Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Xpand Rally

Polecane posty

Tja, Xpand Rally, kolejna już gra którą dano w CDA i chętnie ją spróbowałem, z marnym skutkiem. Od strony technicznej nie odpychała, ale fizyka jazdy już trochę tak... takie rajdy to nie sprawa dla mnie - owszem, pobyłem trochę w karierze, nawet kilka razy udało mnie się wygrać jednak nie czułem zbyt dużego fun'u dlatego gra długo u mnie na dysku nie zagościła :) Mimo to, jak ktoś jest fanem rajdów to poza Colinem warto spróbować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy z ojcem trochę pograć w tę wesołą grę. Obydwaj odpadliśmy. Ja generalnie nie lubię żadnych rajdów i odpadłem szybko, bo nie dość, że nudzą mnie takie rzeczy bardzo szybko, to gra jakaś taka sztuczna mi się wydawała (nie można widzów przejeżdżać :) ). Ojciec siadł do tego i wytrwale próbował, ale pokonał go hiperczuły model sterowania. No cóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sterowanie w tej grze jest nędzne. Chciałem się przemóc i pograć trochę dłużej w tą grę ,ale odpadłem dość szybko. Wiem że to trochę głupie, ale brakowało mi jakiegoś klimatu, klimatu rywalizacji no i tego czegoś, co pojawia się na przykład w Colinach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Colina (zdobywałem same mistrzostwa) ale jak zagrałem w Xpand Rally Xtrem byłem bardzo zawiedziony- grafika owszem ładna lecz nie mogłem wygrać żadnego wyścigu. Szczerze sam się zdziwiłem gdyż w Colinach ciągle wygrywałem a tu żaden wyścig nie poszedł mi pomyślnie, może wypadłem z formy chociaż wątpię gierka raczej nie przypadła mi do gustu ale może spróbuję dać jej drugą szansę warto? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...