Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedWolf

temat w którym pytamy o nazwy programów

Polecane posty

btw, na stronie którą podałeś jest do ściągnięcie muzyka ze wszystkich części Larryego ;) Czyli z zamienianiem rozszerzeń, lub konwersją już nie trzeba walczyć :twisted:

edit: ten cytat który podałeś, to nagłówek do muzy która tam jest do ściągnięcia :? Imho zmiana rozszerzenia nie zadziała w przypadku muzy na płycie, no ale zobaczymy co powie autor pytania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*.nfo to plik informacyjny, można otworzyć zwykłym notatnikiem (choć lepiej użyć np DAMN NFO Viewer, albo podglądu w total commanderze - ze względu na czcionkę)

*.bin i *.cue to pliki obrazu płyty - otworzysz np programami daemon tools, czy alcohol 120%. bin przechowuje wszystkie dane, cue to dodatkowy plik informacyjny.

Skaner -> nie przesadzajmy, w tych plikach może być cokolwiek. póki nie napisał "pobrałem grę XX, jak ją otworzyć?", nie widzę sensu nie udzielać pomocy.

---[edit]---

no i ok, ale nie każdy obraz płyty to od razu pirat. potępiamy piractwo, ale nie bądźmy nadgorliwi i nie starajmy się za nie usadzić każdego, kto korzysta z tych czy innych rzeczy (tu obrazów płyt).

nożem możesz i ukroić chleb i zabić człowieka, nikt nie pyta po co kupujesz nóż.

nie wiemy co tam autor posta pobrał i, moim zdaniem, niech tak zostanie. regulamin nie będzie złamany, a autor dostał odpowiedź. i wilk syty i owca cała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj w obrazach .bin i .cue nie przesiaduję zdjęcia z wakacji :compress:

a linuxy to może ściąga się plik po pliku a nie w obrazie cd ? a stare wersje programów udostępnione już przez producenta też bywają tak udostępnione dla zwiedzających...

Skaner zajrzyj też tu: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=13667

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale jednak jakby nie było, lwia częśc obrazów płyt krązących w necie, to nie są legalne rzeczy :? (a to właśnie zawarłem w swoim poście; chyba, że wg ciebie Wiki-yu większośc [i zaznaczam, nie napisałem: wszystkie]z obrazów płyt do ściągnięcia w necie, to rzeczy legalne: zwrócę wtedy honor ;)) - jeśli tak jednak nie jest , to w czym popełniłem błąd - bo chyba nie w tym, że stwierdziłem fakt? (chyba, że chodzi ci o OT, ale sądząc po twoim poście, jednak nie o to :? )

edit kilka h później: k,k, myle się - naprawde nie mam ochoty wchodzić w dyskusje z modem (ale tego co wcześniej napisałem jakoś mi żal skasować ;0: w końcu dorobek intelektualny ;)), więc odpowiem na pytanie z topicu:

Tutaj ojciec_natoora http://www.komputerswiat.pl/download/001-p...arzedziowe.html i tutaj http://www.pobieralnia.pl/kategoria-23-cdd...emulowanie.html znajdziesz programy, dzięki którym swoje (whatever jakie i skąd ściągnięte e-mulem ;0)obrazy płyt zamontujesz w wirtualnych napędach i uruchomisz na swoim komputerze ;)

Pozdrawiam

P.S "Kablującym" do was "kolesiom" w odpowiednich tematach, jakoś "tego" linka nie podajesz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale jednak jakby nie było, lwia częśc obrazów płyt krązących w necie, to nie są legalne rzeczy :? (a to właśnie zawarłem w swoim poście; chyba, że wg ciebie Wiki-yu większośc [i zaznaczam, nie napisałem: wszystkie]z obrazów płyt do ściągnięcia w necie, to rzeczy legalne: zwrócę wtedy honor ;)) - jeśli tak jednak nie jest , to w czym popełniłem błąd - bo chyba nie w tym, że stwierdziłem fakt? (chyba, że chodzi ci o OT, ale sądząc po twoim poście, jednak nie o to :? )

to że większość obrazów płyt krążących w sieci to różne gry i programy pirackie to niestety fakt, ale nie możemy z tego powodu odcinać ludzi od pomocy z legalnym softem dostępnym w ten sposób. To tak jakby Policja miała zatrzymywać na ulicy każdego mającego w ustach papierosa bo przecież masa ludzi pali jakieś niedozwolone prawem świństwa

edit kilka h później: k,k, myle się - naprawde nie mam ochoty wchodzić w dyskusje z modem (ale tego co wcześniej napisałem jakoś mi żal skasować ;0: w końcu dorobek intelektualny ;)), więc odpowiem na pytanie z topicu:

no to musimy chyba w gronie moderatorów poważnie porozmawiać bo nam PR się psuje ;-)

Tutaj ojciec_natoora http://www.komputerswiat.pl/download/001-p...arzedziowe.html i tutaj http://www.pobieralnia.pl/kategoria-23-cdd...emulowanie.html znajdziesz programy, dzięki którym swoje (whatever jakie i skąd ściągnięte e-mulem ;0)obrazy płyt zamontujesz w wirtualnych napędach i uruchomisz na swoim komputerze ;)

zresztą w tych programach które podajesz nie może być chyba aż tyle piractwa co uważałeś na początku skoro np komputerświat umieszcza je na swoim ftp`ie ?

Pozdrawiam

P.S "Kablującym" do was "kolesiom" w odpowiednich tematach, jakoś "tego" linka nie podajesz ;)

wątek 'Uwagi do moderatorów' leży poza moim zasięgiem moderatora [programy, sprzęt, smg] a innym z zasady do działki się nie wcinam. Jednak uważam kablowanie za coś nagannego osobiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ShadowNeo333
tak więc pewnie wystarczy zmienić rozszerzenie. a nawiasem pisząc: to był pierwszy link z brzegu, przy pierwszej próbie z google...

