Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samson

Silkroad Online

Polecane posty

Zakładam że:

-Wszystko rozpakowałeś

-Uruchomiłeś launcher(z włączonym netem ofkoz) i ściągnęłeś patche(właściwie to się samo robi).

Jeśli zrobiłeś to wszystko to dokładniej opisz problem.

PS. rada na przyszłość: jeśli piszesz posta o pomoc w czymś-tam, to zawsze opisz jak najdokładniej swój problem, bo zwykłe "nie działa' nie daje zbyt wielu informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwestia gustu. Jak lubisz dungeon siega/diablo/dowolnego h'n's to powinno ci się spodobać. Azjatyckie klimaty, dużo unikalnych itemów,PvP w ciekawej formie i efektowne walki. raczej warto

PS. ten post jest moim 50 i czyni ze mnie orka!! je je je! Ale ze mnie statsiarz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti szkoda, że nie dołączycie do nas ;) W sumie to mnie prawie nic w tej gildii co jestem nie trzyma. Oprócz tego, że mam tam sporo możliwości :D Ale chętnie bym zmienił gildię na inną z tymże najlepiej żebym sam ją założył (mam nazwę :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franiu, gratuluje awansu. Mi osobiście SRO nie przypomina ani diablo ani DS(czyt.jest lepsze. O wiele lepsze!!-od tego drugiego, bo pierwsze jest nie do przebicia), ale co tam. I jeszcze jedno:skoro ściąga ci się cały dzień, to jaki masz net? Ja mam 512Kbps i ściągałem ok.2h. Ale i tak czasem mam problemy. Życzę powodzenia!!

P.S.Który level marcinse?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Który level marcinse?

15

Quaku : od 20 lvl możesz zająć się którąś z profesji. Na początku jednak z tego co czytałem wszyscy polecają zająć się jezeli wogóle to tylko Traderem. Thief i Hunter - 20 lvl-oviec nie ma zbyt dużych szans w swoi8m zawodzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie> Na którym levelu wybiere się profesję(hunter itd.).Gram w SRO trzeci dzień i mam 13 lvl na Aege. Z góry thx za odpowiedź. :wink:

Profesje można wykonywać już od 20 lvlu ale radzę poczekać conajmniej do 25 żebyś miał jakieś szanse z Earth Ghostami pod Downghang.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie też jest klient do pobrania, no i cała strona działa:

http://silkroad-online.pl//

MasterioN > Czym ściągasz klienta?Ja ściągałem z p2p Bitcometem(chyba) i wszystko było OK. Jeżeli ściągasz jakimś downloaderem standardowym(takim z IE albo Mozilli) to dla pewności podczas ściągania nie włączaj bardziej wymagających aplikacji(np.gry). Jeżeli czymś w stylu emule, to spróbuj przez p2p - ściągnolem przez nie kilka darmowych MMO i ani razu nie mialem problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem juz od 2 dni nie mogę włączyć silka bo pisze że jest inspekcja serwerów a wiem że już się skończyła.Co mam zrobić bo pomału zaczynam się nudzić.

Na 20lvl spokojnie możesz robić karawaki 1* samemu thiefów npc zabijesz a jak spotkasz earth ghosta to wsiadaj na transport i leć do miasta i lecz co chwile go. Radziłbym wsiąść konia ma mało życia i mniej zarobisz ale jest szybki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś stronkę, na której byłaby mapa świata i zaznaczone gdzie występują dane rodzaje potworów?

Masterion przedewszystkim musisz poczekać aż SRO ci się skończy updatować i stworzyć sobie konto na oficjalnej stronie gry. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zainstalowane SRO wystarczy tylko, że zupdatujesz klienta Silkroad. Update robi się automatycznie kiedy włączysz SRO. W prawym górnym rogu okienka pojawi ci się napis pokazujący jaką wersję klienta posiadasz (zazwyczaj jest to 1.030). Update zacznie sie robić automatycznie. W zależności jakie masz łącze może trochę potrwać (nie więcej niż 20min.). SRO powinno się zupdatować do wersji 1.056. Wtedy możesz włączyć grę, podłączyć się na jeden z serverów i grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...