Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Partikos

NFS: Most wanted

Polecane posty

Czy ktos z was probowal trainera do NFS MW zawartego w bonusie na DVD dolaczonym do ostatniego numeru CDA(122)? - mi niestety po uruchomieniu jakiegokolwiek tricku gra wywala sie na pulpit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cała gra opiera sie tylko na dotrciu na sczyt #black list?? 100% gry bedzie jak sie pokona Razora??

Nie. Do 100% trzeba wykonać 3 rzeczy:

1-Kariera, czyli właśnie pokonanie razora

2-Wyzwania (challenge mode)

3-musisz mieć same 1 miejsca w rap sheet.

Tia... Ja się tylko tak zastanawiam... czy ci panowie co odpowiadają potrzebującym naprawdę znają odpowiedzi? Bo jeśli nie, to po co wprowadzać ludzi w błąd?

100% gry będzie zaliczone jeśli przejedziesz 100% wyścigów w trybie kariery

NIE musisz mieć 100% żeby wykończyć Razora i skończyć grę (zostać Most Wanted), nawet jeśli masz 84% (najniższy możliwy wynik) i tak dostaniesz Corvette C6R

Poziom 6 policji jest w grze tylko 2 razy: w czasie końcowego pościgu po pokonaniu Razora i w serii prób w ostatniej 68-mej próbie

Pierwsze miejsca w rankingu policji służą wyłącznie do zaspokojenia własnej próżności (hehe)

I na koniec : do wygrania NFSMW może posłużyć DOWOLNY samochód, z DOWOLNYM poziomem upgrade'u

Dla pewności skończyłem ją raz za pomocą golfa wygranego od Sonnego #15 i tylko nitro dołożyłem.

Giera sama dopasuje poziom trudności (prędkość) oponentów.

IMHO to najgorsza rzecz jaką mogli zrobić programiści z EA - zabili sens wyścigów. Jeśli będziesz więcej niż 500 metrów za oponentem-on zwolni, jeśli będziesz 500m z przodu dogoni Cię. Beznadzieja....

BTW zmierzyłem kiedyś czas "dochodzenia" IZZY (ona lubi się czasem zamotać na dworcu autobusowym) w czasie wyścigu o #12. Przed metą miała do mnie 3650 metrów straty - 3000 metrów pokonała w ok.20 sekund co daje nam prędkość ok.540 km/godz - nieźle co?!

I to wszystko samochodem który ledwo 250 pojedzie!

Gram w tą grę od listopada, a na sieci spotkałem do tej pory 1 (jednego!)

Polaka - czy wy wszyscy gracie w pirackie kopie?

Po pierwsze : nieładnie kraść ( przykazanie siódme :))

Po drugie : tylko w sieci zobaczysz ile jesteś wart jako kierowca

Po trzecie : chętnie kogoś rozjadę... :D

Acha, w sieci liczą się tylko dwa samochody BMW M3 GTR i Porsche Carrera GT

No to narki - szukajcie

sqr2mcsquire - moje konto na EA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Ja się tylko tak zastanawiam... czy ci panowie co odpowiadają potrzebującym naprawdę znają odpowiedzi? Bo jeśli nie, to po co wprowadzać ludzi w błąd?

100% gry będzie zaliczone jeśli przejedziesz 100% wyścigów w trybie kariery

NIE musisz mieć 100% żeby wykończyć Razora i skończyć grę (zostać Most Wanted), nawet jeśli masz 84% (najniższy możliwy wynik) i tak dostaniesz Corvette C6R

Poziom 6 policji jest w grze tylko 2 razy: w czasie końcowego pościgu po pokonaniu Razora i w serii prób w ostatniej 68-mej próbie

Pierwsze miejsca w rankingu policji służą wyłącznie do zaspokojenia własnej próżności (hehe)

