Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

P.S

Czy taki np.''Dziennik" jest gazetą, która ma za zadanie dawanie filmów dvd?

Nie?! No właśnie ,NIE! Mają dzięki temu większy zarobek,i to pozwala dawanie lepszych dodatków i monopolizowanie rynku, myśle ,że właśnie po to dają filmy w Tinach i takich tam.A że dadzą film w naszym ulubionym czasopiśmie- nie mam nic przeciwko :D

Ale jak zaczną dodawać filmy do CDA to prawdopodobnie coś się zmieni.Albo cena pójdzie w góre,albo dadzą tylko jedną pełną wersji + film itp.Chyba,że zrobą tak jak w przypadku Dziennika.Wersja bez filmu w zwykłej cenie lub wersja gazeta +film (dróższa).Wtedy to tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie film z 1 dnia w redakcji.

Dajlepiej żeby reżyserem był CormaC z Iwanem

To by było dobre, ale Smugg pewnie nie będzie chciał występować (a może się myle??), więc zostanie operatorem Kamery... 8)

nom, zgadzam sie z tymi opiniami, zwlaszcza, iz zbliża się numer kwietniowy, czyli 11 rocznica powstania CDA ;], mogliby do niego dać filmik z życia redakcji ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie wierze ze dacie PRAWDZIWY pelnoekranowy film DVD ktory ukazal sie w TV/Kinie i ktory nie byl w zadnym pisemku za 5 PLN / na straganach ulicznych za 5 zl. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA to nie jest najlepszy pomysł. W końcu to czasopismo o grach. A tak szczerze pisząc to pamiętam taki jeden film w CDA. Było to bodaj w 2003r. Film nazywał się mortal combat czy coś w tym rodzaju ale niestety nie przypadł mi do gustu. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy :?: O tak jestem stanowczo na tak :!: Jest to świetny pomysł tylko nie chciałbym żeby CDA przerodziło się TV-Action :P Moglibyście dawać filmy co pół roku to byłby odpowiedni okres według mnie. Czy cena by się przez to podniosła (nawet gdyby do 25zł to i tak będe kupował :D ) :?: I czy zajmowałoby to miejsce na DVD przeznaczonym na gry przez co byłoby ich mniej :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz Boldbaatar, CD-Action to czasopismo dla graczy, nie tylko o grach (jak nie wierzysz, to zobacz co pisze na samej górze tuż nad wstępniakiem :)). Ostatnim filmem w CD-A był Blairwitch Project, a to już było daaawno :P. W sumie, czy będą te filmy, czy ich nie będzie, to raczej jest mi obojętne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w cda to najgorszy z mozliwych pomysłów. w końcu to pismo o grach, czyż nie? Niech tak więc pozostanie. nie zniżajmy sie do poziomu brukowców.

CDA to pismo dla graczy, dla miłośników multimedialnej roz(g)rywki.

Gdyby CDA było TYLKO o grach to podejrzewam że miało by z 90 stron, a nie 150. A jeżeli chodzi o filmy to czemu nie? Zależy tylko jakie.

I jeszcze słówko do Ciebie Boldbaatar. Dopiero założyłeś sobie neostradę prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze zgodzę się, że to pismo dla gracza, a nie tylko o grach. Zwrócić trzeba jednak uwagę na to, że gracz ma często wiele zainteresowań, choćby na rowerze lubi pojeździć. Wypadałoby wtedy też o tym coś napisać, jakiś artykuł, trochę fotek. Co gracz to inny charakter, inne zainteresowania poboczne itp.

A może moja awersja do filmów dvd w gazecie wynika z tego, że od tych ostatnich trudno opędzić się jak od much. Pełno ich wszędzie.

A co do twojego pytania Kostes to prawda, niedawno założyłem neostradę. I bardzo często mnie to irytuje. A dlaczego pytasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może moja awersja do filmów dvd w gazecie wynika z tego, że od tych ostatnich trudno opędzić się jak od much. Pełno ich wszędzie.

cda to nie gazeta :D a poza tym co ci szkodz jak raz na rok dostaniesz film? i to nie jakis tasiemiec tylko calkiem niezly. zreszta chyba nie kupujesz cda dla filmow, plyt i innych plakatow, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Wiem że CDA to nie gazeta. Można ją nazwać pismem, czasopismem, miesięcznikiem, albo ewentualnie magazynem.

to czemu nazywasz cda gazeta? :P

hmm...jaki film mogliby zamiescic...no, jakiejs egranizacji raczej bym nie chcial bo to straszne szmiry (a Doom to totalna porazka o Resident Evil nie wspominajac). Moze...moze Kroniki Ridicka? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze GAZETY która zowie się cd ekszyn!

Nie ma takiej gazety na rynku, ani takiego pisma. O ile wiem jest jedynie pismo, które zowie się CDAction. Więc musisz mieć duży problem, bo nienawidzisz wyimaginowanej rzeczy. Czy jeszcze czegoś nie nawidzisz, a to coś roi się w Twojej głowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za piżmoszczur na twoim awatarze?

byles bisko. to szczur, ale psoszczur :P mysle, ze temu panu juz podziekujemy.

ja wiem, ze gra fajniejsza, ale film kaszana tez nie byl. ciekawe czy daloby rade zamiescic go w cda. niedlugo urodziny... :wink: co ty na to smug?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tymi szczurami (czy czymś tam podobnym :) )

A teraz wielce inteligienta (ma się rozumieć) opinia:

Filmy w Cd-Action powinny być, ale sporadycznie np. raz do roku (na trzynasty miły prezent) i nie jakieś szmiry dodawane do T***, N** itp.

Myślę, że każdy lubi sobie obejrzeć ekstra komedię, straszny horror i ekscytujący film akcji.

A propos : ciekawe kiedy zostanie jakiś dołączony!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...