Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Xpand Rally

Polecane posty

Gość Dziadek Żniwiarz
Zapowiada się ciekawie, dobry engine graficzny, no zobaczymy co z tego będzie! Fajnie by było, jakby było dużo samochodów i split screen (no co, nie każdy ma stałkę :wink: ).
A z tych co maja stałkę, nie wszycy mają przyzwoite pingi :? Splitscreen rulez :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
A grałeś może Dziadku w Target, chyba pierwszy FPS, w którym był split (na dodatek polski).
No nie grałem. To chyba stara gra, a ja kupiłem kompa dopiero w podeszłym wieku :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dead Sea Salt

Hmmmm... może i engine graficzny Chrome jest efektowny, ale już sama gra Chrome pokazała, że nienajlepiej się on sprawuje. Z początku wiązałem duże nadzieje z Xpand Rally, ale w dniu dzisiejszym, zaczynam powątpiewać w jakikolwiek suckces tej gry... Mam nadzieję, że się mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o grywalności decyduje właśnie fizyka jazdy. Jeśli samochód będzie skręcał jak w eRacerze, to ja podziękuję.

nie zawsze, nie zawsze... a jak ci zalezy na fizyce (oraz grafice) to sciagnij sobie Racer'a www.racer.nl (tylko 0.5.0)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale wyskoczyl mi jakis blad i przez przypadek wyslalem tego posta drugi raz

ps. w ten sposob zarobilem 3 posty:P, niechcacy - ofkoz:)

Poprawka - zarobiles 2 posty :) I nie musisz przepraszac za to, ze Ci wyskoczyl jakis blad... a jesli juz czujes taka potrzebe, to dopisz sie do swojego posta a nie pisz nowego. Pozdrawiam - GrOund

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się te zapowiedzi Xpand Rally wydają bardzo podobne do tych Painkillera. Obie gry mają być dużą konkurencją dla innych i obie mają być wyposażone w świetną grafikę.

Tyle, że po demie Painkillera widać, że jest on raczej nudny. Oby więc z XR nie było tak samo.

Jak na razie to gra zapowiada się przynajmniej dobrze, zwłaszcza grafika. Dla mnie istotny jest tez fakt, ze będą tam jeździły prawdziwe samochody (Subaru Impreza), a nie jakieś fikcyjne ("Sabaru Balanga" :D).

Jeśli tylko gra nie będzie kolejnym nudnym Poldek Driverem, to odniesie sukces. Może Colina 04 (i 03) nie pobije, ale będzie stanowiła na pewno ciekawą alternatywę.

Póki co czekamy z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Xpand Rally może się okazać bardzo dobrą gierką. Nie pobije najlepszych (z Colinem na czele), ale będzie można przyjemnie pograć. Wierzę w umiejętności panów z Techlandu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Dla mnie to mogliby się skoncentrować i zrobić gierkę taką jak Gran Tourismo... Fakt, że kupa kasy poszłaby na licencje, ale za to jaka sprzedaż by była. Co do Xpand rally, no to rzeczywiście wyglądać, to wygląda fajnie, tylko, czy będzie grywalna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Zastanawiam się, jaka będzie w grze fizyka. Coś mi się zdaje, że ten element nie będzie zbyt dobrze zrobiony. Mam jednak nadzieję, że się mylę. Ale za to rozbudowywanie i ulepszanie swoich samochodów zapowiada się bardzo smakowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sie przyczepiacie do eRacera- ta gierka byla swietna, uczylem sie jezdzic przez 2 tygodnie < na kierownicy > ale potem dawala duzo frajdy... :D

A Xpand - mam nadzieje ze 70% z zapowiedzi sie sprawdzi - i tak bedzie super :D

ale jakos nie wierze we wszystkie - bo to jak na polakow nierealne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika, muszę przyznać, jest na dużo wyższym poziomie, niż "przyzwoitym" ;]. O ile różnego rodzaju odbicia światła słonecznego wyglądają jakoś nienaturalnie, to już otoczenie przedstawia się miodnie ;].

Z tego, co czytałem w zapowiedziach, to raczej o fizykę i grywalność martwić się nie trzeba. Gorzej [dla niektórych], że Techland [przynajmniej z tego, co wiem] nie ma wykupionych żadnych licencji i wszystkie wózki będą miały pozmieniane nazwy, a trasy nie znajdziemy na mapie europie czy świata [?], ale za to twórcy chcą oddać w ręce fanów odpowiednie edytory, dzięki którym to można będzie naprawić ;].

