Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Partikos

NFS: Most wanted

Polecane posty

Heh - lizusy

xxxxxxx THE SYSTEM!!

Ja mam piracką wersje NFS:MW [smuggler nie obraź sie wiem że jesteś przeciwny piractwu :)],mam Alcohol 120%,mam już obraz płyty i wirtualny dysk,mam program sd4hide ale co dalej?Gre ma 3 tygodnie i jeszcze se w nią nie pograłem...help.

Włącz... [wykasowane przeze mnie - Szaitis]

P.S. Jestem więcej niż pewien, że post pojdzie w kosmos.

ZOSTAW MODZIE P.S.'a!

Nie tylko pójdzie w kosmos, dodatkowo jako bonus dostaniesz ode mnie ostrzeżenie. Jeżeli nadal będę widział, że pomagasz piratom wylecisz z tego forum, możesz być o tego pewien. I powstrzymaj się od bluzgów bo nie zamierzam więcej ich iksować - Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanqo, dotąd gdy grałem w NFSMW filmiki działały mi dobrze, ale pewnego dnia włączam go, patrzę a intro (i nnne filmiki zreshtą też) tnie mi sie niemiłosiernie, ale to tak że zanim przeleci całe mija ponad 10 minut, proobowałem dojść co się stało ale nie wiem, musiało mi się coś zwalić w systemie bo w takim Myście V, jest tak samo. :cry: RATUNKU!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main soft raczej - patrz Windows

Ja tak mam u siebie zawsze jakis miesiac po formacie.

Poprostu system sie tak zmula ze nie ma bata :P

Ale sprobojmy przeanalizowac. Czy instalowales w ostatnim czasie jakies anty-virusy, miales critical crash'a OS'a, zmieniales stery, uzywales przywracania systemu etc. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem, chodzi ci o wskaźnik poziomu poszukiwań przez policję. Przy płomieniu jest oznaczenie np. "x1". Ta liczba oznacza, że na chwilę obecną jesteś na najniższym poziomie poszukiwań.

Na poszczególnych poziomach policja:

1 - jeździ zwykłymi radiowozami

2 - jeździ czarną, szybszą i wzmocnioną wersją radiowozu, zdarzają się blokady na drodze

3 - jeździ policyjną wersją Pontiaca GTO, częstsze blokady

4 - jeździ Pontiacami GTO w kolorze czarnym, czyli wersja szybsza i wzmocniona, tutaj na drodze pojawiają się nie tylko blokady, ale również kolczatki

5 - jeździ policyjną wersją Chevroleta Corvette C6, blokady i kolczatki na drodze, nierzadko można spotkać samego Crossa (tego policjanta z filmików jakbyś nie wiedział :wink: ) w jego czarnej Corvette'cie.

Poziom poszukiwań wzrasta co minutę pościgu - dookoła licznika zapełniają się paski, aż zrobią pełne koło, wtedy wskakuje wyższa liczba przy płomieniu.

Nie jestem pewien, czy poziom 5 jest ostatnim, bo jeszcze całej kariery nie przeszedłem (na dzień dzisiejszy jestem "Blacklist nr 3").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W karierze gdy odzyskasz swoje BMW to możesz mieć 6 poziom (ganiają cię lekie SUV-y i corvetty undercover, ponadto śmigłowce cię atakują!).

Co do tych atakujących helikopterów: kilka razy uderzyłem już w takiego nisko lecącego delikwenta podczas pościgu na 5 poziomie :twisted: . Poza tym bardzo przydatna informacja. Chyba lepiej będzie poprawić sobie pozycje w rankingach policji przed pobiciem Razora. Chociaż jakby się głębiej zastanowić - na wyższym poziomie szybciej nabija się punkty za pościg, a mam w tym aspekcie spore straty do pierwszego miejsca w "Rap Sheet". No i potyczka z policją za kierownicą BMW M3 GTR... Marzenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej będzie poprawić sobie pozycje w rankingach policji przed pobiciem Razora.

