Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

Zdecydowanie najlepszy numer, jaki kiedykolwiek nabyłem (a właściwie nabędę) ;)

Pełniaki świetnie (3 płyty DVD mrrrr :)), Recenzje i zapowiedzi spełniają moje najcichsze marzenia. Publicystyka, na luzie...brrr po prostu miodzio !

We wtorek lecę od razu jak kioski otworzą, bo jeszcze mi wykupią i źle będzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwie konkretne strony maja, tzn. bez otwieraczy i innych "zapychaczy".

W takim razie we wtorek od 6.00 będę koczował przed Kolporterem którego mam pół minuty drogi od swojej stancji. :laugh:

Czy ktoś wie czy w CoJ będzie można grać w multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pełniaki takie średnie, bywały lepsze i to w "zwykłych" numerach. Ale i tak numer wypchany po brzegi różnymi dodatkami. Na płycie najbardziej mnie interesują w sumie dodatki, a poza tym to bardzo ciekawi mnie zawartość pisma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są to wszystkie niespodzianki, jakie dla was przygotowaliśmy w tym numerze CD-Action. Resztę zobaczycie, gdy już dorwiecie kwietniowe wydanie w swoje łapki.

Smuggler ale czy chodzi o niespodzianki w worku czy w samym pismie(chodzi o artykuł)?

Smuggler prosze o odpowiedz:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje :P

W najnowszym, urodzinowym (15 lat!) numerze CD-Action, który trafi do sprzedaży 15 marca 2010 (wtorek)

Cofamy się w czasie? ;)

Kurde, aby do wtorku. Ilu stronicowy jest tekst z Wieśka 2? Dwu, czy więcej?

EDIT: Oo, już poprawione ^^ Bym był zapomniał. Kolejnych 15 lat i więcej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję 15. urodzin i jednego z najlepszych numerów waszego pisma, jakim bez wątpienia jest tegoroczny kwietniowy. Nie ma co, ładny prezent czytelnikom zgotowaliście, więc mam nadzieję, że czytelnicy odwdzięczą się wam sprzedażą rzędu 120 tysięcy egzemplarzy, bo aż grzechem byłoby nie kupić tego CDA. Nie dość, że w recenzjach i zapowiedziach sporo się dzieje, to jeszcze publicystyka i w ogóle cała ta otoczka urodzinowa stoją na superpoziomie. No i te zniżki... 50% to dużo.

Czekam z niecierpliwością na 200. numer, bo wysoko sobie poprzeczkę zawiesiliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostanę ten numer to puszcze mu jakąś muzyczkę na youtubie i zaśpiewam mu sto lat z moją solówką pod koniec piosenki " 100 lat to za mało, 100 lat to za mało 150 by się chciało! Ciekawe tylko ile stron będzie miała ta "duża"(Nazwana tak przez Smugglera) publicystyka(czy jak jej tam). Uwielbiam ją czytać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ot namawiał namawiał i namówił" :tongue:

Po ujawnieniu pełnych wersji miałem sobie odpuścić ten numer (mimo audiobooka) bo to nie moje klimaty (wolę rpg i strategie niż sportówki i strzelanki). Nawet Top 15 mnie nie przekonał (strasznie się zawiodłem na podsumowaniu w Spec 1/11). No ale tymi plakatami to już mnie rozłożyłeś na łopatki i kapituluję. Rano we wtorek lecę do kiosku. Kings Bounty: Wojownicza Księżniczka i Sacred 2 z PKK będą musiały poczekać. Aż się chce powiedzieć "Jak chcecie to potraficie" (bez negatywnego kontekstu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, bardzo poczciwy numer, że tak to ujmę. Nie dość że same interesujące mnie artykuły na temat gier, to w dodatku bardzo dobre pełniaki, co prawda grałem już w BC i nie spodobało mi się to idiotyczne sterowanie, call of juarez już miałem w dniu premiery(co nie oznacza że dodanie go do pisma to zły pomysł), ale w Shaun white zawsze chciałem pograć. Nie ma siły, trzeba będzie kupić tak czy siak :)

No i to dobry czas żeby wypróbować Allodsa, chociaż takich pół płatnych darmowych mmropgów nie zniese.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wasze numery są świetne, tyle że ten to po prostu masakra. Miażdżycie konkurencję, jeszcze trochę to sami zostaniecie na polskim rynku :tongue: .

Przecież już zostali, trudno Play traktować jako sensowną konkurencję.

Okładka mogłaby być lepsza, chociaż miałem od dawna przeczucie, że nie będzie związana Shogunem 2, więc w sumie żadne zaskoczenie ani rozczarowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten numer 60 zł nie byłoby wygórowaną ceną , biorąc pod uwagę te wszystkie dodatki :D Szczególnie zachęca 2 razy tańszy Shogun :D Już nie mogę się doczekać ! Najlepszy numer w historii CDA !Mnóstwo ciekawych recek ,nie to co miesiąc temu :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...