Chyba się troszkę zapędziłeś mówiąc że pisałem nie znając się... Ale po kolei: NIE będziesz miał 100% jeśli przejdziesz wszystkie wyścigi w karierze. Nie wiem czy wcisnąłeś s czy tam inną literę na w głównym menu (już nie pamiętam), ale nawet gdy przejdziesz całą karierę to będziesz miał ledwo 33%. Resztę stanowi rap sheet i challenges. Pysio pytał czy 100% będzie po pokonaniu Razora i czy to jest koniec gry, więc chyba dobrze go poinformowałem że nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem do czego sluzy ten zegarek przy liczniku. gdy sobie jedziemy tak se to po nacisnieciu magicznego klawisza G jeeeeeeessttt...........ZWOLNIE TEMPO!!! TAk to nie żart!! Takiej promocji nie ma w Tesco!!! :lol: 8)8):D Nie zartowalem 8) . To takie zwolnione tempo np jak chcemy wyminac bokade policyjna to wciskamy g i amm u dolu taki wslaznik ktory sie konczy (niestety) Ale uzuplnia sie on gdy jedziemy szybko.

Pozdro od ppysia PL 8)

Fajnie, że znalazłeś nową opcję, ale czy musisz się od razu tym chwalić? Ta rubryka chyba nie jest od tego... Tak poza tym jakbyś czytał tipsy przed startem to byś to wszystko wiedział...

Wiesz facet. Weź wrzuc na luz. Znalazlem opcje i chcialbym sie z nia podzileic z innym forumiczami CD-ACTION. Zastanow sie zanim napiszesz posta i zanjduj lepsze argumenty 8):):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz facet. Weź wrzuc na luz. Znalazlem opcje i chcialbym sie z nia podzileic z innym forumiczami CD-ACTION. Zastanow sie zanim napiszesz posta i zanjduj lepsze argumenty

To samo mógłbym napisać Tobie. Napisałeś dość bezsensownego posta, bo nie dość że time breaker jest opisany w grze, to jeszcze jest opisany w instrukcji. I czym się tu dzielić?

PS Dobra, przestaję kontrować bo zaczyna się offtop tworzyć. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli wyszlo na to ze obje popełniliśmy błąd. P.S ale moze niektorym sie niechce czytac instrukcji (np. ja 8) ) Ale zawsze warto dac taka informacje na forum (jak powiadal pysio zawsze lepiej dac niz nie miec nic z źródla informacji czy jakos tak) 8):D

Czyli nie wypada zrobic nic innego jak zawrzec rozejm (lub sojusz jak tam chcesz)

Ok teraz moj problemik:

Czasami jak gram w NFS to jezdza se normalnie po ulicy samochody. No i niektore wygladaj jak jkaies tekstury i jakby byly wyjete psu z gradla a niektore jezdza takie tez normlanie tylko ze ladniej wygladaja maja przezroczyste szyby itp. Czy da sie z tymi lepszymi samochodami cos zrobic np: scigac se czy tylko sa dla picu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz moj problemik:

Czasami jak gram w NFS to jezdza se normalnie po ulicy samochody. No i niektore wygladaj jak jkaies tekstury i jakby byly wyjete psu z gradla a niektore jezdza takie tez normlanie tylko ze ladniej wygladaja maja przezroczyste szyby itp. Czy da sie z tymi lepszymi samochodami cos zrobic np: scigac se czy tylko sa dla picu?

Wiem tyle, że w niektórych wyzwaniach możesz jeździć autami 'cywilnymi' tzn. tymi, które normalnie krążą po drogach. Jak pamiętam w ok. 15-20 wyzwaniach jeździsz autami policji, pickupem, taxi, śmieciarką, betoniarką (!) To jedne z ciekawszych prób, tym bardziej że np. śmieciarka ma nitro i spycha z drogi nawet SUV-y.

BTW: Ja tam nie chcę z tobą wojować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się troszkę zapędziłeś mówiąc że pisałem nie znając się... Ale po kolei: NIE będziesz miał 100% jeśli przejdziesz wszystkie wyścigi w karierze. Nie wiem czy wcisnąłeś s czy tam inną literę na w głównym menu (już nie pamiętam), ale nawet gdy przejdziesz całą karierę to będziesz miał ledwo 33%. Resztę stanowi rap sheet i challenges. Pysio pytał czy 100% będzie po pokonaniu Razora i czy to jest koniec gry, więc chyba dobrze go poinformowałem że nie.

Pytanie, czy mamy inną wersję tej samej gry?