Nie musisz nabijać rap sheet przed Razorem, bo tylko w jednym pościgu będziesz miał 6 wanted level. Później jak dobrze pamiętam znowu max. wanted level będzie wynosił 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie rajd z Razorem to beda 2 rozgrywki?? (tak jak w innych) Czy jakis extra MIX 8) :lol: :o

Chodzi Ci o to, że będą 2 wyścigi? Dawno nie grałem i nie pamiętam już, ale chyba będzie od 4 do 6 wyścigów, i do tego chyba każdy rodzaj (oprócz time trial oczywiście). Tak w ogóle to nie wszędzie są po 2 wyścigi. W walce z niektórymi #blacklist są po trzy wyścigi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie o to mi chodzilo. Z góry dzieki :D . Czyli cała gra opiera sie tylko na dotrciu na sczyt #black list?? 100% gry bedzie jak sie pokona Razora?? I jeszcze jedno pytanko. Czy dobrze bedzie jak bede jezdił przez cala gre chevroletem i ja tunningował czy bardzie opyla sie kupic szybszy wóz i go stuningować?

P.S Czy nie zadaje za duzo pytan?? 8) :lol: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydownie nie. Po paru wyscigach bedziesz czul, ze Twoje auto sie nie nadaje juz do niczego. Ew. uciekanie przed glinami. Najlepiej odkrywac karty z ? wtedy masz szanse na nowe autko i mozesz je sobie podrasowa i starcza tak na 3 rywali z BL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cała gra opiera sie tylko na dotrciu na sczyt #black list?? 100% gry bedzie jak sie pokona Razora??

Nie. Do 100% trzeba wykonać 3 rzeczy:

1-Kariera, czyli właśnie pokonanie razora

2-Wyzwania (challenge mode)

3-musisz mieć same 1 miejsca w rap sheet.

I co do następnego postu:

zdecydownie nie. Po paru wyscigach bedziesz czul, ze Twoje auto sie nie nadaje juz do niczego. Ew. uciekanie przed glinami. Najlepiej odkrywac karty z ? wtedy masz szanse na nowe autko i mozesz je sobie podrasowa i starcza tak na 3 rywali z BL

Bzdura. Cobalt SS jest jednym z najlepszych aut w grze. Ja przeszedłem nim chyba 14 rywali z blacklist, z później zmieniłem go tylko dlatego, że znudził mi się. Jeśli będziesz systematycznie tuningował brykę, to nie musisz wcale jej zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Cobalt SS jest jednym z najlepszych aut w grze. Ja przeszedłem nim chyba 14 rywali z blacklist, z później zmieniłem go tylko dlatego, że znudził mi się. Jeśli będziesz systematycznie tuningował brykę, to nie musisz wcale jej zmieniać.

I znowu bzdura bo to naprawde czuć że po pewnym czasie trzeba zmienić auto. Ale na jakie i kiedy to zależy od poziomu trudności i twoich umiejątności. A napewno trzeba to zrobić przynajmniej raz bo podstawowymi autkami to wyżej 10 miejsca trudno dojechać a i o pozycje 12 i 11 pędą problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Cobalt SS jest jednym z najlepszych aut w grze. Ja przeszedłem nim chyba 14 rywali z blacklist, z później zmieniłem go tylko dlatego, że znudził mi się. Jeśli będziesz systematycznie tuningował brykę, to nie musisz wcale jej zmieniać.

I znowu bzdura bo to naprawde czuć że po pewnym czasie trzeba zmienić auto. Ale na jakie i kiedy to zależy od poziomu trudności i twoich umiejątności. A napewno trzeba to zrobić przynajmniej raz bo podstawowymi autkami to wyżej 10 miejsca trudno dojechać a i o pozycje 12 i 11 pędą problemy.

