Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

OGame

Polecane posty

Ogme jest spoko jak się człowiek nauczy grać, jak ma dobry sojusz, korzysta z irca, forum- można wtedy poznać naprawdę fajnych ludzi.

ja osobiście jestem w top100 na u40 i planuję niedługo przenieść się na u50 (jak wyjdzie) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo staram mam dużo kont w różnych grach i nie tylko tak samo w ogame ale jeszcze mnie nigdy nie zbanowlai ale każdy wie że czasem i takie cos może być niesłusznie a wtedy wszystko może trafic szlak!!!

No niestety życie jest okrutne, no i zawsze sobie to powtarzam w wielu sytuacjach.

Ale jak ja bym dostał bana na ogame to bym się specjalnie nie przejął bo to mi tylko zawsze zżera czaas, nie chce przez to powiedzieć ze nie lubie tej gry ale dżo czaasu się marnuje niestety!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ogame zacząłem grać od soboty. :) Jak narazie dopiero raczkuję, ale już wiem 'o co kaman'. :)

Stałem się władcą planety dzięki znajomemu z tego forum. ;] Z ciekawości chciałem zobaczyć co wszyscy widzą w tej grze. Teraz już wiem... Strasznie mnie wciągnęła. :) Gra ktoś na u38? Jakby co to pisać na gg.

Ogame wciąga!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam chyba na 22 uni 1,8 K pkt... ale Ogame faktycznie jest nudzący. A na 1 miejsce to trzeba pracowac latami... NA 22 Larken ma chyba urlop.... jest na tym samym układzie słonecznym coi mój kumpel :D ( LArken to number 1 on this uni)

Grasz na U22? Ja gram tam prawie rok i już tuż, tuż top 1500 (jak to brzmi he he), w sojuszu Fearless Hunters, a wielki to on nie jest, szczególnie, że w czasie wakacji 5 ciołków zapomniało, że po miechu zlikwidują im konta ehh... Jak nie masz sojuszu to możesz się przyłączyć, bez względu na to co napisałem na stronie sojuszu. Po pierwsze, żeby mieć pierwsze miejsce to musisz całkowicie poświęić się grze. Goście wstają 5:00 rano w niedziele na farmienie, jak dla mnie to już za dużo.

PS. Gdzieś tam wcześniej napisałem, że kończe z OGame, jak widać nie jest tak prosto się wyleczyć :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... jedna z moich ulubionych gierek...

Gram na trzech Uniach: 7, 17 i (UWAGA) 31 :D

Mam sojusz (na 31, bo reszta to nie należy do mnie [sojusze oczywiście]) Solaris (Tag: SLR [Nie, nie chodzi o Sraj Leppera Rolnika :lol: ]).

Bardzo serdecznie zapraszam... dopiero zaczynamy ale jest w miare dobrze... nie uda nam się nic osiągnąć jeżeli nam w tym nie pomożecie...

To jak będzie, a?

Graczem jakimś mega-hiper-super-ideolo to ja nie jestem ale nie jest też źle... powiem więcej: jest w miarę dobrze :D

Gra jako gra bardzo fajna (gustuję w strategiach więc czego się czepiacie). Polecam każdemu uni 31 i sojusz Solaris ( :D )

PoZdRo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w ogame ogólnie już chyba ponad rok :P

Najpierw na uni 27 - 5k pkt, złom i konto oddałem koledze

potem uni 32 od kolegi- 80k pkt (wtedy myślałemże rządze) nie wiedziałem wtedy co to FS i znów miałem złom

zamieniłem wtedy na uni 14 i tak gram do dziś. Gdy je dostałem miało 140k pkt. teraz ma 350k :D

Ale to nieprawda że wieki mina zanim zajmie się dobre miejsce. Na przykład mój kolega zaczol gre na uni 7 3 miesiące temu od ZERA i już jest w top 1500. ciągle idzie w góre. A ja zaczołem gre też na uni7 2 tygodnie temu i już mam 3k pkt. jak się umie grać to się szybko zdobywa pkt. jedyne czego jeszcze nie mam na moim koncie to moon i grawitony:) ale to już niedługo. I jeśli przerażają was rekordy Polskie to zobaczcie sobie rekordy Niemieckie :)

http://board.ogame.de/thread.php?threadid=334322 (dodam tylko że najlepszy na Ogame.de ma ok. 22kk pkt a najlepszy we flocie ma juz ponad 1,5kk statków:))

A wie ktos może o co chodzi z kolesiem o nicku vooov czy jakoś tak? O co chodzi z tym że on był największym czarodziejem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie zapraszam do gry na uni 39

najlepsze uni- debris z obrony a i wiele innch fajnych faktow- np ciekawi ludzie

pozatym mozna niezłe miejsca miec dzieki pomocy najlepszych graczy- np ja pomagam w 1 gali wszystkim zielonym ktorzy mnie poprosza...noi zieloni maja plecy- top 50 swojego czyli mnie:)

pozdrawiam i zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :D wg mnie ogame to dobra gra, ale tylko jeśli ma się w miarę dużo czasu. Kiedyś miałem konto na u33, jakieś 33k punktów ale je oddałem. Teraz gram na uni 45, 9k punktów, sojusz Spartan (polecam). W sumie ogame dość szybko się nudzi ale co zrobić,skoro wciąga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczołem gre też na uni7 2 tygodnie temu i już mam 3k pkt. jak się umie grać to się szybko zdobywa pkt. jedyne czego jeszcze nie mam na moim koncie to moon i grawitony:) ale to już niedługo.

dziwi mnie jedna rzecz. Jak majac 3k punktów mozna miec juz Gwiazde Smierci?

A kto ma GSa z tyloma punktami? Chyba nikt. :P

Już sporo czasu gram w Ogame. Punktów dużo jest, ale floty nie ma... Miałem już 54k pkt, a mam 44k. ;) Perfekcyjny atak agresora... I po flotce. :P Trzeba zebrac surowce do kupy i zacząć odbudowę...

Niedługo rusza uni 50! Już się szykuję na podbój kolejnego uni. XD :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta: to jest niemożliwe!

O ile pamiętam to za choćby 1 poziom fabryki nanitów dostajesz prawie 2k pkt. Przecież na same badania musiałby wydać duuużo więcej niż 3 000 000 metal/kryształ/deuter. No i nie wiem jak można po dwóch tygodniach grania mieć 3k pkt. wogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...