Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Partikos

NFS: Most wanted

Polecane posty

Jestem w podobnej sytuacji co infernus67, również mam 99% ukończenia gry. Zostały mi do poprawienia statystyki Rap Sheet (kartoteki, jak to zwiecie :P ).

Problem polega na tym, że mogę się ścigać z policją jakieś 10-20 minut (czasem zdarzy się i pół godziny), niespodziewanie wyskakuje okienko z błędem (na tle zatrzymanej już gry, widać je przez ułamek sekundy, nie mogę zdążyć nawet printscreena zrobić) i gra wykrzacza się brutalnie do Windows. Problem ten zaczął się pojawiać kiedy skończyłem karierę i wyzwania, przedtem mogłem jeździć i 4 godziny, na średnich detalach. Teraz ustawiam minimalne, 640x480, dalej wywala do Windows.

Dodawać chyba nie muszę, że w te kilkanaście minut nie da się np. zgubić 5 helikopterów, a to między innymi muszę zrobić żeby mieć 100% Rap Sheet, a tym samym 100% całej gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest po prostu jakieś niedopatrzenie, znaczy sie bug. Osobiście nie doszedłem tak daleko w NFS:MW, bo nie podobało już mi sie tak jak Underground'y ale mój kolega również podobny problem miał, troche szukaliśmy łatek po necie, ale nic nie mogliśmy znaleść więc sobie darował 100% gry... było to jakiś miesiąc temu, więc może już łatki wyszły jakieś, najlepiej jakbyś w google poszukał, a nuż sie trafi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie :?, bo gierkę mam upatchowaną do wersji 1.3, a jakoś nic nowszego na necie znaleźć nie mogę.

Przez chwilę miałem na myśli problem chłodzenia karty graficznej (w końcu upały ostatnio się utrzymują), ale porzuciłem ten pomysł. Bez przesady, żeby na najniższych detalach taka karta (Radeon 9200 SE 64-bit DDR 64 MB) miałaby się nadmiernie nagrzewać? No nic, spróbuję może jeszcze coś pogrzebać w configu gry, może jakieś opcje jednak włączyć, a nuż coś pomoże.

Jakby jednak ktoś wiedział jak zlikwidować to wykrzaczanie się, niech pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak karta graficzna znajoma mi - cuż sam taką mam... Ale na serio nie pisze że na 100% nie ma na to lekarstwa -> czyt. patch'a

ale jeśli jest to na prawdę trzebaby chyba być fanatykiem w szukaniu, albo mieć niezłego farta żeby znaleźć... - może kiedyś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.podobno na GFach z serii 6 ta gra ma problemy

No, chyba ma. Mój config: P4 1.7 @ 1.82, 512 MB RAM DDR, GF 6600GT.

Cofig kumpla: P4 3GHz z HT i EM64T, 1024 MB RAM DDR2, GF 6600GT.

Config drugiego kumpla: P4 2.4 GHz HT, 256 MB RAM DDR, GF 5700LE.

U tego ostatniego chodzi najszybciej. SHIT!!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki... Zna ktos programik do konwertowania muzyki z u, u2 i mw do formatu mp3? Chciałbym posłuchac sobie "Riers on the storm" i "I am rock" :)

Co do Most Wanted to jest music extractor który możesz pobrać pod tym adresem http://www.nfsp.pl/component/option,com_re...fileinfo/id,14/

Nie wiem czy jest do undergrounda2 ale musisz mieć na twardzielu ze 2 giga zanim to sie zrobi(po skonwertowaniu soundtrack zajmuje 800 coś mega)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z tą grą - nie wyświetlają mi się żadne filmy. Instalacja przebiegła bez problemów, mam Direct X 9.0c. Co może być przyczyną?
podaj config kompa. moj kuzyn ma podobnie, ale to prawdopodobnie z powodu karty graficznej, czyli gf4mx (nie wiem, jakim cudem mu sie uruchomilo... I TO PLYNNIE... ale sam widzialem!) i tez filmikow mu nie odtwarzalo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z tą grą - nie wyświetlają mi się żadne filmy. Instalacja przebiegła bez problemów, mam Direct X 9.0c. Co może być przyczyną?
podaj config kompa. moj kuzyn ma podobnie, ale to prawdopodobnie z powodu karty graficznej, czyli gf4mx (nie wiem, jakim cudem mu sie uruchomilo... I TO PLYNNIE... ale sam widzialem!) i tez filmikow mu nie odtwarzalo...