Ja mam ver.1.2 jakby co... i nie słyszałem o tym by EA sprzedawało inną w Polsce (koleś kupił dwa tygodnie temu taką samą). Acha i jest po POLSKU - dziwne nie? I wyobraź sobie, że u niego 100% kariery jest po przejechaniu 100% wyścigów w trybie kariery-normalnie myślałem, że mi tatuaże pospadają z wrażenia. Szukaliśmy też z tym kumplem czy nie ma gdzieś napisu "beta version" i kurde nie było!

Co o tym sądzisz Quickdraw? hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy mamy inną wersję tej samej gry?

Ja mam ver.1.2 jakby co... i nie słyszałem o tym by EA sprzedawało inną w Polsce (koleś kupił dwa tygodnie temu taką samą). Acha i jest po POLSKU - dziwne nie? I wyobraź sobie, że u niego 100% kariery jest po przejechaniu 100% wyścigów w trybie kariery-normalnie myślałem, że mi tatuaże pospadają z wrażenia. Szukaliśmy też z tym kumplem czy nie ma gdzieś napisu "beta version" i kurde nie było!

Co o tym sądzisz Quickdraw? hehe

Potęga twojej ironii i wiedzy powaliła mnie. Jestem zszokowany. Jeszcze raz zacytuję twoją wypowiedź:

100% kariery

Czy teraz widzisz? Napisałeś 100% kariery. A ja pisałem kiedy się ma 100% GRY. A gra to nie tylko kariera. Teraz rozumiesz? Piszesz o 1/3 gry i próbujesz mi udowodnić że nie mam racji. Aha-następnym razem spróbuj wylać swój jad gdzieś indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quickdraw -> 100% racji :wink: .

McSquire -> Mała uwaga techniczna. Po włączeniu gry w menu głównym kliknij w klawisz "1". Twoim oczom ukaże się niepozorna tabelka. Będą w niej 4 pozycje: ukończona kariera, ukończona gra, ranking przewinień i seria wyzwań (możliwe, że użyłem innych słów, piszę z pamięci - sens jednak zachowany). Daję głowę, że jak przejdziesz tylko karierę na 100%, to przy "ukończonej grze" nie pojawi się 100%. Kariera to jakieś 33% całej gry, które w dodatku mija dość szybko w porównaniu z zaliczeniem "serii wyzwań". Chyba, że wystarcza ci samo przejście kariery i uznajesz w ten sposób całą grę za ukończoną. Jakby jednak nie patrzeć - mylisz się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się troszkę zapędziłeś mówiąc że pisałem nie znając się... Ale po kolei: NIE będziesz miał 100% jeśli przejdziesz wszystkie wyścigi w karierze. Nie wiem czy wcisnąłeś s czy tam inną literę na w głównym menu (już nie pamiętam), ale nawet gdy przejdziesz całą karierę to będziesz miał ledwo 33%. Resztę stanowi rap sheet i challenges. Pysio pytał czy 100% będzie po pokonaniu Razora i czy to jest koniec gry, więc chyba dobrze go poinformowałem że nie.

OK Quickdraw, masz rację :lol:

jesteś świetny i dużo wiesz...

cóż... dobrze, że Maxey opisał dokładnie jak zobaczyć wspomnianą tabelkę, bo widziałem ją po raz pierwszy.

hehe - nie jestem zbyt spostrzegawczy, co?

Chciałbym, w ramach pojednania, zaprosić na "frendly competition" w Most Wanted . Nie wątpię ani przez moment, mimo użycia przez Ciebie określeń "rap sheet i challenges", że posiadasz legalną kopię gry.

Proszę zatem o termin potyczki i Twojego nicka na EA - zobaczymy, czy jesteś równie szybki, co spostrzegawczy :twisted:

Serdecznie pozdrawiam :)

Aha-mój jad wypływa z powodu dziwnej niechęci do złodziei oprogramowania, tutaj eufemistycznie nazywanych piratami.

Przykro mi, jeśli troszkę się na Ciebie wylało. Przepraszam z całego serca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Quickdraw, masz rację

jesteś świetny i dużo wiesz...

cóż... dobrze, że Maxey opisał dokładnie jak zobaczyć wspomnianą tabelkę, bo widziałem ją po raz pierwszy.

hehe - nie jestem zbyt spostrzegawczy, co?

