Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patryczek

devil may cry 4

Polecane posty

Gość TuComix

zamiast prosić o kody wystarczy obejrzeć jakiś walkthrough czy inne filmiki na yt, by potem spróbować podobnej taktyki

A o ile mi wiadomo to nie ma kodów do DMC4 :dry:

@DOWN:

a co ja mogę, jak u mnie jest podobnie? Jakoś cierpię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu jedziecie po człowieku? Nie wszyscy mają m4d sk1llz potrzebne do pokonania ostatniego z bossów, który wymaga dużo zręczności i wyczucia czasu. Wystarczy po prostu odpowiedzieć, że kodów do DMC4 nie ma, ale tutaj może znaleźć trochę pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz skorzystać z Debug Mode, którego można też użyć niejako do cheatów. Możesz np. ustawić sobie nieśmiertelność, dać nieskończony pasek przemiany w demona czy sprawić, by wrogowie ginęli po jednym ciosie. Debug Mode aktywujesz, przytrzymując Left Bumper i Left Trigger, oraz wciskając Right Bumper na padzie. Opcje, które cię najbardziej powinny zainteresować, są w sekcji Soft Dip.

Jeżeli grasz na klawiaturze, to niestety (na razie) nie będziesz mógł aktywować Debug Mode. Możesz jednak, wciskając kombinację CTRL+F1, wejść do System Menu, które również ma ciekawe opcje i tam też może znajdziesz coś, co ułatwi ci grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni poziom - La Vita Nuova, tak? Walka z Sanctusem Diabolica i Fałszywym Zbawcą?

Unikaj ataków Sanctusa, nisz jego pole siłowe, gdy bez pola siłowego robi blok, możesz użyć Demonicznego Ramienia. Kiedy zostanie mu końcówka życia, może atakować cię takim... silnym atakiem (z czerwoną poświatą). Ten atak możesz zatrzymać także używając Demonicznego Ramienia.

Później walka, a właściwie sekwencja z udziałem Zbawcy. Będzie atakował Cię pięścią, zablokuj ją używając Łapki Nero'a Potem druga ręka, głowa. Potem jeszcze możesz pokonać kilkanaście Straszydeł (wytrzymać z nimi 1,5 lub 3 minuty, nie pamiętam) i chronić Kyrie przed ich atakami. Jeśli to zrobisz, odblokujesz jeszcze końcowy filmik, ale nie jest to konieczne do ukończenia misji. Możesz to przewinąć.

Już wszystko wiadomo? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz skorzystać z Debug Mode, którego można też użyć niejako do cheatów. Możesz np. ustawić sobie nieśmiertelność, dać nieskończony pasek przemiany w demona czy sprawić, by wrogowie ginęli po jednym ciosie. Debug Mode aktywujesz, przytrzymując Left Bumper i Left Trigger, oraz wciskając Right Bumper na padzie. Opcje, które cię najbardziej powinny zainteresować, są w sekcji Soft Dip.

Jeżeli grasz na klawiaturze, to niestety (na razie) nie będziesz mógł aktywować Debug Mode. Możesz jednak, wciskając kombinację CTRL+F1, wejść do System Menu, które również ma ciekawe opcje i tam też może znajdziesz coś, co ułatwi ci grę.

co to znaczy ,,na razie"? bo ja już przeszłem DMC4 na wszystkich trybach na klawiaturze( serio ) więc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debug mode nigdy NIKOMU nie miał być dostępny więc po co poprawka? Dodatkowo tylko wersja z CDA ma tą opcję bo zapomnieli zablokować a moderom udało się już to przenieść na inne wersje, więc z klawą może też coś zdziałąją?. OK ale już koniec off-topa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...