Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kami61

Rozwiązany: Devil May Cry 3 - problem z bossem

Recommended Posts

Cerberus przede wszystkim wymaga spostrzegawczości.

Usuń lód z jego głów i kończyn (polecam Ebony&Ivory). Potem podejdź i zaatakuj którąś z łap i/lub głów. Gdy padnie - atakuj głowy.

Co do jego ataków - gdy zrzuca na ciebie sople, turlaj się na boki. Gdy szarżuje - odsuń się na bok i zaatakuj, gdy będzie się cofał. Gdy rzuci w ciebie bryłą lodu - unik. Gdy zacznie robić ślizgawkę - podskocz i zacznij strzelać. Jeśli podejdziesz zbyt blisko - zacznie atakować łapami/głową, więc szybko się cofnij. Generalnie cały czas uważaj i pozostawaj w ruchu.

Owszem, da się, ale zajmie to duuuużo czasu (bo nawet z ulepszeniami i Gunslingerem pistolety nie zadają jakiegoś takiego super damage'u, a na początku to my możemy pomarzyć o ulepszeniu do 3 poziomu... Przy odrobinie szczęścia wyciągałam ok. 15000-16000 Red Orb za 3 pierwsze poziomy bez powtarzania). Trzeba zdjąć lód i zaatakować łapę (najlepiej prawą - z niewiadomych powodów nigdy mnie nią nie uderzył). Potem uderzać w głowy, aż się rozpadną i zostanie tylko jedna.

dzięki wszystkim już go przeszedłem :smile:

teraz mam inny problem . po zabiciu " Błazna "(on sam się tak nazwał) i tych potworów z krwi jestem w Komnacie Echa i poiawia się na samym dole okrąg i jak na niego stanie to wskakujesz w powietrze.

proszę o pomoc.

P.S. wejście jeszcze jest zamknięte.

Jeśli chodzi ci o wejście otoczone płomieniami - zignoruj je. Jeśli włożyłeś Tablicę Astronomiczną we właściwe miejsce, to jakieś 2-3 piętra niżej osuną się trzy ściany. Idź tam i zgarnij kolejny przedmiot - Vajurę. Następnie idź do komnaty żywych posągów, wejdź na piętro, znajdź mechanizm i użyj Vajury. Zabierz Duszę Stali. Czeka cię walka. Po wszystkim wróć do komnaty, w której zapadły się schody i przejdź przez przepaść (jest tam coś na kształt niewidzialnej podłogi - idź śmiało, nie spadniesz). Umieść Duszę Stali w drzwiach. Obok masz statuę do kombosów dla Cerberusa. Rozwal ją i zgarnij fragment Blue Orb. Przejdź przez drzwi.

Idź do rogu pomieszczenia (obok windy) i rozkręć mechanizm na ścianie. Wskocz na platformę i przygotuj się na walkę. Po chwili spadnie kilka demonów - ich ciężar zatrzyma windę. Musisz ich zabić bądź zepchnąć - uważaj jednak, gdyż mogą blokować twoje ciosy (polecam Cerberusa i atak Revolver - namierzanie+przód+atak). Łącznie zaatakuje cię kilka takich grupek.

Po dojechaniu na szczyt podskocz w rogach pomieszczenia by zgarnąć kule spod sufitu. Wyjdź na zewnątrz. Obok Boskiej Statuy jest kilka zbroi i beczek, zaś niszcząc broń na stojakach zgarniesz Green Orb. Przejdź przez drzwi i idź przed siebie, aż aktywuje się przerywnik (nie pomijaj go). Czeka cię walka z bossem... A właściwie duetem bossów.

Powodzenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...