Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Xpand Rally

Polecane posty

Cos powoli przestaje mi sie podobac ta gra... chyba to demko rzeczywiscie jest niedorobione i dlatego techland sie z niego wycofal.

Dzwiek - szczegolnie pisk opon jest naprawde ponizej normalnego poziomu.

Oslawione sterowanie - nie wiem o co chodzi ale w ogole nie moge sobie poradzic z jazda po asfalcie - tragedia normalnie - niby kiera jest skonfigurowana jak trzeba ale jakos dziwnie sie jedzie. Co innego na szutrze - tutaj jest duzo lepiej - nawet niezle mi idzie.

BTW - moj rekord na szutrze w USA to 2.35 a w Polsce to... nieukonczylem ;)

Niewiem czy mi pójdzie (xp1700, gf2ti, 256ddr)

Wydaje mi sie ze powinno ui ciebie pojsc tyle ze w niskich detalach i rozdzialce - ja mam Athlona 1,2 i GF FX5600, 512 RAM i dziala przyzwoicie w 1024x768

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, właśnie pobiłem swój rekord w Polsce 8) Mój czas to 2:27:20 Na szutrze jeszcze nie śmigałem. Jeśli chodzi o sterowanie to u mnie jest zupełnie inaczej niż u ciebie, human. Na asfalcie dobrze mi się prowadzi, na szutrze za to jakoś tak dziwnie :?

Hmmmm nie wiem o co biega, idę lepiej ustawić kierę i potrenować szuter, bo na asfalcie już szybciej chyba nie pojadę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiłem rekordy 8)

Oto moje czasy:

Nevada: 2:20:36 screen

Polska: 2:25:25 screen

W USA można jeszcze sporo poprawić, dobry przejazd to będzie jakieś 2:17. Natomiast Polska jest już dość wyśrubowana (tak mi się wydaje) więc każdy kto pojedzie tam 2:22 będzie moim guru :lol:

P.S. Rozy jeśli chcesz to mogę wszystko pisać w jednym poście, tylko kto to później będzie czytał jak taki post zajmie całą stronę :roll: Wydaje mi się że oddzielne myśli zasługują na oddzielne posty, ale skoro chcesz to będę edytował 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem z www.filefront.com - jak nie macie to jeszce tam jest (tj. nie wycofali)

Jeszcze jest

Właśnie ściągam :) - ale jak mi nie pójdzie to was chyba pozabijam (ściągnąć 230 mb na moim łączu to cud :( )

Widze że tam jest też dużo fajnych demek :D - będzie trochę ściągania.

Natomiast Polska jest już dość wyśrubowana (tak mi się wydaje) więc każdy kto pojedzie tam 2:22 będzie moim guru :lol:

Zacznij się modlić żebym nie pobił :wink:

Całą noc będe jeździł, żeby mieć chociaż jednego podwładnego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rekord w USA: 2:17:77 replay

Ale są już ludzie którzy robią 2:14

No i teraz parę uwag ogólnych. Wcześniej pomęczyłem asfalt, wszystko wyglądało spoko. Teraz jak przekatowałem szuter, to muszę was uprzedzić. Koła skręcają się ze sporym opóźnieniem w stosunku do ruchów kierownicy :!: :!: :!: Jest to wystarczające niedociągnięcie, i dlatego właśnie macie nie mówić na Xpand Rally "symulator" w mojej obecności :twisted: (joke) Sprawa z powolną reakcją auta jest jeszcze do przyjęcia na asfalcie, gdzie moim zdaniem jeździ się dobrze. Co więcej, na pierwszym stage'u USA też nie jest źle, bo droga jest szeroka. Ale na pozostałych stage'ach jest tragedia, ponieważ są one bardzo wąskie. A właśnie, wiecie że można odkodować pozostałe stage z USA, POLSKI i KENII :?: Nie wiecie :?: :?: No to ściągnijcie sobie ten plik i postępujcie według instrukcji 8) Enjoy

A i jeszcze jedno, wiem że ten pliczek wygląda jak jakiś wirus czy coś (taki mały i w dodatku exe'c) ale to na prawdę działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu wcześniej, więc powiem, co myślę o grze. Moim skromnym zdaniem grafa na screenach prezentuje się świetnie. Reszta prawdopodobnie też nie będzie gorsza. Ciekawe, czy nasza produkcja będzie w stanie konkurować z Underground II i Juiced :?: Oby tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu wcześniej, więc powiem, co myślę o grze. Moim skromnym zdaniem grafa na screenach prezentuje się świetnie. Reszta prawdopodobnie też nie będzie gorsza. Ciekawe, czy nasza produkcja będzie w stanie konkurować z Underground II i Juiced :?: Oby tak :)