Chciałbym, w ramach pojednania, zaprosić na "frendly competition" w Most Wanted . Nie wątpię ani przez moment, mimo użycia przez Ciebie określeń "rap sheet i challenges", że posiadasz legalną kopię gry.

Proszę zatem o termin potyczki i Twojego nicka na EA - zobaczymy, czy jesteś równie szybki, co spostrzegawczy

Serdecznie pozdrawiam

Aha-mój jad wypływa z powodu dziwnej niechęci do złodziei oprogramowania, tutaj eufemistycznie nazywanych piratami.

Przykro mi, jeśli troszkę się na Ciebie wylało. Przepraszam z całego serca.

Przykro mi, że nadal nie masz dosyć i musisz się wyzłośliwić na kimś. Szkoda, że akurat padło na mnie. A co do 'friendly competition', muszę cię rozczarować, bo po pierwsze grę pożyczyłem, bo nie mam zwyczaju kupować co głośniejszej gry. Po drugie, gra zniknęła z mojego dysku zaraz po przejściu, gdyż zwyczajnie uznałem, że ta gra to arcadowy shit niestety. Mierne AI mnie rozbroiło. Teraz poluję na doskonałą ToCA 3 i bądź pewien, że chcę ją kupić w sklepie. I cóż-czytając twoją uwagę dot. piratów trochę się rozczarowałem, że traktujesz każdego kto z tobą polemizuje z góry. "piszesz że nie mam racji? Na pewno jesteś piratem". Doskonale. Aha, i jeśli chcesz, możemy się umówić na wyścig w TOCA, jak trochę potrenuję. Tam naprawdę liczą się umiejętności.

PS. To, co napisałem tutaj jest w sumie nieważne... Używałem piratów, ale zmądrzałem, zalegalizowałem całe oprogramowanie i cieszę się z tego, że przestałem kradnąć chleb innym.

PS2. Pirat to eufemizm? Moim zdaniem jest to takie samo określenie jak złodziej.

PS3. Mógłbyś w końcu dać spokój. Co raz próbujesz mnie jakoś 'wkręcić'. A to próbując udowodnić, że nie mam racji, a to, że jestem piratem. Moim zdaniem, żenada.

PS4. Jak używam angielskich terminów, to jestem piratem, tak? Lubię angielski, i lubię się nim posługiwać, a nietrudno zgadnąć, jak polskie 'wyzwania' chyba ( naprawdę już nie pamiętam) brzmią po angielsku. A 'rap sheet' gdzieś przeczytałem, ale gdzie to już sobie nie przypomnę. Jak np. napiszę, że w Homm 4 chodzi się 'hero' to już mam pirata, tak?

EDIT do 2 poniższych postów:

Mcsquire==>Nie chce mi się już z tobą użerać, naprawdę... Myśl sobie, że jestem piratem, nie wiem czym, złodziejem, paserem,nie obchodzi mnie to.

Human==>Dobra, kończe tą bezsensowną dyskusję, bo nie ma siły na tego faceta :? Swoją drogą, masz rację. Sorry, że musisz czytać te bzdury,żałuję że w ogóle zacząłem tą kłótnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że nadal nie masz dosyć i musisz się wyzłośliwić na kimś. Szkoda, że akurat padło na mnie.

Quickdraw, czy Ty czytać nie umiesz? Ja Cię facet PRZEPROSIŁEM, nie wiesz co znaczy takie slowo? (teraz się wyzłośliwiam)

I powiedz co ma do rzeczy "marne AI", to ja-żywy człowiek zamierzałem "skopać Twój urażony tyłek" w NFS. A tylko dlatego W NFS, żeby się przekonać czy faktycznie posiadasz nie ukradzioną grę - nie posiadasz trudno... ma Twój kolega. Może on chce się pościgać? Nie? Trudno...

PS:w domu posiadam ok. 300-400 LEGALNYCH gier i legalne windows od 95 do XP i nie mam ŻADNEGO pirata. Od zarania dziejów używam oprogramowania freeware np.OpenOffice miast Microsoft Office

i jestem happy

PS2:Zapewne chciałbyś każdemu z Twojego otoczenia powiedzieć:"jestem złodziejem", nieee... ale "jestem piratem komputerowym" uuu... to brzmi (prawie) dumnie, co? Ale gratuluję posiadania słownika wyrazów trudnych.