Tak więc, reasumując, ja do Xpanda nastawiony jestem optymistycznie i myślę, że się nie zawiodę ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego forum wnioskuję że XR ma ambicje zostać symulatorem, więc jak możecie porównywać tą grę z Collinem, który od początku serii jest grą wybitnie zręcznościową. Inna sprawa że od czasów NFS porsche nie było poza nascarami przyzwoitego, pełnowartościowego symulatora samochodu (w mafii był świetny model prowadzenia, ale to nie ten gatunek gry). Teraz pewnie na mnie napadniecie, ale taki "live for speed" i "racer" poza fizyką jazdy raczej nic nie oferują. "Rally trophy" to typowy przykład młodopolskiego hiper naturalizmu. Qrcze narozbijałem trochę bryk z tamtej epoki i stwierdziłem że zwykły war(czy)burg prowadzi się o wiele pewniej niż tamte bądź co bądź rajdówki. Mam cichą nadzieję że team XR znajdzie odpowiedni kompromis pomiędzy zręcznściówką ala Collin a upierdliwą symulacją "szlagmnie trophy", coś takiego żeby i realnie się czuło pojazd i nie było to frustrujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety XR pojawi się dopiero po wakacjach. Ponoć autorzy przejeli się betatestami i szlifują grę na glanz. Możemy więc oczekiwać pogromcy zarówno Collina jak i Burnsa. Szkoda żę gra nie ma licencji na nazwy wozów, ale myślę że każdy umie rozpoznać Focusa, Xarę czy 206-kę.

Coś czuję że ten rok bedzie należał do nas. Painkiller pogromcą DOOM3, XR-Collina, Mortyr2-Call of duty. POLSKA GÓRĄ!!!

Może autorzy wyciągną wnioski z PK i wydadzą grę u nas też za 19.90 :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Painkiller pogromcą DOOM3, XR-Collina, Mortyr2-Call of duty. POLSKA GÓRĄ!!!
Jak to pięknie brzmi. :D Chciałbym żeby tak się stało w rzeczywistości.

Xpand Rally robi się dla mnie coraz to bardziej ciekawe. Najpierw optymistyczne zapowiedzi w CDA, potem bardzo optymistyczne beta testy. A co będzie w recenzji? Chyba wielkie masakra i szok (pozytywne oczywiście :) ). Mam nadzieję, że XR okaże się naprawdę wspaniałą gierką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam nadzieje że to będzie nowy król rajdówek a polacy się w końcy wybiją ale po przeczytaniu za pięć 12 o toca race driver 2 mam co do tego sporo wątpliwości.

PS sorry że pożyczyłem sobie fotkę ale jestem fanem VADERA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
PS sorry że pożyczyłem sobie fotkę ale jestem fanem VADERA
Wystarczyło, że znajdziesz w internecie jakąś tapetkę czy cuś takiego i sam ją odpowiednio przerobisz. Takie "pożyczanie" nie jest zbyt miłe i dlatego mam nadzieję, że jak najszybciej zrobisz sobie własnego awatarka. :?

Dobrze, żeby nie być posądzonym o oftopikowanie napiszę, że opcja zdobywania nowych aut, tuningowania ich i zdobywania różnych nowych części zapowiada się bardzo smakowicie. Jeśli będzie to zrobione tak jak w Gran Turismo to będzie wspaniale. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam nadzieje że to będzie nowy król rajdówek a polacy się w końcy wybiją ale po przeczytaniu za pięć 12 o toca race driver 2 mam co do tego sporo wątpliwości.

Całe szczęście że TRD2 to nie rajdówka tylko ścigałka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie, tylko żeby można było grać normalnie na kierownicy, a nie tak jak w Colinie albo w eRacerze, bo tam jest tragedia. A nawiasem mówiąc jak wam się wydaje że w Rally Trophy się trudno gra, to pograjcie sobie w Grand Prix Legends :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem grałem w GPL i uważam tą grę za jeden z najlepszych symulatorów samochodu wszechczasów. Trudność tej gry wynikała z historycznie udokumentowanego koszmarnego prowadzenia się bolidów. Swoją drogą z ustawieniami treningowymi wyścigówki są posłuszne jak mało który samochód. Co do "Szlagmnie trophy" sterowanie brykami jest poprostu zrypane. Jakoś wczasie jazdy na asfalcie nie muszę ciągle kontrować a tym bardziej na prostych. Jak już mówiłem gdyby mój war(czy)burg353w zaczoł się tak zachowywać to oddał bym go czymprędzej do warsztatu na sprawdzenie geometrii zawieszenia.

Mam nadzieję że w XR model jazdy będzie podobny do najlepszej ścigałki wszechczasów :!: NFS PORSCHE :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NFS Porshe rzeczywiście model jazdy jest bardzo dobry, tylko że to nie jest rajdówka, a ścigałka. Dla mnie Rally Trophy jest ok, a trudności miałem tylko w najwyższej klasie samochodów. I moim zdaniem trudność ta wynika mniej więcej tak jak w Grand Prix Legends z rzeczywistych właściwości tych aut (np. przerost mocy nad masą itp). W sumie gdyby Xpand Rally miało model jazdy podobny do Rally Trophy, to bym się nie obraził (ale tak na prawdę to nastawiam się na nową jakość :D ). Tylko błagam, niech zrobią porządnie obsługę kierownicy (tak jak w niedoścignionym do tej pory ideale implementacji kiery - NFS Porsche - AVE 8) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...