Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedWolf

temat w którym pytamy o nazwy programów

Polecane posty

A, to sory.

Mam pytanie, czy jest jakis program, ktory zmienialby opis w Gadu gadu, na tytul odtwarzanego utworu w Winampie?

hmm do czystego GG nie ma czegoś takiego

w Tlenie i Konnekcie [obsługują sieć GG także] są odpowiednie pluginy [w konnekcie chyba nawet jest odrazu zainstalowany]

a w PGG powinien też być, ale nie jestem pewny bo nigdy nie używałem tego dłużej niż kwadrans.

Edit: Wiesniak - gratuluję, wreszcie byłeś szybszy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja mam małe poszukiwanie :P

otóż kiedyś dawno temu, jeszcze w gimnazjum używałem jakiegoś triala czy innego sharewara programu 3d Studio max [obecnie 3ds] i było tam bardzo wygodnie rozłożone biurko - okno podzielone na 4 -> widoki z boku/góry/przodu + 3d

obecnie pracuję na linuxie i mam tu ponoć świetnego Blendera, jednak chciałbym mieć biurko jak w 3d Studio Max`ie, i tu pojawia się problem bo nie wiem jak to skonfigurować. więc:

:arrow: czy jest jakaś wtyczka do Blendera dająca taki wygląd ? lub też

:arrow: czy jest jakiś darmowy [na razie wystarczyłby nawet trial, lub darmowa wersja sprzed na przykład X lat] program o takim rozkładzie biurka pod linuxa :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości pobrałem najnowszą wersję (pod okna) i faktycznie nie znalazłem opcji wielu widoków. ale zauważyłem, że jak nacisnąć prawym na jakąś ramkę okna (na linię dzielącą różne okna), wyskakuje menu, a w nim opcja "split area", która pozwala na dzielenie danego widoku. teraz do takiego okna można przypisać dowolny widok.

wiki-yu: Jesteś wielki :D no i podziwiam że chciało ci się ściągnąć tego Blendera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zmieniać fsb spod windy. Komp chodzi 24/7 i nie chce mi się za każdym razem włazić do biosu. Czy jest jakiś skuteczny program pod windę xp do takich zmian? Podajcie jakieś propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak google... sam zobacz:

http://www.google.pl/search?num=20&hl=...=Szukaj&lr=

i konkretniej

http://hsware.pl/index.php?option=com_cont...&Itemid=159

zobacz też czy pod twoją płytę główną nie ma jakiegoś dedykowanego softu do tego.

wiki-yu -> lubię wyzwania :> 6 mega to nie ściąganie :) (choć zapamiętam do końca życia co to znaczy modem 56kbps...). będziesz mógł mi mówić wielki, jak będę miał 90 lat i będę otoczony potomkami, wnukami itd... a do tego czasu jestem po prostu wiesniak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja potrzebuję programu który zablokuje ekran.

Chodzi dokładnie o to że chcę na chwilę odejść od kompa a niechcę żeby ktoś zobaczył co robię. Czyli programik np. zaczerni ekran i wywali konsolkę z pytaniem o hasło które oczywiście tylko ja znam :D

Wiem że coś podobnego jest pod linuxem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja potrzebuję programu który zablokuje ekran.

Chodzi dokładnie o to że chcę na chwilę odejść od kompa a niechcę żeby ktoś zobaczył co robię. Czyli programik np. zaczerni ekran i wywali konsolkę z pytaniem o hasło które oczywiście tylko ja znam :D

Wiem że coś podobnego jest pod linuxem.

to w windowsie musisz sie wylogowac;)prawie to samo,tylko ze ktos widzi co ty masz za obrazek!(ja mam tefauen24)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje program, ktory kopiuje sms z telefonu na komputer? Pytalem sie googla na rozne sposoby, ale nic nie znalazlem i sie zastanawiam czy w ogole jest taki program. Chodzi mi o kopiowanie sms z SE. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to dziwne ale mam taką gre we flashu . No może mój komputer to nie cudo radeon 9600 i 2ghz procek . Ale ta gra chodzi chyba z prędkością światła . A pozatym to mam jeszcze Dyne :D

No i najważniejsze żeby mi syfu z kompa nie zrobił .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że kiedyś był taki program do spowalniania komputera na potrzeby starych gier, ale nie pamiętam jak się nazywał i nie umiem go znaleźć. w każdym razie możesz zapuścić jakiś programik do testowania, niech pochłania całą moc procesora, daj mu wysoki priorytet i zobacz jak będzie. albo zapuść od razy dwa, będzie jeszcze ciekawiej :)

nie umiem go znaleźć

czy ja to napisałem? -> http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=242201 (nie jestem pewny, ale bez rejestracji nie widać załączników, jakby co to proszę o PW, pobiorę i udostępnię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję konwertera plików Ogg na mp3.

szukałem po sieci, ale znajdowałem albo płatne, albo fake jakies

w jednym na koncu konwersji pisalo ze niestety, ale jesli nie zabuliłes to bedziesz mial 60s utworu i do tego pierwszego z listy. < to triale

jesli chodzi o freeware to po zabiegu dzwieku nie bylo wogole...

moze zna ktos jakis dobry darmowy program do konwersji?

p.s. mialem kiedys taki prosty konwerter OGG>WAV z taką rybką

poprostu przeciągało się w małe okienko pliczek ogg, a program przerabiał go na wav i wupuszczal w katalogu z ktorego zostal odpalony.

Moze ktos ma wlasnie ten konwerter.

___________________

cdexem nie da rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...