Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baal

Prince of Persia: The Sands of Time

Polecane posty

Pomóżcie, utknąłem w sali z lustrami. Po ich ustawieniu, księciunio mówi do "lady in red" ;) iż zaraz do niej zejdzie.

Jestem na samej górze - każda próba dotarcia do niej kończy się bolesnym upadkiem. Jak mam się tam dostać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie w którym momencie pada ten text :). Jeśli jesteś już na etapie, w którym idziesz po miecz to po prostu wyjdź przez dziurę w ścianie i spuść sie w dół po kolejnych półkach - ale na to pewnie byś wpadł :). Więc chyba jesteś torchę wcześniej. Porozglądaj się po okolicy. W którymś miejscu na ścianie jest jakby filar (od ziemi aż po sufit), jest w nim wyrwa. Biegnąc po ścianie można się tam dostać, a wtedy już możesz łatwo zejść w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w 46% gry. Wychodzę na zewnątrz budynku. Przede mną jest most, idę w lewo wskakuje na pierwszy drążęk, na drugi, na trzeci, poprzez odbicie się od ściany, ale nie mogę odwrócic Księcia! Gdy naciskam A lub W, Książe przesuwa się w stronę ściany, a gdy S lub D, od ściany. Nie mam jak obócic Księcia. Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem gdzies kolo 20 % tam gdzie jest pełno wody i po rozwiazaniu zagadki dostaje sie nowy miecz :)

Ehrm... Ee? Czekam na opis problemu, bo jak na razie nie czaję, o co ci chodzi. Bo jeśli chodzi ci o to, że się w tym miejscu zaciąłeś - to podaj nazwę tego miecza. Naprawdę MOCNO to ułatwi sprawę nam - pomagającym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak niedokładnie wyjaśniam. Wchodzę do łaźni i uaktywnia sie kamera, przejeżdża przez potworki i na końcu pokazuje nam NOWY MIECZ :)który trza zdobyć. No i zabijam potworki i za cholere nie mam pomysłu jak dojść do tego miecza który jest u góry ;) może zrzuty ekranu pomogą ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem o co chodzi. Po załatwieniu przeciwników musisz spuścić wodę z pomieszczenia. Jeśli to już zrobiłeś to musisz teraz uruchomić dwie wajchy, które są umieszczone po lewej i prawej stronie pomieszczenia pod sufitem. Jak je pociągniesz to otworzy się klapa. Spychasz tam wielki kamienny kloc. Wracasz do pomieszczenia z savem i spychasz klocek jeszcze niżej. Na ścianie jest drabina pod którą powinieneś ustawić kamień. Wspinasz się na nią i potem powinno już pójść łatwo. Dochodzisz w końcu do miecza i sprawa załatwiona. Potem zeskakujesz na dół do Farah i przebijasz się przez popękaną ścianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym prosił o pomoc;/ Zacznę może od tego, że instalacja włączała się dobre 10 minut (Vista?), a kiedy już włączyłem grę menu chodziło bez problemu. Problem zaczął się dopieru po rozpoczęciu nowej gry. Filmik na wstępie jak i sama gra są spowolnione. Książę robi jeden krok 5 sek. Co może być tego problemem? Może moja karta (8400M GS)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Viste 64 bit i wszystko działało jak należy, WW też, miałem małe problemy z T2T, ale to przez starforce'a. Wracając do problemu jest "patch" (za duzo powiedziane :P) który umożliwia odpalenie gry na kartach powyżej Gf 6800. Nie wiem czy fra działałaby bez niego, zapodałem go od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do mojego postu powyżej:

Oprócz Sands of Time zakupiłem jeszcze Warrior Within i tam w instrikcji przy obslugiwanych urządzeniach peryferyjnych jest napisane: "dżojpady". Looknałem więc do intrukcji SoD i tam przyu obsługiwanych urządzeniach peryferyjnych stoi: "Gamepad Thrustmaster Firestorm Dual Analog 3" Ba! nawet na płycie z grą są sterowniki do niego! Przecież gra chyba nie obsługuje tylko jednego modelu pada?! Grał ktoś padem?

Własnie odkryłem, że trzeba ustawić przyporządkowanie przycisków z pada na sterowaniu klawiaturą, też sosobie wymyslili :] .

Ja grałem padem Apollo i nie miałem żdnych problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z płynnością gry jak wspomniany wcześniej. też mam procesor 2-rdzeniowy i gra dziwnie się zachowuje. z tym że mam procka Intel core2 duo 2 ghz. czy jest do tego jakiś program jak wspomniany wcześniej do procesorów amd?

czy może ewentualnie wystarczy w procesach włączyc dla gry użycie tylko jednego rdzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...