pasjonujące spotkanie i bardzo dobrze. Człowiek chociaż nie narzeka, że traci czas na oglądanie 3 meczów dziennie. Weltmeisterschaft 2006 można na razie uznać za bardzo interesujący, a co najważniejsze nie ma słabych drużyn (no może taka jedna co grała w piątek) ;] Lecę na drugą połowę tego widowiska. Ole. :bigsmurf:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrr...Eagle przestań pisac tu, jakie wyniki obstawiasz, bo to pecha przynosi :D Zawsze masz rację, a ja zawsze stawiam akurat inny wynik ^^ Ale nic, trzeba wierzyc, że Meksyk strzeli w drugiej połowie bramkę, albo dwie. DO BOJU MEKSYYYK! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran gra naprawdę ładną piłkę. Biegają, walczą, są bardziej ruchliwi od reprezentantów Meksyku. Ja tradycyjnie kibicuję drużynom, które nie są faworyzowane, więc stawiam tutaj na Iran. ;) Nawiasem mówiąc warto zapamiętać Mahdavikię, po tym meczu czuję, że powinien zainteresować się nim jakiś większy klub piłkarski niż Hamburger SV w którym gra.

Za nami także mecz Holandii z Serbią. Pierwsza połowa interesująca, w drugiej Holendrzy cały czas kontrolowali tempo gry i nie dali Serbom zdobyć przewagi na boisko. Świetnie zagrał Robben, który jest niewątpliwym liderem Holendrów i może ich daleko zaprowadzić. Nawiasem mówiąc - strasznie żałuję tego wyniku i porażki Serbów, bo remis spowodowałby dużo ciekawszą sytuację w grupie i wzmocniłby szanse mojego faworyta - Wybrzeża Kości Słoniowej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia>>> Widać, że będą się liczyć, jednak nie sądze, by udało im się zdobyć tytuł (choć tradycyjnie kibicuje Europie :mrgreen: ). Powód? środek pola, nie sądze by Ci gracze byli w stanie jakoś znakomicie pokierwoać grą, zwłaszcza najwiecej ta repra trai na Van Bommelu :? , ktory jest po prostu tragiczny. Nie wiem jak można było postawić na niego zamiast na walecznego Davidsa.

No i może zabraknąc doświadczenia Seedorfa, choć Davids jest większą stratą z tego względu, że allternatywa dla niego jest słabsza.

Iran>>> No proszę :). Walczą, wyprowadzają akcje i oby tak dalej bo kibicuje, zeby wyszli z grupy, a po zwyciestwie nad Meksykiem 1/8 bedzie stala otworem :).

Janasowi chyba trzeba będzie order dać, za to, że z takimi miernotami tam awansował

Przede wszstkim nalezy mu sie porzadny kop w zadek, za to jakie wystawil ustawienie. Repre, ktora byla trzecia co do bramkostrzelnosci ustawil skrajnie defensywnie pozbawiajac nas calkowicie sily ognia.

Nikt od tej poy nie zagral jeszcze diamentem, a jezeli ktos zagra to nie z takimi bocznymi obroncami jakich mamy my :/

No i cyrki jakie wyprawia Janas po prostu sa zalosne. Popelnil blad i co? Boi sie isc na konferencje prasową. Janas nawet nie potrafi przegrywac, gra autrskim w dodatku idiotycznym systemem, wzial na siebie odpowiedzialnosc i co? Chowa glowe w piasek :? .

Dla przypomniena dam ciekawe dane do jakich dotarlem. Otoz prosze panstwa, do meczu z nami w ciagu 4 lat Ekwador wygral dwa razy na wyjezdzie! Brawo Janas, bo takiej kompromitacji nawet w najczarniejszych sanch nie przewidzialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras, mi nie zależy na kłótni z błahego powodu, ale jak chcesz coś jeszcze dopisać to pisz :P. Tym bardziej, że Twój licznik ostrzeżeń wskazuje 2, więc wolę się nie kłócić, bo jeszcze będę miał Cię (i przy okazji siebie) na sumieniu ;).