Zapomniałeś, że gra Xpand Rally to gra rajdowa, a nie zręcznościowa ścigałaka, jakimi będą Underground II i Juiced.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WICKO

Musze ci powiedziec ze pogralem na tych "nowych" odcinkach i jeszcze bardziej z dystansem podchodze do tej gry. Mam nadzieje, ze odcinki w pelnej wersji gry beda bardziej roznorodne a to co widzialem to jakas uproszczona wersja demka - bo jesli nie to chyba nie wyciagne reki na polke sklepowa!!!

Rzeczywiscie pozniej jezdzi sie jeszcze trudniej (glownie przez sterowanie) ale i tak chyba przesadzili z komplikacja - zaraz obok trasy albo glebokie wawazy albo skaly... naprawde jest gdzie rozwalic auto. (mowie oczywiscie o rajdzie w USA).

Na dzien dzisiejszy wrazenia z gry po demku sa... nijakie - za duzo niedopracowan moim zdaniem. Moze dlatego wlasnie wycofal sie techland z tego dema. Tylko czy starczy im czasu na poprawe tego i owego? (swoja droga to wspolczuje beta testerom takiego gniota dostac do testowania - pewnie to demko bylo cud miod malina w porownaniu z tym co oni dostali) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, to za bardzo rzuca na zakrętach. Bo co to za jeżdżenie, jak przy predkości z 60km/h samochód wpada w niesamowity poślizg i jedzie bokiem do kierunku jazdy? Rozumiem coś takiego przy większych prędkościach i używaniu ręcznego. A i jeszcze jedno: rozumiem coś takiego na planszy z piachem, ale na trasach w Polsce na asfalcie (widzieliście, jak go połatali), to już trochę dziwne. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, za bardzo rzuca na zakrętach. Trasy są fajne i wąskie, ale przez spaprane sterowanie nie można czerpać przyjemności z jazdy. Koła potrzebują sporo czasu żeby odzwierciedlić położenie kierownicy, i z tego wynikają właśnie problemy. Co do asfaltu to podobno jest tam jakiś bug w fizyce jazdy, że rzuca samochodem jak się wychodzi z zakrętu, ale dla mnie na asfalcie się jeździ przyjemniej niż na glebie (bo koła szybko reagują na kierownicę). Teraz powinienem zakończyć optymistycznym akcentem i mieć nadzieją że w finalnej wersji to poprawią, jednak znając życie to tak zostanie do końca. Poczekam jeszcze na oficjalne demo, a tymczasem zacznę grać na klawiszach, może będzie lepiej. W końcu dobra gra arcade nie jest zła, może kupię...

Edit: Piszcie jakie macie czasy :!: :!: :!:

Edit2: Pobiłem rekordr na Nevadzie 2:14:05 replay

Edit3: Nowy rekord na Nevadzie 2:12:04 replay To chyba rekord świata bo nie widziałem w sieci żeby ktoś szybciej pojechał :P Chyba tylko ja jeszcze gram w to demko, bo jakoś waszych odpowiedzi nie widzę :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło nowe oficjalne demo XR. Czy ktoś już zainstalował i może powiedzieć czy różni się od tego wcześniejszego co zostało wycofane. Nie wiem czy warto ściągać? A i ciekawi mnie czy coś poprawili :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym demku zauważyłem dwie zmiany:

1. Inna trasa w Polsce

2. Nieco inaczej spaprana fizyka jazdy, powiem krótko niech ktoś sobie wyobrazi zręcznościowy model z collina o trudności niepatchowanego rally trophy i radości jazdy jak pupą po stłuczonym szkle :lol:

3. Jakby trochę poprawiona wydajność grafiki i bardziej soczyste dźwięki silnika ale nie jestem pewien.

Ogólnie jak dla mnie gra jest spaprana ani realizmu ani przyjemności z jazdy, do tego sporawe wymagania sprzętowe do gry w najwyższych detalach, za to podziwiać można naprawdę ładną grafikę oraz nadprzeciętnie udany model zniszczeń zarówno samochodu jak i kierowcy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zagrałem (w demko :) ) - bo mi się nie chciało z netu ściągać to poczekałem jak będzie w CD-A

Więc tak:

Grafika - całkiem niezła - poszło na moim GF2Ti :D - nawet w 1024x768 mediu detail :D - no ale troszkę przycinało - więc zostawiłem na low wszystko.