No to powiedz mi, dlaczego ja przeszedłem kobaltem niemal całą grę??? W tej grze tuning rekompensuje słabości początkowych aut w niemal 100%. Może nie bawiłeś się też w ustawieniach auta. Ustawiając np. dociskanie można zwiększyć osiągi auta o jakieś 30%.

A tak w ogóle, to poziom trudności można zmienić chyba tylko w trybie quick race.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to naprawde czuć że po pewnym czasie trzeba zmienić auto

:lol: A to dobre...

95% gry przeszedłem moim Punciakiem. Zgadnij, jakim autem pokonałem wszystkich z Blacklist...

Nie kupowałem żadnego nowego auta - mam tylko te, które wygrałem. Na dodatek ŻADEN z tych samochodów, nawet po maksymalnym tuningu, nie przewyższa statsami mojego małego, błękitnego pocisku :mrgreen:

Końcowe BMW to już szczyt miernoty... Lambo Gallardo ma lepsze statsy i jakoś lepiej mi się nim jeździ.

Na koniec porównanko BMW z moim Puntem...

m3vspunto2zb.th.jpg

PS. W związku z niewtajemniczeniem niektórych - małe wyjaśnienie.

Screen przedstawia BMW i jego statystyki. Na nich oznaczone są, żółtymi paskami, statystyki najlepszego auta w garażu (w moim przypadku właśnie Punto).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale znam tagiego tricka z kartami (moze niektorzy wiedza).Jak sie pokona goscia z black list# to mozna wziasc 3 jego karty. sa 3 z znakami zapytania i jakis inne z czesciami do cara(pojazdu).

W niektorej z kart jest samochod przeciwnika. I TERAZ JEST TAKA FORMULA NP:WYGALISMY Z SONNYM (pierwszy gosc z black list#)

JEGO SAMOCHOD JEST POD KARTA 1 Z ZNAKIEM ZAPYTANIA. JAK POKONAMY TAZA (nastepny gosc) JEGO WOZ JEST POD 3 KARTA Z ZNAKIEM ZAPYTANIA. Gdy BEDZIEKOLEJ NA NATESPNEGO JEGO CAR JEST POD DRUGA KASRTA Z ?. I TAK DALEJ OD POCZATKU AZ DO RAZORA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze dobrze trafiałem - na autko przeciwnika. Od samego początku - jeśli to było możliwe - jeździłem Toyotą Suprą, i nie śniłem, żeby zmieniać wozu, po prostu ten mi wystarczał. Mój up'grade ograniczał się do naklejania co raz to fajniejszych naklejek, cudów, spojlerów, czego tam jeszcze chcecie. ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem do czego sluzy ten zegarek przy liczniku. gdy sobie jedziemy tak se to po nacisnieciu magicznego klawisza G jeeeeeeessttt...........ZWOLNIE TEMPO!!! TAk to nie żart!! Takiej promocji nie ma w Tesco!!! :lol: 8)8):D Nie zartowalem 8) . To takie zwolnione tempo np jak chcemy wyminac bokade policyjna to wciskamy g i amm u dolu taki wslaznik ktory sie konczy (niestety) Ale uzuplnia sie on gdy jedziemy szybko.

Pozdro od ppysia PL 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem do czego sluzy ten zegarek przy liczniku. gdy sobie jedziemy tak se to po nacisnieciu magicznego klawisza G jeeeeeeessttt...........ZWOLNIE TEMPO!!! TAk to nie żart!! Takiej promocji nie ma w Tesco!!! :lol: 8)8):D Nie zartowalem 8) . To takie zwolnione tempo np jak chcemy wyminac bokade policyjna to wciskamy g i amm u dolu taki wslaznik ktory sie konczy (niestety) Ale uzuplnia sie on gdy jedziemy szybko.

Pozdro od ppysia PL 8)

Fajnie, że znalazłeś nową opcję, ale czy musisz się od razu tym chwalić? Ta rubryka chyba nie jest od tego... Tak poza tym jakbyś czytał tipsy przed startem to byś to wszystko wiedział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...