Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kami61

Rozwiązany: Devil May Cry 3 - problem z bossem

Polecane posty

Cerberus przede wszystkim wymaga spostrzegawczości.

Usuń lód z jego głów i kończyn (polecam Ebony&Ivory). Potem podejdź i zaatakuj którąś z łap i/lub głów. Gdy padnie - atakuj głowy.

Co do jego ataków - gdy zrzuca na ciebie sople, turlaj się na boki. Gdy szarżuje - odsuń się na bok i zaatakuj, gdy będzie się cofał. Gdy rzuci w ciebie bryłą lodu - unik. Gdy zacznie robić ślizgawkę - podskocz i zacznij strzelać. Jeśli podejdziesz zbyt blisko - zacznie atakować łapami/głową, więc szybko się cofnij. Generalnie cały czas uważaj i pozostawaj w ruchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doradzam atakowanie go szybkimi wejściami(zwłaszcza kiedy robi się czerwony). No i atakowanie jego łap skutkuje obaleniem go na ziemię. Jak obaj macie mało HP to dobij go pistoletami ew. rozwalaj Rebelionem bryły lodu(mały green orb)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, da się, ale zajmie to duuuużo czasu (bo nawet z ulepszeniami i Gunslingerem pistolety nie zadają jakiegoś takiego super damage'u, a na początku to my możemy pomarzyć o ulepszeniu do 3 poziomu... Przy odrobinie szczęścia wyciągałam ok. 15000-16000 Red Orb za 3 pierwsze poziomy bez powtarzania). Trzeba zdjąć lód i zaatakować łapę (najlepiej prawą - z niewiadomych powodów nigdy mnie nią nie uderzył). Potem uderzać w głowy, aż się rozpadną i zostanie tylko jedna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim już go przeszedłem :smile:

teraz mam inny problem . po zabiciu " Błazna "(on sam się tak nazwał) i tych potworów z krwi jestem w Komnacie Echa i poiawia się na samym dole okrąg i jak na niego stanie to wskakujesz w powietrze.

proszę o pomoc.

P.S. wejście jeszcze jest zamknięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o wejście otoczone płomieniami - zignoruj je. Jeśli włożyłeś Tablicę Astronomiczną we właściwe miejsce, to jakieś 2-3 piętra niżej osuną się trzy ściany. Idź tam i zgarnij kolejny przedmiot - Vajurę. Następnie idź do komnaty żywych posągów, wejdź na piętro, znajdź mechanizm i użyj Vajury. Zabierz Duszę Stali. Czeka cię walka. Po wszystkim wróć do komnaty, w której zapadły się schody i przejdź przez przepaść (jest tam coś na kształt niewidzialnej podłogi - idź śmiało, nie spadniesz). Umieść Duszę Stali w drzwiach. Obok masz statuę do kombosów dla Cerberusa. Rozwal ją i zgarnij fragment Blue Orb. Przejdź przez drzwi.

Idź do rogu pomieszczenia (obok windy) i rozkręć mechanizm na ścianie. Wskocz na platformę i przygotuj się na walkę. Po chwili spadnie kilka demonów - ich ciężar zatrzyma windę. Musisz ich zabić bądź zepchnąć - uważaj jednak, gdyż mogą blokować twoje ciosy (polecam Cerberusa i atak Revolver - namierzanie+przód+atak). Łącznie zaatakuje cię kilka takich grupek.

Po dojechaniu na szczyt podskocz w rogach pomieszczenia by zgarnąć kule spod sufitu. Wyjdź na zewnątrz. Obok Boskiej Statuy jest kilka zbroi i beczek, zaś niszcząc broń na stojakach zgarniesz Green Orb. Przejdź przez drzwi i idź przed siebie, aż aktywuje się przerywnik (nie pomijaj go). Czeka cię walka z bossem... A właściwie duetem bossów.

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...