PS3:TO JEST spokój - nie widziałeś mnie w złości

PS4:Jak używasz terminów angielskich mówiąc o grze która w Polsce została wydana po polsku, to znaczy, że masz angielskojęzycznego pirata i tylko tyle...

PS5:Nie chce mi się więcej gadać/pisać , bo TOCE też będziesz miał piracką. Poczytaj "credits" Ci goście w liczbie kilkudziesięciu/kilkuset pracowali w pocie czoła ponad rok nad tą grą - wiesz jaka to kasa ? Ty ją im kradniesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale troche pieprzycie tu! - takie rzeczy zalatwiajcie na PM... az sie dziwie ze zaden mod tu nie zawital :(

Ja chcialbym tu znalezc rozwiazanie problemow z NFS MW, wchodze i musze czytac wasze klotnie wrrr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale troche pieprzycie tu! - takie rzeczy zalatwiajcie na PM... az sie dziwie ze zaden mod tu nie zawital Sad

Ja chcialbym tu znalezc rozwiazanie problemow z NFS MW, wchodze i musze czytac wasze klotnie wrrr

Masz racje ale co zrobisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś na dysku trainer pizzadox, tylko muszę poszukać. Nie pamiętam skąd to ściągnąłem, ale był tam trik na kasę w karierze. Jeśli chcesz żebym Ci przesłał ten plik na maila, napisz mi PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie skądś pobrać jakąś łatkę tak aby Need for Speed Most Wanted działało [działała? działał? jaki rodzaj? :twisted: ] na Windows 98 SE :?: 8)

A nie działa? Sprawdzałeś? Ustawiałeś tryb zgodności? Sprawdzałem w kilku serwisach - wszędzie w wymaganiach sprzętowych dla Most Wanted pisze, że można grać na Win XP/98.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę o #10 na Blacklist i mam problem. Jak mam przekładac biegi, żeby nie zatrzec silnika? To graniczy z cudem! Te zielone kółka oznaczające możliwośc bezpiecznej zmiany biegu są zbyt rzadkie. Czy ktos wie jak grac, zeby wygrac drug?

Nie dośc, że trzeba zmieniac biegi, to jeszcze wygrac wyścig i kontrolowac nitro. Skąd ja wezme tyle palców? (a taki cienki kierowca to ja jednak nie jestem) :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie w menu pauzy, w którejś tam opcji jest. Można ustawić m.in długość biegów (krótkie - dobre przyspieszenie, ale mniejszy top speed, długie - słabsze przyspieszenie, ale osiągniesz większą prędkość) lub nitro (czy działanie ma być krótkie ale mocne, czy dłuższe, ale słabsze zarazem).

Po tym ruszaj na drAga (proponuję grać na przyspieszenie i krótkie nitro), jak najszybciej wyprzedź dziada, najlepiej zablokuj. Oczywiście kamera na maskę.

Aha - prawa ręka na kursory, palec wskazujący na nitro (domyślnie [alt]), mały palec na bieg w dół (domyślnie [ctrl], ale raczej nie będzie Ci to potrzebne), a środkowy i pozostały na [shift], czyli bieg w górę.

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie można zapomnieć o jednym ważnym szczególe. Drug'i w zasadzie ( w większości) są krótkie, gdzie właśnie powinno się zastosowywać do wyżej wymienionego sposobu, ale są także i te dłuższe, gdzie w.w. sposób nie jest skuteczny z powodu przegrzewania silnika i słabej prędkości maksymalnej. Jeśli wiesz, że dany drug będzie znacząco dłuższy od pozostałych to ustaw w opcjach dłuższe biegi i słabsze nitro. Nie przejmuj się wtedy tym, że przeciwnicy Cię na początku wyprzedzą, ponieważ na długim drug'u osiągniesz taką prędkość, że ich dogonisz i wyprzedzisz później bez problemu. Tylko nie przesadzaj z tymi współczynnikami :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...