Iglu, przyznaj się. Masz jakieś wtyki w FIFIE i to wszystko jest ustawione :P. A co do meczu to całkiem przyzwoity, podoba mi się ten Iran (w sensie piłkarskim, i tylko piłkarskim), ładnie grają piłką. No i na lewej obronie moje odkrycie z Pro Evolution Soccer 4, Kaabi :). Trzymam kciuki za Iran!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, na razie jesteśmy zdecydowanie najgorszym zespołem tych mistrzostw :? Nawet takie T&T zagrało duuużo lepiej od nas i to w 10 przez całą drugą połowę... Na razie turniej jest super( poza meczem Polski :? ) i nie ma nudnych spotkań. No, może Meksyk-Iran zbyt ciekawy nie jest, ale przynajmniej dwa gole wpadły i sprawdza się moje przeczucie, że Iran może namieszać :) Na razie najlepszy był mecz Argentyna-WKS. 90 minut czystej radości z piłki, oba zespoły zagrały wspaniale i chwała im za to!!!

OSTATNIA CHWILA---> 2:1 DLA MEKSYKU!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tym razem przewidywania Igla się nie sprawdzą, bo Meksyk już 3-1 prowadzi, to były zabójcze trzy minuty. Co prawda jeszcze 10 minut do końca i Iran próbuje atakować, ale raczej się po tym nie podniosą, choć jeszcze jednego gola mogliby strzelić...

A co do Polski, to pozostaje tylko czekać do meczu z Niemcami i okaże się, czy cokolwiek jeszcze możemy zdziałać. Ponoć Janas odwołał dzisiejszy trening, żeby piłkarze zapomnieli o futbolu... wymowne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janas ma swoje grzechy..

...ale prawda jest taka, że nasi piłkarze ze swoimi miernymi umiejętnosciami nijak nie pasują na taki wielki turniej jak MŚ. Wystarczy zobaczyć jak zawodnik porusza sie z piłką i można łatwo odróżnic Polaka od piłkarz innej reprezentacji :wink: A jak jeszcze dorzucimy totalny brak ambicji i nietrafioną taktykę trenera to mamy mecz z Ekwadorem. Tym niemniej najważniejsi są piłkarze, a tych mamy poprostu od lat kiepskich :twisted:

no i kolejne punkty w typerze do przodu, co prawda inny wynik chyba stawiałem, ale najważniejsze, że Meksyk do przodu :wink:

(jedynie 0pkt mam za Ekwador)

edit -kiepską mam pamięć postawiłem 3-1 dla Meksyku -5pkt do przodu w typerze :twisted:

up up up 12 miejsce na 513 :D

Portugalia- Angola 4-0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbia i Czarnogóra - Holandia 0-1

Mecz tylko niezły. Nic specjalnego, ale i tak lepiej anizeli pokazała sie nasza repra z Ekwadorem :/. Bramka Arjena Robbena była całkiem ładna i podobało mi się szczególnie podanie Robina van Persiego i oczywiscie dobre wybiegniecie Robbena. Niestety poza Robbenem to reprezenatcja "Pomarańczowych" nie pokazała się z najlepszej strony. Zagrali nieźle choć jak na potencjalnych mistrzów świata to jeszcze nie to co chcemy oglądać. A Serbia grała zbyt wolno i przez to nie mogła pokonać "Oranje". Ciągle najlepszym meczem pozostaje Argentyna - WKS.

Meksyk - Iran 3 -1 i narazie jest 89 minuta. Mecz stoi na wysokim poziomi i IMHO jest to drugi najlepszy mecz narazie rozegrany. Brawo dla Iranu za walczeność i brawo dla Meksyku za dobra grę. Trochę sie rozminąłem z wynikiem, ale szczerze to chyba przejdę się do STS'a, bo zwycięzców trafiam dość dobrze (no może poza WKS, ale tam to bardziej moje marzenie było niż czysty rozsądek :)). Jednak jakby odjać od 3 bramek Meksyku jedna Iranu to wyjdzie, ze jest 2-0 :P.

