Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

Płeć bohaterów gier

Czy panie lubią grać panami- i na odwrót  

414 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy płeć bohatera gry ma dla ciebie znaczenie?

    • Tak, wolę grać postacią o tej samej płci (facet>facet ;))
      129
    • Tak, wolę grać postacią o przeciwnej płci ( facet>zgrabna pani)
      92
    • Nie ma znaczenia, może to być i obojniak transwestyta, ważne że wali z aksa
      35
    • Zależnie od danej gry
      151
    • Cicho tam, gram w Tomb Raidera
      10


Polecane posty

Tak, potrafiłbym, dla mnie rasa nie ma znaczenia. Zresztą najlepiej gra mi się czarnoskórymi bohaterami. Jeśli ork czy inny troll potrafiłby mówić i miałby ciekawą osobowość, potrafiłbym się z nim utożsamić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% samcem i gram samcem w grach by odzwierciedlić swoją męskość. Dla mnie jest dziwne że niektórzy wolą grać babką.

Raz grałem babką w Falloucie bo chciałem sprawdzić prostytucje xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w nie wszystkich grach jest, taki wybór. Jeśli gram we wciągającego rpga, którego przechodzę np. 2 razy to raz facet woj, raz kobieta czarodziejka itp. W mmo ( w które gram bardzo rzadko), kobieta :rolleyes: Czyli nie robi mnie to różnicy. :smile: Ale chyba jednak czasem gram płciom przeciwną :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o świat fantasy to mężczyzna zawsze dzierży miecz dwuręczny, a kobieta łuk.

Nie używaj takich słów jak zawsze czy nigdy, to zbyt ryzykowne. Otóż nie zawsze, ponieważ ja w Skyrimie gram ładną Nordką hlastającą dwuręcznym mieczem i wygląda to całkiem fajnie. :)

Nawet po modach to mężczyźni wyglądają bardziej męsko niż kobiety kobieco.

Czy ja wiem? Mi tam się podoba sposób chodzenia mojej Nordki, kwestia gustu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę gram facetem. Sam niewiem czemu ale babkami nie lubię grać.

Moją ulubioną klasą w RPG to Wojownik.

Jakoś mi nie pasuję zę kobita dzwiga 2-reczny miecz i

odzianna jest w zbroję płytową.Trochę mi taki bohater nie pasóje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wybór to zawsze laską. Jak mam grać w coś przez X godzin to wolę oglądać "ładną" kobietę niż spoconego faceta, bo co to za przyjemność? Nie robi mi żadnej różnicy czy to koleś czy kobieta biega z wielkim toporem/mieczem/karabinem/supermłotem itp. Ważne by ładnie wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zależnie od gry,jak w grze chodzi się babom to gram.Ale gdy trzeba płeć wybierać to zdecydowanie swoją płcią(męszczyzna) ponieważ cieżko się wczyć w role herosa jak jest się facetem a gra się babom no i cieżko się na fabule skupić jak na monitorze przez całą gre widać pośladki dziewczyny. :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% samcem i gram samcem w grach by odzwierciedlić swoją męskość. (...)

Ogólnie się z tobą zgodze, z jednym wyjątkiem; bo jeżeli chce grać magiem i jedyną szatą dla maga jest "sukienka" to już wole grać jako kobieta niż być transem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale przyjemność w grach MMO sprawia mi rozwalanie kozaczków właśnie babką (jestem facetem @_@). Przeważnie gram babkami, są nie dość, że ciekawie się prezentującymi postaciami, to w dodatku nikt się nie spodziewa, że podchodząc wojownikiem z dwoma metrami wzrostu do małej czarodziejki metr pięćdziesiąt dostaną na klatę combo, z którego łatwo się nie wyliżą.

Ogólnie się z tobą zgodze, z jednym wyjątkiem; bo jeżeli chce grać magiem i jedyną szatą dla maga jest "sukienka" to już wole grać jako kobieta niż być transem :P

Cytat dnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdziwym życiu, kobiety sterują mężczyznami; niech chociaż w grach będzie na odwrót:p

Bardziej poważnie, wolę postacie żeńskie, bo ładniejsze. A taki już ze mnie typ gracza, że wygląd mojej postaci uważam za jeden z najważniejszych elementów gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zazwyczaj płeć głównego bohatera gry nie ma znaczenia...Ale nie wyobrażam sobie grać np: w Tomb Raidera Facetem :D no jakiś obłęd :P tak samo jak nie potrafiłbym się wczuć w Sheparda gdyby "była" kobietą i dlatego nigdy ME nie przechodziłem w ten sposób ;] a w dodatku dobiłaby mnie świadomość, że jakiś facet z gry się do mnie klei :D czułbym się nie komfortowo w takiej sytuacji :D:P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Od kiedy kupiłem sobie na moje PS2 Mortal Kombat: Armageddon, to sobie nabijam Koinzy(Waluta w grze) grając tylko LI.Mei, ech szkoda że nie ma tego fatality w tej części gry

Bo bardzo lubię coś w stylu anime Fist of north star, gdzie każdy pokonany przez Kenshiro rozlatuje się na kawałki, no i jeszcze moja stworzona fighterka wygląda jak Lara Croft :P, jakby ktoś tą gre ma, mogę podać jak ją zrobić, wczoraj wieczorem zrobiłęm tak że mieczem zadaje 5 ciosów pod rząd, co osatni podbija przeciwnika jakby się go z uppercuta przywaliło, komicznie to wygląda na planszy stacja metra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat. :-) Nigdy się nad tym nie zastanawiałem.

Nie ma to dla mnie znaczenia. Fajnie jest zagrać kobietami. Jest na co popatrzeć, ale ogólnie wybieram co jest lepsze dla danej gry. Jeżeli w RPG to patrzę w pierwszej kolejności patrzę na umiejętności o co dany bohater umie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram najczęściej kobietami bo przyjemniej się patrzy ew ładniej obija twarze przeciwnikom W diablo czarodziejka w tekkenie na psp Anna itd Jedynym wyjątkiem jest Wow gdzie moja postać jest męska[przy takiej grafice to nie ma dla mnie znaczenia xdd]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...