Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moro

GUILTY GEAR X2 - RELOAD

Polecane posty

Ja staram się być najleprzy w grze jako Justice i Venom, a jest tak ponieważ:

1. Justice - jest silny, szybki, bewzględny, super zręczny, a samym wyglądem przypomina skrzyżowanie Xenomorpha i Teknomena (mój ideał 8)).

2. Venom - bardzo efektywny w walce na dystans i w full contact, efektywnie wykańcza wrogów.

W Isuce oprócz Venoma używam tylko Kakusei Sola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pytania bym ci dzisiaj nawymyślał od takich i owakich, ale, że nie mam nastroju 8), to powiem ci tylko, żebyś przeszedł 50 misji.

Swoją drogą mógbyś przeczytać dział pomocna dłoń GGXX i GGIsuka. Oba działy przeplatają się wzajemnie wiedzą i są wspaniałym źrudłem wiedzy dla tych, któży chcą poznać wspaniały świat GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo jako że to mój pierwszy post chciałbym podzienkować osobom udzielających sie na pomocnej dłoni .Co do guilty fajna gra.

-lubie sola za ogół i robo ky z powodu isuki

mam pytanie co do misji w niektórych nie moge w ogole zranic gościa nie chodzi o kombo czy cus takiego nic nie dziala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed walką masz napisane DAMANGE i obok rodzaje działających na niego ataków. Jeśli nic nie ma trzeba spojrzeć na Instant Kill. Jeśli jest na Yes kolesia trzeba ubić Instantem (pare razy już było omawiane jak one działają). Może być też duża liczba komba do zrobienia (nawt 20 w wypadku Venoma). Najważniejszy jest cel napisany obok CLAER, gdyż nie zawsze celem jest zabicie delikwenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza wersja SP postaci bo EX zmienia komba na (wiele) ciekawsze i mocniejsze.

Postać w trybie EX to coś, jakby alternatywna wersja sowjego pierwowzoru. Wygląda tak samo, ale większość specjalnych ciosów i overdrivów jest inna. Ciekawą rzeczą jest fakt, że niektóre postacie EX są lepsze w prowadzeniu, niż ich pierwowzory.

Postać w trybie SP można nazwać jako silniejszą wersję swojego pierwowzoru. Wzmocnienie dzieli się na tryb "Black" i "Gold". W trybie "Black", postać ma nieograniczony tension, jest cała czarna, ma czerwone oczy i jest ponad półtora raza silniejsza i wytrzymalsza. W trybie "Gold", postać jest cała złota, ma ponad dwa razy więcej siły i szybkości, oraz różne bonusy, zależnie od typu wybranej postaci. Przykładowo: Justice może wystrzeliwać wiele płomieni na raz, błyskawicznie ładuje sobie tension podczas ruchu i ciągle regereruje swoją energię życiową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się wybiera golda bądź blacka?

Postać w trybie Black wybiera się przytrzymując klawisz 9 (lub 9 na numerycznej u 2-giego gracza) i wciskając spację (2-gi gracz wciska Page Down). Zaś postać w trybie Gold wybiera się przytrzymując przycisk 9 (jak u Blacka) i wciskając przycisk Dust (domyślnie - I gracz "L", II gracz "3" na numerycznej).

Jesli się mogę spytać to mniej więcej ile osób potrzeba aby utworzyć sesje rpg?

Na pewno parę osób potrzeba...

A tak na marginesie, Bad Badger: słyszałeś kiedyś o opcji "edycja posta"?

W trybie "Black", postać ma nieograniczony tension, jest cała czarna, ma czerwone oczy i jest ponad półtora raza silniejsza i wytrzymalsza.

Ja bym z tego opisu skasował spis, jakoby postać miałaby być silniejsza i wytrzymalsza - różnicy między zwykłą postacią nie czuje się wcale, tylko Tension jest nieograniczone, a kolory poprawnie podane.

W trybie "Gold", postać jest cała złota, ma ponad dwa razy więcej siły i szybkości, oraz różne bonusy, zależnie od typu wybranej postaci.

Postać ma wówczas tylko dane bonusy. Zwiększoną siłę i szybkość nie wszyscy mają, tylko część postaci (dość spora, swoją drogą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam taki problem że nie wiem co to judge w misjach.

Judge to warunek zwycięstwa w niektórych misjach, ale jak go spełnić? To proste. Pamiętasz zwykłe walki, jak kończył się czas? Wygrywała ta postać, która miała więcej życia. To w takich misjach jest tak samo: musisz tak osłabić przeciwnika, żeby miał mniej życia od ciebie, kiedy skończy się czas walki.

Jak się odblokowuje tryb gold?

To już było parę razy przerabiane.

1. Przejdź 80 misji w Mission Mode.

2. Odblokuj wszystkie endingi danej postaci w Story Mode, a będziesz mógł jej używać w trybie Gold.

3. Dalej nie pamiętam. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi ulubieńcy to:

- Faust - Postać z klasą! Gigantyczny skalpel i papierowa torba rządzą! gra mi się nim najlepiej.