Muzyka (a raczej dzwięki) - nawet zapomniałem o tym że samochód pracuje - prawie nie słyszałem go !

Fizyka - troszkę dziwnie mi się jeździło - w Rally Trophy, RC, Colinie to jakoś od razu fajnie mi się jeździło a tu niespodzianka - nadal nie moge pojechać bez wyjazdu z zakrętu :)

Zniszczenie - ooo to przynajmniej fajne :D - szczególnie jak się skacze autem z przepaści.....

Trasy - średniocha (przynajmniej dla mnie) - ale nie jest źle.

Może jakbym grał na mocniejszym sprzęcie i kierwonicy to byłoby lepiej :)

Ale tak po demie moge ocenić na max 7- albo 6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem wszystkim żeby nie było nieporozumień. Ta gra była robiona z myślą o kierownicach, więc nie dziwcie że na klawiaturze gra się mizernie. Na kierownicy nie jest już tak źle, chociaż oczywiście XR a RBR dzielą lata świetlne jeśli chodzi o fizykę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagralem sobie wczoraj w demko... i musze powiedziec ze robi wrazenie, jednak musze poczekac na karte graficzna zeby bawic sie ta gra :( A tak ogolne wrazenia ok... tylko jedno ale - lektor [prawo , lewo] mowi jak jakis nauczyciel angielskiego... zreszt WLASNIE! Czemu do cholery w POlsce musialo wyjsc demo tylko ang ? Profanacja , Polska gra only eng :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś, że gra Xpand Rally to gra rajdowa, a nie zręcznościowa ścigałaka, jakimi będą Underground II i Juiced.

Fakt, ale ja niewiele gram w ścigałki i jak dla mnie to jest jeden gatunek, nie dzielę ich na symulacje i zręcznościówki. Tylko nie udowadniaj mi tu, że nie mam racji, wiem o tym, a to nie miejsce na tego typu pogawędki.

Hm... W sumie gra jest dobra (opieram się o recenzję z CDA), aczkolwiek nie wybitna niestety. Tak więc w Polsce, jako polski produkt będzie popularna, ale czy to wystarczy, aby gra odnisła sukces poza granicami ojczyzny :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... W sumie gra jest dobra (opieram się o recenzję z CDA), aczkolwiek nie wybitna niestety. Tak więc w Polsce, jako polski produkt będzie popularna, ale czy to wystarczy, aby gra odnisła sukces poza granicami ojczyzny

Moim skromnym zdaniem wystarczy, gra na pewno zdobędzie rzesze fanów dzięki dodanemu edytorowi i łatwej do opanowania architekturze. Będzie po prostu żyła własnym życiem od czasu premiery, zresztą już są do ściągnięcia skiny na samochody...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demko XR z CDA i trochę się rozczarowałem. Grafika dobra (nawet bardzo), jeździ się prawie miło...

No właśnie to prawie, mam kłopoty z poprawnym ustawieniem wozu, a przez to nie gra się najlepiej. A w demo MP grało mi się lepiej, samochód prowadził się łatwiej i jakby grafika płynniej chodziła. Dziwne.

Pełna wersja może być bardzo udana, ale zanim ją kupię (jeśli kupię :D ) ściągnę 2 demko SP, może ono będzie podobne do MP, a nie tego z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Dranzer

Bardzo dobra POLSKA samochodówka.Jest to gra bardziej zręcznościowa dla bardziej wprawionych graczy.Początkującym polecam Colina 05 tam poprostu łatwiej zapanować nad wozem.XR ma świetną grafikę,samochody wyglądają świetnie to BARDZO DOBRA GRA. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Xpand Rally grałem tylko w demo ale dobre i to.

Gierka naprawde dobra (grafa całkiem całkiem - po uruchomieniu na starszej grafie w 1280x1024 robi wrazenie chociaż sie praktycznie nie da jechać :) )

Ma też kilka smaczków (np. obrazek z budynku "kolin mak re tu byłem" czy coś podobnego.)

Ale moj brat cioteczny (=kuzyn) uważe że jest skopana - gra tylko w serię Colinów i dla niego model jazdy był shitowy.

Myślał że WRC-tka (heh co za określenie :]) będzie ładnie jechała poślizgiem, ale się przeliczył.

Cały czas mu auto wpadało w poślizg i nie mogł go utrzymać w prostej lini lol.

Pewnie by mu na kierownicy lepiej szło, ale jeszcze nie zdążył jej przetestować u mnie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...