Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedWolf

temat w którym pytamy o nazwy programów

Polecane posty

mihau >> ja bym pytal w topicu o zabezpieczeniach, firewallach itp.

Standardowo masz otwarte wszystkie porty. Jak zainstalujesz firewall'a, to ona moze zamknac czesc portow. Jak zainstalujesz dobrego firewall'a to nawet bedziesz mogl wybrac, ktore porty. Jak zainstalujesz b.dobrego firewall'a, to bedziesz mogl decydowac, ktora aplikacja moze korzystac z danego portu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam 2 programów.

1. Czy jest jakiś program który pomógłby wyratować pliki z zepsutej płyty. (pojawia się błąd CRC)

2. Program dzięki któremu będe mógł wyciągać kieszeń z komputera nie wyłączając go. (Ten z sterownikami to była wersja 15 dniowa. Tracer wioche odwala)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znacie może jakiś program gdzie można zmniejszać rozdzielczość zdjęcia?? mi potrzeba akurat z 600x482 do 80x80 i 200x200

Każdy program graficzny potrafi zmienić rozdzielczość zdjęcia. Skorzystaj np. z IrfanView i w menu Image wybierz Resize/Resample. Tak możesz ustawić procentowo jaki chcesz mieć rozmiar lub samemu wpisać wymagany przez Ciebie format obrazka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś program do obróbki filmów .

Potrzebuje czegoś co odczyta mpg

Przytnie obraz , od nagrania mam jakieś niepotrzebnie zajmujące miejsce czarne ramki.

Pozwoli na umieszczenie logo w filmie (coś takiego kiedyś miałem)

Prze konwertuje rozmiar filmu ( skompresuje czy coś w tym stylu :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś program do obróbki filmów .

Potrzebuje czegoś co odczyta mpg

Przytnie obraz , od nagrania mam jakieś niepotrzebnie zajmujące miejsce czarne ramki.

Pozwoli na umieszczenie logo w filmie (coś takiego kiedyś miałem)

Prze konwertuje rozmiar filmu ( skompresuje czy coś w tym stylu :D)

Większość tych operacji można wykonać za pomocą pakietu Gordian Knot, w tym VirtualDub. Jednak z tym logo nie jestem pewnien czy sobie poradzi. Choć ciekawe czy systemowy Windows Movie Maker nie dałby sobie z tym rady, szczególnie jego nowsza wersja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu którym można łatwo ściągać całe strony wraz z indeksem

Z góry thx:)

Do tego typu zastosowań poleciłbym program Teleport Pro. Jest dość szybki i radzi sobie w większymi witrynami dość dobrze, zam go kiedyś używalem i polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś program tylko do ustawiania takiego LOgo . tylko teraz niestety nie pamiętam nazwy.

Jak się okazało, również w VirtualDub można wgrać plugin, aby wstawić logo w filmie. Plugin ten zwany jest (a jakże by inaczej) "logo". Po więcej informacji odsyłam do tej STRONY. Tam znajdziesz rozwiązanie na Twoje pytanie i znacznie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...