- Potemkin - Duży i powalny ale nadrabia siłą.

- Eddie - Świetny wygląd. Do tego kilka interesujących ciosów.

- Ky i jego mechaniczna wersja -

A tych to ja nie lubię:

- May - Strasznie dziecinna, tego już nie zboleje...

- Sol - Pozerem być... Do tego nic specjalnego ani w sile ani ciosach.

- Baiken - Słaba, i dość powolna postać.

- Slayer - Zwyczajnie za nim nie przepadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze raz zapytam o story mode bo jakoś te linki co wczesniej były niedziałają, najbardziej mnie interesuje 3cia droga Jam K.

i coto jest Guilty Gear Mode? podobno można go odblokowa po pszejsciu 60paru Store mode : )

Ulubiona postać Jam ;)

ps. Guilty Gear pojawia sie w Anime "Genshiken" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze raz zapytam o story mode bo jakoś te linki co wczesniej były niedziałają, najbardziej mnie interesuje 3cia droga Jam K.

Trzecia droga Jam, powiadasz? Aby ją przejść, musisz Instant Killem pokonać Robo-Ky'a w pierwszej walce z nim.

i coto jest Guilty Gear Mode?

Tryb Guilty Gear ustawione odpowiednio w opcjach (na GG albo GGX) daje pewne rzeczy, nawet nie wiem, jakie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb Guilty Gear ustawione odpowiednio w opcjach (na GG albo GGX) daje pewne rzeczy, nawet nie wiem, jakie. :(

Tryb GG sprawi, że gra się bardziej jak w pierwszym (wydanym na PSX) GG. Dodano na szybkości, podczas większości ciosów można skakać i - wreszcie - tężyna regeneruje się szybciej im mniej masz zdrowia. Zaś na skraju śmierci postać świeci się na złoto i regeneruje tężynę nawet podczas doznania obrazeń. (W Oryginalnym GG postać miała nielimitowaną tężynę podczas niedoboru energii.)

Tryb GGX zmienia pewne rzeczy na te, jakie były w GGX (wydanej także na PC poprzedniej części, jakby co). Muzyka jest w stylu tej z GGX, dust'y wykonuje się już Slash+HardSlash'em,fautless defense można wykonać tylko P+K (w GGXX#R można wykonać także H+S, z powodu dustów podpisanych na osobny klawisz), a i różnica w szybkości jest żauważalna.

A ktoś może dać DZIAŁAJĄCY link do wszystkich pathów w Story Mode? Z góry dziękuję.

http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/921665.html->story mode FAQ->Powinienieś potem znaleźć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś poprzechodzić sobie troszkę misji...

Po kilkunastu minutach gry nasunęło mi się jedno pytanie:

Kto wymyślił taką hardcore'ową grę!?!?

I co to za misje?!?!

Przeszedłem może z cztery a reszta??

Przykład:

Ty walczysz np. Baikenem, życie 210, jesteś zatruty. Przeciwnik ma Baikena Gold, Exe, życie 420, heal!!

Najbardziej ironiczne są misje w których masz 1 ( jeden!! ) punkt życia ( przeciwnik ma oczywiście Heal, Exe, Gold i 420 )! :evil:

Mam więc prośbę. Czy ktoś mógłby mi przesłać save'a z odblokowanymi Justice i Kliff'em?

Save znajduje się w katalogu z grą w folderze "backupdata". To bardzo mały pliczek ( mój ma około 8 kb).

Mój e-mail to: mazixx@o2.pl ( Prosze o nazwanie wiadomości "Save" )

Jeśli wysyłasz save proszę o:

-Odblokowne postacie ( jak najwięcej )

-Jak najwięcej postaci ze statusem "Ex" oraz "Gold"

Pytanie? Czy ktoś z was zrobił kiedyś instant Killa? Gram na klawiaturze więc mam marne szanse ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na wcześniejszych stronach lub topicu o Isuce. Ktoś tam podał link z savem jakiego szukasz. Jest prawidzwy. Sprawdziłem 8) .

Instant kill jest prosty do zrobienia nawet na klawiaturze. Wciskasz naraz guziki ataku bez "podicia". Włączy się wtedy wstawka na czerwonym tle. Wtedy podchodzisz dość blisko i robisz dół, góra, dół, góra + O i robi Instanta (May ma troche inną kombinacje). Radze poćwiczyć przed walką na Treningu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie... Wie ktoś z was jak zrobić "catch"(ja potrafię tylko podstawowe "catch'e")?

I czy rozumie ktoś co mówią postacie w trybie story(nie każdy musi być orłem z angielskiego)...

Jaa lubię wszystkie postacie(za wyjątkiem I-no... jej po prostu nienawidzę), ale najbardziej:

Ky

Justic

Jam

Dizzy

Testament

Każdą postacią(no, prawie każdą) robiłem instant killa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...