Proste.

NFS'y maja w opcjach mozliwosc wylaczenie DX9.

Gra wyglada ochydnie , ale da sie plynnie i bez problemow grac.

Sam tym sie bawilem sprawdzjac NSFU2 na FX5200(300/600) oraz GF7600GS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste.

NFS'y maja w opcjach mozliwosc wylaczenie DX9.

Gra wyglada ochydnie , ale da sie plynnie i bez problemow grac.

Sam tym sie bawilem sprawdzjac NSFU2 na FX5200(300/600) oraz GF7600GS

tak, ale MW przy instalacji pokazuje, ze wymaga grafy z SM1.4, czyli gf4 TI. ale gf4mx nie obsluguja shaderow w ogole!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm... Ja ukończyłem grę na 100% bez żadnych problemów i patchy. W RivaTuner włączyłem na czas gry (taki zwyczaj dla nowych tytułów:)) monitorowanie temperatury rdzenia graficznego i powiem wam, że jeszcze nie widziałem gry, która nagrzewałaby grafę do tak wysokich temperatur. Dodajcie do tego wysokie temperatury w lecie i... Może to jest przyczyną twojego kłopotu Maxey?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałoby się wykrzaczać przez upał, to czas chyba na upgrade kompa (tja, tylko za co :? ). Chociaż zobaczę, co będzie po zrzuceniu obudowy i zastosowaniu chłodzenia w postaci dodatkowego (i sporego :twisted: ) wentylatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całkiem inny problem,a mianowicie ze sterowaniem.Gra mi działa śmiga pięknie na maxymalnych ustawieniach graficznych ale sterowanie....Samochód ciągle skręca mi w lewo.Tak jak bym mial ciągle wciśniety klawisz w lewo.Oco chodzi?Zmienilem juz ustawienia sterowania na "WASD"Ale dalej jakbym mial klawisz w lewo wciśnięty.Czy ktoś już miał ten problem?Aha kiadyś już miałem od kolegi nfs'a i takiego problemu nie miałem a komputera od tamtego czasu nie upgrade'owałem.Bardzo proszę o pomoc :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całkiem inny problem,a mianowicie ze sterowaniem.Gra mi działa śmiga pięknie na maxymalnych ustawieniach graficznych ale sterowanie....Samochód ciągle skręca mi w lewo.Tak jak bym mial ciągle wciśniety klawisz w lewo.Oco chodzi?Zmienilem juz ustawienia sterowania na "WASD"Ale dalej jakbym mial klawisz w lewo wciśnięty.Czy ktoś już miał ten problem?Aha kiadyś już miałem od kolegi nfs'a i takiego problemu nie miałem a komputera od tamtego czasu nie upgrade'owałem.Bardzo proszę o pomoc :/

Ja taż miałem taki problem, ale w innej samochodówce i pomogło odłączenie pada (nie wiem czy masz pada bo nie napisałeś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.Pada mam-włączonego i zainstalowanego ale do nfs'a go nie uzywalem.chyba ze chodzi Ci oto ,że poprostu jst włączony a nie uzywany do grania w nfs.Jeżeli tak to to może mi pomóc :D Bardzo Dziękuje.Teraz neistety msuze kończyć i sprawdze potem.Jeszcze raz dzięki. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z MW: Daję speed.exe żeby uruchomić, jest okienko załączania przez 2 min. i wywala bląd: Wystąpił problem z aplikacją speed.exe i zostanie ona zamknięta. PROSZĘ O POMOC DO 30 SIERPNIA, BO 1 ODCINAJĄ MI NET!!!

P.S. Jak uruchamiam z pulpitu, albo z menu, to tak samo się robi.

EDIT: Format nie wchodziw grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...