Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedWolf

temat w którym pytamy o nazwy programów

Polecane posty

O.K. Tym razem poszukuję czegoś co odtworzy mi muzykę z gry Lineage II. Niby jest to format *.ogg ale wszystkie playery mówią że jest nieznany. Ściągnąłem kodeki do formatu *.ogg, ale bez rezultatu. Ktoś coś wie?

U mjenja na kompie bezproblemowo pliki te odtwarza program BSplayer + Pakiet K-Lite Mega Codec Pack. Może odinstaluj wszystko od nowa i ponowną instalkę zrób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem K-Lite Codec Pack 2.75 Full (17,0 MB), zainstalowałem wszystkie kodeki z niego, dodatkowo postarałem się o BSplayera, ale bez rezultatu. :scratch: Może masz jakiś innyzestaw kedeków czy co, ja w każdym bądź razie się z tym żre od jakiegoś czasu i nikt-nic-nie-wie.

Uploadowałem jeden pliczek for example. Sami zobaczcie. Może to tylko u mnie nie chce się odtworzyć. :?:

http://rapidshare.de/files/29944460/cc_05.ogg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem K-Lite Codec Pack 2.75 Full (17,0 MB), zainstalowałem wszystkie kodeki z niego, dodatkowo postarałem się o BSplayera, ale bez rezultatu. :scratch: Może masz jakiś innyzestaw kedeków czy co, ja w każdym bądź razie się z tym żre od jakiegoś czasu i nikt-nic-nie-wie.

Uploadowałem jeden pliczek for example. Sami zobaczcie. Może to tylko u mnie nie chce się odtworzyć. :?:

http://rapidshare.de/files/29944460/cc_05.ogg

co do odtwarzania formatu .ogg i pokrewnych to bardzo polecam foobara 2000 [windows], VLC [windows, linux MacOS]

a tak pozatym to ten plik jest chyba zepsuty w jakis sposob, swoja muzyke ripuje z plyt do jednego z dwu formatow od dluzszego czasu: FLAC i OGG i nie mam z nimi problemow w zadnym uzywanym przezemnie odtwarzaczu [XMMS, AmaroK, MOC, VLC] a tego pliku powyzej po prostu nie chce odtworzyc.

Sprawdz sobie ten:

http://rapidshare.de/files/29946950/ubuntu_Sax.ogg.html

poprawny .ogg [dzwiekowy] [dolaczony do dystrybucji Xubuntu 6.06 LTS na licencji OGL]

Imho powinienes wejsc na jakies forum fanow tej gry i poszukac jak to skopiowac bo wg mnie tworcy tych 'ogg'ow uzyli tego rozszerzenia i jakiegos innego algorytmu kompresji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pliczek od Ciebie Wiktor działa, ale moje ni cholery :/. Pivate_Arti w odpowiedzi na mojego posta napisał że jemu muzyka z Lineage II odtwarza się bez problemu. Ufam iż uważnie przeczytał moją wiadomość a nie rzucił się tylko na literki układające się w "ogg".

Właśnie w tym sęk że nie szukam czegoś do odpalania ogów tylko muzyki z Lineage, a uploadowany example jest właśnie example (przykładowym) utworem.

Imho powinienes wejsc na jakies forum fanow tej gry i poszukac jak to skopiowac bo wg mnie tworcy tych 'ogg'ow uzyli tego rozszerzenia i jakiegos innego algorytmu kompresji.

No cóż, porozglądam się gdzie indziej, a jak się dowiem to wrzuce rozwiązanie [-o< , komuś się przyda może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pliczek od Ciebie Wiktor działa, ale moje ni cholery :/. Pivate_Arti w odpowiedzi na mojego posta napisał że jemu muzyka z Lineage II odtwarza się bez problemu. Ufam iż uważnie przeczytał moją wiadomość a nie rzucił się tylko na literki układające się w "ogg".

Właśnie w tym sęk że nie szukam czegoś do odpalania ogów tylko muzyki z Lineage, a uploadowany example jest właśnie example (przykładowym) utworem.

Imho powinienes wejsc na jakies forum fanow tej gry i poszukac jak to skopiowac bo wg mnie tworcy tych 'ogg'ow uzyli tego rozszerzenia i jakiegos innego algorytmu kompresji.

No cóż, porozglądam się gdzie indziej, a jak się dowiem to wrzuce rozwiązanie [-o< , komuś się przyda może.

http://forum.mp3store.pl/lofiversion/index.php?t2922.html

takie cos znalazlem na googlu, niestety nic wiecej na pl-necie chyba nie ma ciekawego. tak czy siak troche kicha z ta muzyka z lineage`a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufam iż uważnie przeczytał moją wiadomość a nie rzucił się tylko na literki układające się w "ogg"

Heh ja odpisałem, że ogólnie nie mam problemów z odtwarzaniem tego typu plików :/ Tego faktycznie nie mogę odczytać. Wydaje mi się iż coś z nim nie tak - może sprubój inne. Jeżeli obierzesz ten pakiet --> Ogg Vorbis Filter 0.9.9.5 nie ma bata by jakiś ogg się nie odtwarzał, więc wina pewnie w pliku leży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje programu, któy wyczyściłby mi historię wpisywanych haseł w wyszukiwarce google.

Nie chodzi mi tu o erase historii linków w przeglądarce, a tylko o wyczyszczenie haseł w googlach.

Jest w ogóle coś takowego?

w jakiej wyszukiwarce ?

w Firefoxie wystarczy ze wyczyscisz prywatnosc/dane formularzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, porozglądam się gdzie indziej, a jak się dowiem to wrzuce rozwiązanie [-o< , komuś się przyda może.

Heh a więc tak jak w przypadku innych gier to nie wina sterowników, tylko plików które chcemy odpalić. Potrzebny jest specjalny program/patcher. Pamiętam, że ostatnio taki problem miałem, gdy chciałem muzykę z Unreal Tournamenta odsłuchać ;)

Jakiś freeware'owy (ale cudów nie wymagam - może być trial) programik do skonwertowania plików *.wav (w systemie 5.1) na *.mp3.

Polecam oczywiście świetne Audacity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: był kiedyś taki program, w którym się rysowało ikonki, mniej więcej tak jak w Paincie, tyle że miało się ograniczone miejsce i robiło się to w powiększeniu. A potem te ikonki możnabyło podmienić tak, jak normalne - np. pod Moje dokumenty etc. Co to był za program? Icon cośtam bodaj...

EDIT:

Thanks! :thumleft:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to:

http://www.darmoweprogramy.org/programy/edytor_ikon.php

Wśród nich to, o co ci najprawdopodobniej chodzi, czyli:

Icon Suite

Bardzo dobry edytor ikon i kursorów z możliwością zapisywania ikon w maksymalnej głębokości kolorów. Doskonałą funkcją programu jest możliwoś...

Znalazłem jeszcze taki program (którego nie ma w zbiorze do którego link powyżej)

Microangelo 5.56. Chyba najlepszy program do edycji oraz tworzenia ikon i kursorów. Wersja instalacyjna.

Producent: Impact Software (http://www.impactsoft.com). Rozmiar: 2,90MB.

Do wyboru, do koloru - enjoy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...