Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Partikos

NFS: Most wanted

Polecane posty

Hej ja mam inny problem... Czytałem sobie poprzednie posty i widziałem, że ludzie uruchamiają MW na prockach 1.2 1.3 Ghz i komus dziala na karcie GeForce 4 MX 440 a ja mam właśnie te karte procka Durona 1.3 i mi nie działa! Formatowałem dysk instalowałem nowe sterowniki i dalej nic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam inny problem... Czytałem sobie poprzednie posty i widziałem, że ludzie uruchamiają MW na prockach 1.2 1.3 Ghz i komus dziala na karcie GeForce 4 MX 440 a ja mam właśnie te karte procka Durona 1.3 i mi nie działa! Formatowałem dysk instalowałem nowe sterowniki i dalej nic!

a moze chodzi o wersje gry 1.2 i 1.3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem tylko jakiś dziwny(a może jednak nie :? )Otóż mój kolega który ma kartę graficzną Geforce 5200 powiedział że NFSMW chodzi u niego płynnie podczas gdy na moim kompie(Gainward Geforce6800LE,procek P4 3,20Ghz,win 2000 Professional(miesiąc po formacie)z wszystkimi service packami,512MBRAM w dual channel,stery 84.21)wyciąga min.15 do max.34fpsów.W związcku z tym proszę o odpowiedź czemu na moim kompie chodzi tak wolno.

PS.podobno na GFach z serii 6 ta gra ma problemy :( :evil:.Acha i sorry za tego niedokończonego posta ale kompik mi się zawiesił. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że on ma rozdziałkę 800x600 i efekty na medium, a ty od razu walnąłeś 1600x1200 i wszystko na high...

W takich sytuacjach ZDARZA się, że nowe gry przycinają... Niezależnie od sprzętu...

Jeśli macie DOKŁADNIE TAKIE SAME ustawienia, to ALbo twój PC jest jakiś niesprawny, ALBO coś ci muli kompa...

Co z tego, że po formacie? Mi jakiś czas temu mocno zmniejszyła się wydajnośc procesora w ciągu 5 MINUT od zainstalowania świeżego systemu... Nawet nie zdążyłem zainstalować łatek itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sorki.A więc tak:jemu chodzi płynnie na max detalach w rozdziałce 800x600 a mi na max detalach wyciąga tyle fpsów ile napisałem.Teraz gram na max detalach bez cieni w 640x480 i chodzi płynnie tylko troszkę jeszcze pochrupuje.Czasami też gra mi mocno zwalnia na parę minut a potem chodzi tak jak chodziła(płynnie).

PS.W NFSMW da się maxymalnie ustawić rozdzielczość na 1024x768(przynajmniej na moim monitorku(ma 15cali)a ja nie jestem taki że walę detale i rozdziałkę na maxa od razu po włączeniu gry. :roll: :wink:

EDIT:Grałem też w demo na poprzednim windowsie(XP Professional)i na max detalach z rozdziałką 800x600 z wyłączonymi cieniami chodziło płynnie(nie liczyłem fpsów).Teraz na mojej windzie 2000 demo też się zacina z detalami tak jak napisałem powyżej.Windows nie ma raczej tu znaczenia bo ten kolega też ma 2000 Prof.A wogóle to te części które teraz mam(karta,procek,płyta główna,pamięć)dostałem od kogoś i ten ktoś podkręcił mi tę kartę graficzną(odblokował mi 12 potoków i ileś tam vertexów)ale jak grałem to zauważyłem że zaczęły pojawiać się artefakty i on powiedział mi jak przywrócić domyślne ustawienia karty(podkręcał kartę w programie riva tuner).Kompa mam raczej sprawnego bo Splinter Cell z cd-action chodzi bez żadnych problemów, ale on jest z 2003 roku a NFSMW z 2005 więc ma mniejsze wymagania.Uff ale się zrobił długi edit :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.podobno na GFach z serii 6 ta gra ma problemy :( :evil:.Acha i sorry za tego niedokończonego posta ale kompik mi się zawiesił. :wink:

U mnie na 660GT gra chodziła w niemal maksymalnych detalach bez zaciachów, więc raczej to nie wina kart 6xxx. Jedynym problemem u mnie było to, że miałem wtedy 512 ram i po półtorej godziny gry musiałem robić restart bo komp mi się strasznie mulił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam problem właśnei wziąłem na przetestowanei ATI 9000 PRO 128/128 bo byćmozę go kupie i gdy chce włączyć NFSa to wyskakuje mi czarny ekran błąd ze sterownik przestał właściwie działać i mam najniższą rozdzielczosc jaka mozę byc i 4 kolory a gdy che to zmienic resetue mi sie kom i jak go włacze znowu to jest oke ale co zorbicz ty mfantem chce sobei pograć w NFSa :( Pomużcie w miare szybko jeśli można, z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam sprawe. Mam gre MFS MW i mi nie działa. Mój komp:

radeon 9250, athlon 1.2GHZ, 512 Ramu. Dla pewności sprawdziłem u kumpla : Geforce 2MX 440, 256 RAmu, i proc 1GHz, i u innego: Geforce6600 1GB ramu i proc 2.8. Gra była instalowana z tej samej wersji (płytki). Działa u wszystkich tylko nie u mnie co mam zrobić. POmocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam inny problem... Czytałem sobie poprzednie posty i widziałem, że ludzie uruchamiają MW na prockach 1.2 1.3 Ghz i komus dziala na karcie GeForce 4 MX 440 a ja mam właśnie te karte procka Durona 1.3 i mi nie działa! Formatowałem dysk instalowałem nowe sterowniki i dalej nic!

ja mam pentium 1,2 i geforce 440 MX i 256 Ramu i po wyłaczeniu niemal wszystkiego co dzieje się w tle tylko na starcie mi się tnie troszkę :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec byc moze sa to jakies problemy z rozdzielczoscia czy tez odswiezaniem. Jak wywali do gry to nie wraca do niej spowrotem? Czesto sie tak dzieje jak gra musi sobie sama zmienic rozdzielczosc. Prawdopodobnie bedzie ona 800x600 wiec zmien sobie na taka i odswiezanie ustaw na, powiedzmy, 60Hz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takowy problem iz NFS:MW dzialal u mnie megasnie wszystko smigalo az miko az do formatu i teraz instaluje gre wszystko ok. Robie restart kompa wkladam dvdka daje graj i nic sie nie dzieje nawet w Windows Task Manager nic sie nie wolaczylo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...