Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Partikos

NFS: Most wanted

Polecane posty

A co sądzicie o Sound Tracku? Ja zacieszam, że EA znowu zapodało Static-X a w dodatku dorzucili 1 z lepszych utworów z nowego albumu Disturbed 8)

Soundtrack nie ma tego 'show-off'u ktory mial U2 - jedyne reprezentatywne piosenki to Nine Thou, I Am Rock, Lean Back. Reszta zwykłe songi na background. Nic specjalnego, nie dosiega do stop U2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ja wam powiem? :)

NFS Most Wanted, chodzi płynnie na średnich detalach na moim sprzęcię.

Ale... jest to

P3 866MHz

384MB SDRAM (133)

GeForce FX 5200 MSI (405MHz - memory; 250MHz - core - zadnych tunningow) btw - to ta z pilotem ktora byla recenzowana w CDA Lipiec 2003 :)

Mainboard ECS P6VXA (VIA)

System Windows XP + Service Pack 3 (tak, TRZY), nazwany przez swego stwórce - Vista :P

____________________________________________________--

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieje?

Sprawdzalem FRAPS-em liczbe klatek i nie spadly ponizej 15. Przewaznie jest to 23-29. Heh, no ja nie wiem o co chodzi. Powiem wam jeszcze że FEAR na tym sprzęcie, na total minimum wyciaga 18 klatek!

Za kazdym razem kiedy wychodzi jakas gra (wypas grafa, bajery) obawiam się że na moim sprzęcie ni ch*ja nie ruszy. A tu proszę - same niespodzianki :). No nie moge powiedzieć że na HIGH wszystkie dzialaja jak złoto, ale na niższych detalach dają radę.

________________________________________

Cheers

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem ja mam jakiś syndrom "białych aut". Najpierw W NFSU2 a teraz w MW czemu tak się dzieje?? Może nie mam sterowników?? Nie wiem ale mam Gethorsa 4 Objawia to się tym iż wszystko jest ok ale auta są........ białe.. Widze wyraźne kątury ale są poprostu białe...

Ja tak mialem w GTA: VC w autach ktore dogrywalem. Zmenilo sie to dpopiero po zmianie karty graficznej na lepsza(nowsza) ale moze pomogly by zwykle nowsze sterowniki. Bo umnie bylo tak ze jak byly 2 samochoy wgrane to bylo ok a jak wiecej to sie biale robily i nara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalna wersie NFS:MW po polsku.i mam pytanie jak zrobic zeby gra chodzila bez plyty bo lubie grac w nocy a mój cd-rom jest głosny.zrobilem obraz plyty w Alcohol 120% i zamontowalem w Deamon tools i nic pisze zebym włozył prawidłową płyte.:(

Tu potrzebny jest programik typu "Hider". Po więcej infa pisz na gg albo PM'em - nie chcę poruszać tego tematu na ogólnym, bo jak napisał mi któryś mod na forum, to są "grząskie tematy"

Najlepiej sciagnij sobie CRACKA (do oryginalu ) zeby plyty nie wymagal

Masz trochę racji, ale to nie CRACK jest potrzebny do odpalenia gry.

BTW - era cracków już się skończyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aż się prosi , żeby trafi do archiw Smugglera :) . Powiem ci tak:

1.Kup bilet dobowy.

2.Wsiąc do autobusu, ktory zatrzymuje się niedaleko mediamarkt.

3.Skasuj bilet :)

4.Wysią na tymże przystanku.

5.Wejdz do media.

6.Podejdz do działu: "Gry komputerowe"

7.Weź grę komputerową: "Need for speed: MOst Wanted"

8. Podejdź do kasy.

9.Kup grę.

10. Wróc do domu.

11. Odinstaluj piracką wersję gry.

12. Zainstaluj Orginał.

I po problemie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...