Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

OGame

Polecane posty

Mój sojusz zbiera już ekipę na uni 50. :) Oczywiście wybieram się z nimi na nowe uni. FS i INK już się szykują(Ja należę do akademii FS, czyli ink[fs 6 MSCE, A ink 30]). :) Jutro o 16:00 wiele osób zacznie swoją przygodę na nowym uni. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak bedziesz siedzial 24/7 to po kazdej zakoncznej budowie od razu zaczniesz nowa. ale i tak by sie nie wytrzymalo wg mnie psychicznie grajac 24/7 xP

Właśnie chodziło mi o to, że nawet siedząc 24/7 nie włączysz od razu następnej budowy jeżeli nie masz na nią surowców, a na nie trzeba czekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ma sie kumpla ktory da surowce -.-". Pomyslales o tym?

(jak sie robic cytaty? xP)

Po prawej stronie masz ładny guziczek "cytuj". :)

Teraz drugie pytanie: Po co siedzieć 24/7? Przecież ma się swoje realne życie, nie? Nie ma sensu siedzieć tyle godzin na Ogame. :P Nieraz trzeba czekać kilka dni, aby coś się wybudowało. Kolega da surowce, ale potem trzeba czekać na zakończenie budowy. :P A to przy następnych poziomach trwa sporo czasu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988

A ja mam całe 5 punktów i zupełnie nie mam pojęcia za co? :P W okole o co lata w tej gierce, bo jak na razie (przez dni buduje jakieś kopalnie, elektrownie, bo wszystko inne zablokowane albo surowców za mało)

PS: W jaki sposób nalicza się punkty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GraffeQ
A ja mam całe 5 punktów i zupełnie nie mam pojęcia za co? :P W okole o co lata w tej gierce, bo jak na razie (przez dni buduje jakieś kopalnie, elektrownie, bo wszystko inne zablokowane albo surowców za mało)

PS: W jaki sposób nalicza się punkty?

Ekhemmmm tutorial się kłania...

W gierce chodzi o to żeby być najlepszym :D

Jeden poziom elektrowni utrzymuje 1 poziom obu kopalni (krychy i metalu) później dochodzi deuter, ale to później...

Co do P.S.'a (nie mylić z FS'em) za każdy 1000 wydanej surówy (niezależnie jakiej) dostajesz 1 punkt...

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GraffeQ

Ja gram na dwóch Uniach: 17 i 31.

Na 17 mam 10k pkt (10 000 dla nieqmatych) z groszami a na 31 prawie 7k...

Na 17 należę do sojuszu WaBe - SERDECZNIE POLECAM świetna atmosfera, mili ludzie ogólnie git =D>

Na 31 jestem właścicielem ( :D ) sojuszu Akademia Nemesis (akN) podlegamy pod jeden z lepszych sojuszy na tym Uni dlatego jesteśmy dość silni (chociaż akademia powstała 2 dni temu). Oczywiście serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2 tygodnie,shakowali mi konto!!!!!!!!!!!!!

Takie coś jest cholernie słabo strzerzone.

Grałeś u siebie w domu czy gdzieś w kafejce internetowej? A może w szkole? Po prostu ktoś podpatrzył hasło i login... Albo na key-loggera złapali. :/ Kiedy ktoś to zrobił? Masz 7 dni na odzyskanie hasła. Klikasz "zapomniałem hasła" itd. Jak wszystko wypełnisz, to nowe hasło przyjdzie na meila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2 tygodnie,shakowali mi konto!!!!!!!!!!!!!

Takie coś jest cholernie słabo strzerzone.

(Pierwszy raz na forum) Wiesz ja miałem też taki problem tylko że mi cały czas kasują konto bez przyczyny.To jest jakaś dziwna gra która pewnie nie pilnuja zabardzo i dla tego są takie błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ogame gram na Uni 5
nom, fajny. ale ja wole gry z grafa xD (mowie o TIBII ,,/) xD

Taaaa i w taki sposób topic o OGame zmieni się w posty typu:

- fajnie

- nom bardzo

- ale ja wole tibie

- a ja gólid łors (żeby nie było błędy zostały popełnione specjalnie :) )

A co do tematu (żeby nie robić off-topa) OGame zaczyna mnie męczyć :( Czekam do ferii i biorę urlop... do odwołania...

Poza tym w tym tygodniu będę miał Guild Wars więc inne giery typu Tibia czy OGame odejdą w zapomnienie :D Chociaż może będę do nich wracał :) jak np. nie będzie mi się chciało grać w GW (w co wątpię) :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2 tygodnie,shakowali mi konto!!!!!!!!!!!!!

Takie coś jest cholernie słabo strzerzone.

Jest więcej sposobow na stracenie konta niż ci kolega niżej powiedział, uwież mi....

Poza tym oGame żądzi i uzależnia jak nie wiem co! Jak juz dłużej pogracie to nie będziecie potrafili się oderwać :wink:

Pozdro dla sojuszu RoA z uniwersum 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogame jest chyba najlepszą grą przeglądarkową w internecie. Grało mi się w to bardzo przyjemnie. Muszę jednak powiedzieć, że ta gra tak naprawdę sprowadza się do schematu:

-rozwijaj swoją planetę przez ok. miesiąc

-zdobywasz ok 6000 pkt i jesteś coraz bardziej rozbudowany ( oni już czekają...)

-W końcu, kiedy już myślisz, że dobrze Ci idzie czujesz satysfakcje nadchodzi potężny atak jednego z twoich "sąsiadów" i tracisz praktycznie wszystkie surowce

-nie masz już środków by się odbudować, stajesz się "farmą"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988
Grało mi się w to bardzo przyjemnie. Muszę jednak powiedzieć, że ta gra tak naprawdę sprowadza się do schematu:

Widzę, że nie robiłeś porządnego FS'a... A dobry FS to podstawa ;)

W moim wypadku ten schemat nie działa, co prawda jest irytujące, że bardzo mocni gracze (np: mający 500 OW) mogą atakować kogoś kto raptem ma jedną małą planetkę, trochę transporterów i myśliwców...

Od czasu kiedy napisałem pierwszego posta w temacie awansowałem o sporo miejsc.Obecnie mam prawie 14k punktów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...