Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?

Polecane posty

Najlepsze są recenzje pisane niekonwekcjonalnie np. BloodRayne czy The Thing, a nie czyste i bez namiętne pisanie suchuch faktów.

Oby tak dalej panowie redaktorzy!! :D

W CDaction nie ma recenzji pisanych beznamietnie:) A konwencjonalne recenzje tez moga byc zabawne. Przy czytaniu recka Indiany Jonsa z czerwcowego numeru setnie sie ubawilem. Dobra byla!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piromaniack napisał:

"A może tak jak wcześniej mówiłem, nowy dział - "Opowiadania"?"

Tak to bardzo dobry pomysł z tym działem-przydałby się taki pozytywnie zakręcony kącik gdzie mieściłyby się opowiadania traktujące o grach ale pisane w sposób oryginalny.

Eld (chociaż takich zakręconych tekstów było więcej i wcześnie były zamieszczone) zapoczątkował nową erę "pozytywnie zakręconych recenzji" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstersztyx byl such jak pieprz... te texty nie sa za smieszne. Gafy komentatorow z poprzedniego numeru bija Majstersztyxa na leb

mnie najbardziej rozbil list zamieszczony w numerze czerwcowym w ktorym jakis kolo zglasza chec zatrudnienia sie jako programista modułów do Newerwinter a potem sie pyta co to jest edytor i moduł do NWN:) NO i odpowiedz Smg tez jest niezla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Moje ulubione teksty z CDA to "Teksty z morow" i "rozne teksty" z 50 numeru nic ich nie pobije.Powiesił rolnik swoje koni na drzewie i powiedzial do nich wiśta, POPIERAMY GłODUJąCYCH W ETIOPII.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Wojciechowski

1- Recenzja Ace Lighting autorstwa Czarnego Iwana 52003 :D

2- Recenzja Total Soccer 2000 Autorstwa Anakha nr 42000 :D

A tak ogólnie to większość odpowiedzi w ACTION REDACTION Pana S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mnie się podobało wyjątkowo recenzja Beach Head... To był odlot. Ale na razie nic nie przebije dwóch hiciorów rodem z Gamblera: recenzji gry Worms i opisu GTA by Jacek Fasola. Popłakałem się ze śmiechu, zresztą kto czytał, ten pamięta :) Zresztą Gamblerowskie VARIA było dla mnie lepsze od Na Luzie, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogolnie podobaja sie teksty El Generala, poniewaz niezli operuje slowem. Poprostu mam ogromny talent i umie w swym tekscie zawrzec wszystkie informacje, ale rowniez rozsmieszy niejednego ponuraka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasc sie dziwisz? Przeciez to juz troszke lat na karku jest - do tego pelni role tlumacza, a wiec to juz samo procentuje, wszak zgadzam sie - operuje slowem jak malo kto - ot, czytanie z czysta przyjemnoscia. :)

A ja czytam tez ciagle teksty Q, zeby mu pozniej wytknac bledy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLY Wasc sie dziwisz? Przeciez to juz troszke lat na karku jest - do tego pelni role tlumacza, a wiec to juz samo procentuje, wszak zgadzam sie - operuje slowem jak malo kto - ot, czytanie z czysta przyjemnoscia. :)

>>>No latek sporo (experience points sie nazbieralo) i talent gawedziarza wrodzony, a poza tym doskonala znajomosc polskiego - to procentuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokol Smugglera narosla magiczna migelka magii. Nikt nie wie kim jest i jak wyglada. Ja sadze, ze jest to partyzant walczacy z ustrojem, ktory po latach PRLu musi nadal sie ukrywac :)(bo mu sie tetris nie podobal :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...