Dzięki, że beirzecie mnie za lamera... Próbowałem wszystkiego chyba. Tamten programik nie działał - niewłaściwy format pliku. Zamiana rozszeżeń też nie pomaga. Z takich stronek, ściągać nie lubie, gdyż są to mp3. Nie wiem skąd pochodzą pliki i z jakiego źródła. Wole sobie przekonwertować pliki muzyczne na wav z własnej kopii gry i dopiero nagrać (chce zrobić audio CD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jeszcze jeden sposób: nagranie tej muzyki własnoręcznie - uruchamiasz jakiś program do rejestrowania dźwięków, we właściwościach nagrywania ustawiasz, żeby wejście to było "What U Hear", odpalasz nagrywanie, odpalasz muzyke, nagrywasz, obrabiasz i masz ;). Co do mp3 na tamtej stronie: jeśli jakaś gra ma status abandonware, to chyba muzyka do niej również ;) Nie wiem jak to jest w przypadku Larryego 7, ale wcześniejsze części są na pewno abandonware - więc ściągaj śmiało ;) (jeśli w powyższej sprawie się myle - to prosił bym kogoś o wytknięcie tego ;0).

P.S Nie uważam cie za lamera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ShadowNeo333
Nie uważam cie za lamera ;)

Hehe, dzięki :P. Tak mi się jakoś napisało :).

Teraz tak:

<maruda on>

Na tej stronce niby fajnie, ale mp3 mają gorszą jakość niż w grze, pozatym mają kompresje 64kb/s (czy coś takiego). Z nagrywaniem to chyba najlepszy pomysł, ale ja mam za słabą kartę dźwiękową (tworzy własny szum)... Cały ten krzyk rozchodzi się o to, że jak napisałem wczesniej, chce nagrać sobie utwory na audio CD i staram się osiągnąć jak najlepszą jakość.

<maruda off>

Czytałem, że gierki z Westwooda np. Timberian Sun, też mają muzykę w formacie *.aud, ale programy na tych stronach nie działają z Larrym 7... Zaczynam już wątpić, że sobie to przekonwertuje :P. Ale z drugiej strony, jak gra potrafi takie pliki odtworzyć, to znaczy, że jakoś się da (tylko takiego playera/konwertera znaleźć nie mogę).

PS Chyba, że to ja robie coś nie tak, albo źle obsługuję konwertera (z tym, że co jest trudnego w wybraniu pliku źródłowego, wyjściowego i nacisnąć np. wielki przycisk start)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ShadowNeo333

Jakim programem moge sobie zmontować pojedyńcze sceny (wyedytowane w Virtual Dub) w całość + podłożyć muzykę? Byle nie Movie Maker. W VD chyba się nie da, jak otwieram nowy plik to mi się poprzedni nadpisuje (chyba, że to jakaś inna osobna opcja?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o program który umożliwia zmianę IP (jeśli coś takiego jest niemożliwe to nie bijcie, ponieważ nie znam się na tym). Otóż chciałem zarejestrować konto do gry Silk Road Online, ale kiedy wypełniam cały formularz, wyskakuje mi wiadomość mówiąca, że z jednego IP można utworzyć max. 5 kont. Mój dostawaca internetu to teoretycznie TP SA (Neostrada 1024), mówię teoretycznie, ponieważ facet w bloku obok ma zamówioną tę właśnie wersje Neostrady i rozdziela ją następnie pomiędzy użytkowników, co skutkuje tym, że jeżeli 5 osób z całej sieci założylo konta w SR, to ja juz nie mogę tego uczynić. Dlatego mam pytanie czy jest jakiś sposób, abym mógł jesnak sie zarejestrować (oczywiście poza takim, że pójdę do jakiegos kumpla który ma inne IP i nie zakładał jeszcze kont na SR)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje bardzo pilnie adres pewnej strony, na ktorej po wpisaniu adresu stronki mozna zobaczyc, jak kiedys ta stronka wygladala. Bylo juz o tym pisane na FA w kwestii starej wersji strony, ale nie moge tego znalezc. Czy ktos zna adres rzeczonej strony? To bardzo pilne. Prosze o odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o program który umożliwia zmianę IP (jeśli coś takiego jest niemożliwe to nie bijcie, ponieważ nie znam się na tym). ..................mam pytanie czy jest jakiś sposób, abym mógł jesnak sie zarejestrować (oczywiście poza takim, że pójdę do jakiegos kumpla który ma inne IP i nie zakładał jeszcze kont na SR)?

Czekaj czekaj coś mi w głowie świta :D

Z tego co zasłyszałem są specjalne serwery w miejscach gdzie diabeł mówi dobranoc :DZ nich możesz przeglądać neta i twój oiperator nie wyłapie co robisz ( może ale to byłoby strasznie skomplikowane , trzeba było by się skontaktować z operatorkiem takiego serwka i tym podobne sprawy..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę związku między serwerami "gdzie diabeł mówi dobranoc" a ISP (dostawcą netu). przecież i tak cały sygnał idzie najpierw przez tego ISP, a dopiero później na świat, więc ISP wie wszystko co się robi.

co do serwerów proxy, o których mowa, są ich 3 rodzaje, podzielone w zależności od poziomu utajnienia informacji usera. parę dni temu było na forum dokładnie to samo pytanie, wspominałem tam m. in. o programie firmy steganos, a na google jest trochę darmowego softu. polecam przeszukać forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...