Angola - Portugalia 0-3 lub 1-3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meksyk - Iran 3:1

Uuu, to był mecz! I to drużyn, które nie zapowiadały pokazać pięknego futbolu. Ładna, równa walka bark w bark, akcja za akcją i jeden błąd obrońcy, który przesądził o całym meczu. Doskonałe podanie po błędzie Iranczyka i 2:1 dla Meksyku, który poszedł za ciosem i udokumentował swe zwycięstwo trzecią bramką. I to facet mający 163 wzrostu! Brawa dla Iranu za walkę przez cały mecz i walkę do końca, brawo Meksyk za dobry, pełen walki mecz. Czekamy teraz na:

Portugalia - Angola

Uważam, że będzie 3:1 lub 4:1 dla ekipy Figo - Fago. 8) Ależ się dzieje na tym Mundialu, ależ się dzieje! Ole!

:geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczu. 3:1 dla Meksyku, może nie do końca wynik odzwierciedla spotkanie, gdyż przypomnijmy sobie, że Polska również przegrała dwoma bramkami, a gra o niebo inna i lepsza w wynokaniu Iranu. Iran starał się bardzo, postraszył mocno 4 drużynę świata, ale Meksyk miał sporo szczęścia i wygrał. Ładne widowisko, kolejne na tych mistrzostwach. Mundial rozpoczął się od wysokiego C, wszystkie (no prawie wszystkie) drużyny walczą i starają się jak mogą. Teraz czekamy na mecz Portugalia - Angola. Z doświadczenia już spodziewam się pięknej walki Angoli, z której parę stron wcześniej żartowaliśmy sobie. Zobaczymy co pokażą. Tanio skóry chyba nie sprzedadzą, więc emocje będą. W wynikach dzisiaj mi nie idzie, ale cóż:

Portugalia - Angola 2:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran - Meksyk

Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Szybkie podania, fajne zagrania, niezłe bramki. To chcemy oglądać! Karimi był dzisiaj kompletnie bez formy. Połowa sukcesu Mexico to waleczność Rafaela Marqueza. Przy bramkach błędy popełniał golkiper. Widać, że Meksyk dużo ćwiczył stałe fragmenty. Brawa, brawa, brawa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jeszcze dorzucimy totalny brak ambicji i nietrafioną taktykę trenera to mamy mecz z Ekwadorem. Tym niemniej najważniejsi są piłkarze, a tych mamy poprostu od lat kiepskich :twisted:

Owszem nie mamy piłkarzy na miarę ćwiercfinalu, ale w takiej grupie jaka mamy awans byl w zasiegu reki, gdyz... Ekwador jest jeszcze slabszy i mielismy niebwale szczescie trafiajac na nich w grupie, ale wszystko zostalo zmarnowane.

Taktyka>>> Wydaje mi sie, ze jej nie doceniasz, bo dobra taktyka dzisiejszej pilce jest najwazniejsza i z nietrafiona taktyka, co niewatpliwie zrobil Janas przekreśla zespoł juz przed meczem. Ci piłkarze zagrali slabo, bo nie da sie kreowac gry w momencie gdy gra sie dwoma defensywnymi pomocnikami, kotrzy sa spychani do bokow i nawet rozgrywajacy w dobrej formie niewiele zdziala, bo Ci dwaj, malo ze musza zageszczac srodek, to jeszcze powinni asekurowac, a Janas to chyba ma kontuzje glowy, bo inaczej nie da sie tego wytlumaczyc.

Ponadto co on w ogole zrobil wystawiajac na szpicy Zurawskiego. Jak sie gra diamentem to sie wystawia klasycznego napastnika, a nie lubiacego schodzic do tylu, niczym Thomasson z Danii.

No i podstawa diamentu sa boczni, ofensywni obroncy, którzy ofensywnymi wejsciami tworza przewage liczebna.

Ten mecz przegral przede wszystkim Janas, ktory wystawil calkowicie zla taktyke, czego najlepszym dowodem jest fakt, ze slupek i poprzeczke mielismy w momencie gdy przeszlismy na 442, bo wtedy to wszystko funkcjonuje.

I smiesza mnie tlumaczenia, ze ich niby bramka zalamala. Guzik prwada, grlai tak samo, ani lepiej, ani gorzej, bo do momentu stracenia bramki nie oddali nawet strzalu i na 30 metrze byl mur. W tej reprezentacji diament funkcjonowac nie bedie i Janas zachowal sie jak ostatni kretyn :evil: .

Nikt po prostu nikt majac takich gracz nie wystawi diamentu :!:

Dla mnie przyczyna klęski jest oczywista i Ekwador zostanie przez Anglię rozniesiony.

