Skocz do zawartości

Fable (seria)


RoZy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 975
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A ja mam mieszane odczucia odnośnie Fable 2. Otóż po przeczytaniu o 2 w CD-A zastanawiam się jak oni chcą to zrobić, że gra będzie fajna i dla casuali i dla wyjadaczy? No i ta broń palna <_< a raczej jej nadmiar. Jednak chyba mimo wszysto gre kupię. Mam nadzieję, że tym razem rzeczywiście będziemy mieć swobodę a nie poruszać się po wąskich ścieżkach... :angry: . Jednak klimat i przyjemność z grania w 1 sprawiają, że na dwójeczkę chętnie poczekam ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro premiera. Jutro Empik sobie na mnie zarobi.

Czytałem że za zadania nie będziemy dostawać kasy. Trzeba pójść do pracy(albo do kasyna :)) żeby mieć forsę, zawody są takie jak np. kowal, płatny morderca, drwal itp. lub można zdobyć kasę w mini gierce, która kosztuje

800g na Xbox live, naszczęście do pełnej wersji będzie dorzucona bezpłatnie. Co sądzicie o tym rozwiązaniu, moim zdaniem jest bardzo dobre.

DarthNicko osobiście odradzał bym ci kupno kolekcjonerskiej, ale przeciesz to twoja kasa i możesz robić z nią co chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem rzeczywiście będziemy mieć swobodę a nie poruszać się po wąskich ścieżkach... :angry: .

Niestety... Znaczy częściowo niestety. Z tego, co czytałem o wersji konsolowej, to swoboda jest jedynie częściowa. Przeskoczyć można sobie przez ok. 50% płotków, ale i tak jest dużo niewidzialnych ścian i tym podobnych elementów prowadzących gracza jedną ścieżką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater się przesadnie starzeje. Wychodzi średnio że robi jedna misję na 3-4 lata. Fajne takie leniwe życie :) Poza tym dochodzi do absurdów w momencie gdy bierzemy ślub w wieku 20 lat, potem jak mamy 60 to wyglądamy jakbyśmy mieli się rozsypać, a ... żonka cały czas młoda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od ilości zdobytego doświadczenia jak bardzo się starzejemy. Jak pomiędzy jednym a drugim wykorzystaniem doświadczenia zrobimy dużo misji to zestarzejemy się o dobrych kilka lat( mój rekord to z 36 na 45), a jak zrobimy to zdobywając mało dośw. to zestarzejemy się mało o rok-dwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ziom jak gre skończyłem miał coś koło 80 :P . Zdrowa różnica, ale ja nigdy nie omijam żadnych quest'ów pobocznych. Wyglądał strasznie pociesznie jak taki dziadzio z wielkim mieczem, że ten to mógłby takiemu za podpore co najwyżej posłużyc ;) . ( ale za to przypakowany był jak pudzian :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jak skończyłem to miałem 76 ( metodą zaokrąglania to wychodzi, że 80 więc dużo się nie pomyliłem :P )

Screena jako dowód poproszę. :P Z tego co wiem to postać po 65 roku życia już się nie starzeje. Więc dalsze levelowanie już nie wpływa na nasz wiek. Dobrze, że postawiono jakąś granicę, bo o ile siła maga mogłaby wzrastać wraz z wiekiem, to już 80-letni wojownik zgrabnie wywijający ogromnym mieczem byłby nie do przyjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie? To przecież świat baśni. Bajki. Ile to widzieliśmy w przeróżnym fantasy podstarzałych wojowników? Magia czyni cuda ;) Jeśli coś ma przylepioną karteczkę fantasy, to dla mnie może równać się całkowitemu braku realizmu, bo jak realistyczny może być świat, który z założenia jest fantastyczny? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, tylko przydałoby się jakoś to zgrabnie wyjaśnić. Dobrym patentem byłby eliksir młodości aby nasz wojownik nie tylko umiejętnościami, ale i wyglądem udowadniał swoją siłę.

Zresztą postać w Fable da się chyba jakoś odmłodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...