Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baal

Prince of Persia: The Sands of Time

Polecane posty

Mam mały problem na 17% gry. Czynność banalna, ale mam chyba jakieś zaćmienie umysłu, bo zupełnie nie potrafię tego wykonać. Poszukałam więc poradnika i według niego [tutaj, screen nr 87] powinnam się odbić od dziury, ale pojawia się problem. Jak można odbić się od dziury w murze? :P Gdyby to była półka, to co innego. Mogę się tylko puścić [c], spaść i zginąć, bo podciągnąć się [spacja] nie da. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś podpowiedział mi jak to wykonać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można odbić się od dziury w murze? :P Gdyby to była półka, to co innego. Mogę się tylko puścić [c], spaść i zginąć, bo podciągnąć się [spacja] nie da. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś podpowiedział mi jak to wykonać. :)

Jeżeli taki uchwyt jest przy ścianie (znaczy się, gdy książę się zapiera nogami o ścianę), możesz nie tylko próbować się podciągnąć, ale też odskoczyć od ściany. Po prostu wciśnij jednocześnie kierunek od ściany i skok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja opiszę teraz swój problem:

Otóż jestem na windzie (81%) i atakuje mnie tam mnóstwo piaskowych potworów. Na początku idzie mi z nimi dobrze, ale potem jest ich po prostu za dużo...

I w tym momencie muszę użyć Mega Zamrożenia. W instrukcji jest PPM + R. Jednak gdy wciskam tę kombinację, to Książę najpierw osłania się mieczem, a potem cofa czas... No i nie wiem jak owe Zamrożenie wywołać... Pomóżcie mi...

I druga sprawa, jest jakiś skuteczny sposób aby uchraniać Farah? Bo mi zawsze w połowie wyżej opisanej rozgrywki umiera, a te piaskowe potwory tak zawracają mi głowę, że nie mam czasu na ochranianie dziewczyny...

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kombinacją to chodzi o to żeby nacisnąć to razem. Jeżeli księżę cofa ci czas to znaczy że musiałeś puścić PPM. Więc trzymaj PPM i naciśnij R. A co do ochrony Farah. Ona nie radzi sobie najlepiej, wiec dobrze by było żebyś trzymał się blisko niej kiedy będzie w niebezpieczeństwie. I jescze jedno. Żeby wykonać Zamrożenie musisz mieć wszystkie zbiorniki piasków czasu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...