No i na koniec, bo juz mnie cholera bierze! Jaki normalny trener zmienia calkowicie ustawieniatydzien i jeden mecz przed mistrzostwami :?: :?: :?: . Wystawi 442 na Niemcy, powalczymy, diament to nasza obrona podwyzszy srednia bramek na mecz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh...Bym prawdopodobnie trafił z wynikiem, gdyby nie ten katastrofalny błąd obrońcy, który ustawił właściwie mecz. No, ale taki jest sport właśnie. Najważniejsze, że spotkanie było bardzo ciekawe, o wiele bardziej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Od początku ataki to z jednej to z drugiej strony zakończone dwiema bramkami. Potem Irańczycy skoncetrowali się na obronie wyniku, co im do wiadomego momentu całkiem nieźle wychodziło. Jeden błąd i w krótkim czasie zrobiło się już 3:1. Może wynik z dekcza niesprawiedliwy, ale to Meksyk atakował sporą liczbą graczy i chyba należała im się ta bramka (bo wcześniej powinien być karny za faul na Marquezie, tak przy okazji). A cieszy również dobra postawa swojaka, czyli kapitana Meksyku. Był bardzo aktywny, waleczny i spokojny w obronie. Jeśli chodzi o widowisko to póki co mecz nr 2 w rankingu. Oby więcej takich. :]

A, jeszcze mój strzał na wynik:

Portugalia 2:0 Angola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktyka>>> Wydaje mi sie, ze jej nie doceniasz

Doceniam, doceniam, trudno, żebym jako fan calcio nie doceniał taktyki

tam jest mój post na ten temat (10 Cze 2006 12:22 ) :wink:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...c&start=425

może bardzo się tam nie rozpisałem, ale ogólnie wytknąłem Janasowi co było najbardziej rażące...

pisałem już, że mam 12 miejsce w typerze pilka.pl :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia-Angola

Ja bym nie był taki pewien wygranej Portugalii. Dlaczego? Pierwsza sprawa: Portugalia jest słaba psychicznie i ma zdolności do kiepskich pierwszych spotkań. Druga sprawa: Reprezentacja Angoli to właściwie reprezentacja ligi Portugalskiej :) A więc oni będą wiedzieli jak grać. Stawiam 2:1 dla Figo-Fago 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tit, Iran czy Paragwaj (nawet Kostaryka ktora przegrala) sa druzynami ktore zreszta podobnie jak Polska nie maja w ogole indywidualnosci. I ogolnie na jakichkolwiek sparingach Polacy zapewne by wygrali z tym i duzynami (tam Ekwador jeszcze dopisac zapomnialem), ale na World Cup nie wygraja z jednego prostego powodu. Wszyscy znali grupy na dlugo przed Mundialem wiec zrobili to co mogli czyli zgrali swoje druzyny do max mozliwosci i ustawili gre pod przeciwnika, zeby mu utrudnic mozliwie najbradziej gre. Janas zdaje sie ze nie zrobil z taktyka nic , bo wczoraj gral tak dzis gra inaczej a za tydzien jeszcze cos innego wymysli wiec trudno sadzic ze to wszystko jest od dawna przemyslane.

Prawie wszyscy mowili po kontrowersyjnych powolaniach ze Janas bedzie bohaterem albo...no w kazdym razie jest tym drugim i pewne jest ze zabranie Franka by mu nie zaszkodzilo.

Co do spotkan to Iran z Meksykiem bardzo fajny mecz, wynik nawet sprawiedliwy bo wyszlo to co brakowalo Iranowi, mieli swietne przygotowanie taktyczne i fizyczne, no ale brakuje im techniki i to sie objawilo przy 2 bramce dla Meksyku.

SCG - NED

Szkoda Serbow, ale tez spodziewalem sie po nich troche bardziej kreatywnej gry, bo tym wczesniej zaskakiwali, byli poza tym nieprzewidywalni i ofensywni. Z Holandia skupili sie na obronie i szlo im calkiem niezle, a bramka trudno kogos obwiniac NEd wyszli z bardzo szybka akcja no i ten jeden raz skutecznie zaskoczyli obrone. Jutro tez jest dzien bedzie lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...