Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?

Polecane posty

Gość Frostknight

El General Magnifico zasługuje na swą ksywkę, bo jego teksty rządzą! Co miesiąc zresztą. W numerze kwietniowym poza tym spodobała mi się pseudoankieta o redaktorach. A do tego comiesięczna dawka AR. Zwłaszcza z tekstami na górze. Pamiętacie ten: "Wy macie rację, a my mamy karabiny"? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

pamiętam jeden text z mojego 1szego CDA z 10.1999 - to była recka AoE2 (chyba Eld ją napisał ?). Wtedy po raz 1szy usłyszałem o AoE i od razu się w niej zakochałem !!! taaaak, to była miłość od 1szej recenzji ! :-) wiedziałem, że muszę ją mieć ! i od tamtej pory nawet dzisiaj chętnie do niej wracam ! (do gry i do recki też)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike L--> te "tytuły" to odzwierciedlenia twojej aktywności na forum CDA. Im więcej będziesz postów pisał(najlepiej na temat) to będzie Ci się powiększała ich ilość(co jest oczywiste) oraz po osiągnięciu jakiejś tam ilości postów(np. Hobbit-10 postów) zostaniesz "awansowany" na kolejny "stopień"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike L--> na razie emblematy pod ksywkami mogą mieć admin, moderatorzy, redaktorzy CDA oraz osoby wspołpracujące ściśle z CDA(tak mi się przynajmniej wydaje)! Podobno emblematy dla wszystkich kiedyś mają być, ale nie wiadomo kiedy! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

A szkoda, bo tak bardzo chciałem sobie wrzucić obrazek, który na forum.agn.pl służył mi jako avatar...widzieliscie może okładkę z Fallout Tactics? Chodzi mi o tą główkę na tle płomieni 8) . Mi się podoba, a chcę być rozpoznawalny jako posiadacz takiego obrazka. A tak muszę tłuc posty. Ale cóż. Life is painful.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

W Gamewalkerze były mocne teksty, choć czasem trochę wnerwiające. Przegadywanki redaktorów potrafiły doprowadzić człowieka do śmiechu. Teraz Smugg przedstawia własne mikrorecenzje gier. Dobre i to, chociaż mam nadzieję, że kiedyś stary Gamewalker wróci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Niewiem_

A mi tam bardziej odpowiada to nowe "cóś" ... przynajmniej możńa przeczytać o każdej grze z innego punktu widzenia, a tam pisali zupełnie nie na temat... chociaż klimat był... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ;), nawet nawet, tylko troche ich malo :), ale na sportowkach to sie znasz, gratuluje, moze elda wykosisz ;)

z checia odstapie te wszystkie slabiutkie pilki i inne badziewia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia odstapie te wszystkie slabiutkie pilki i inne badziewia :)

Badziewia jak CM4? Ja tu wydaje kase zbierana od swiat na gre i przesylke z Francji, a tu taki gniot ;(. Eld - grales Slaskiem? Ja gralem - awansowalem do pierwszej ligi i gra sie zawiesila :[. Szybki load - to samo. Pisze wiec na 4um SIGames, a oni grzecznie odpisuja, ze 'out of array bounds' to znany bug i zostanie WKROTCE usuniety. Wobec tego prosze o znaczace obniezenie oceny CM4, bo jak nie to zamiast Hatebreedera podloze Britneja, a Follow the Reaper zamienie z Kristina Agilera :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia odstapie te wszystkie slabiutkie pilki i inne badziewia :)

Badziewia jak CM4? Ja tu wydaje kase zbierana od swiat na gre i przesylke z Francji, a tu taki gniot ;(. Eld - grales Slaskiem? Ja gralem - awansowalem do pierwszej ligi i gra sie zawiesila :[. Szybki load - to samo. Pisze wiec na 4um SIGames, a oni grzecznie odpisuja, ze 'out of array bounds' to znany bug i zostanie WKROTCE usuniety. Wobec tego prosze o znaczace obniezenie oceny CM4, bo jak nie to zamiast Hatebreedera podloze Britneja, a Follow the Reaper zamienie z Kristina Agilera :].

ja tam tradycyjnie Krolewskimi giercuje ;) faktycznie w grze sa buraczki (przynajmniej w becie byly, w tej wersji jeszcze nie uswiadczylem), ale ktora gra teraz wychodzi w calosci? zawsze trzeba te cholerstwa patchowac :( takie czasy. terminy gonia, to sie rzuca do sklepow nieskonczony produkt :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Ciekawe, ile osób chce(CHODZI MI O REDAKTORÓW)wygryźć Smugglera z GW. Z jednej strony dostaje wszystko co idzie na warsztat (i nie musi o to walczyć 8) ). Z drugiej strony gnioty tez mu się trafiają. A poza tym coś mu się spodoba, więc gra w to częściej i dłużej, a Gamewalkera trzeba w terminie skończyć, bo czas leci :( . I zwiecha gotowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI
Bardzo lubilem texty z GAMEWALKERA (tego starego !!!) Tam pośród rzadkich opinii na temat gry mialy miejsce podjazdy jednych redaktorów na drugich :) i odwrotnie :) I co z tego ze nie bylo opinii o grach od tego macie recenzje ! :) Gadanie o wszystkim i o niczym było naprawdę COOL. Mało to razy mama dziwila sie dlaczego ja w tealecie wydaje takie dziwne dzwięki ? ;P A to wszystko przez stary dobry gamewalker :) Pamiętam słynny PUZON Jediego :) Heh przy następnej okazji powypisuje co ciekawsze texty dla przypomnienia :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej

Mnie się dużo tekstów podobało. Między innymi była to recenzja "Bierek" :D w numerze 72. Podobał mi się również artykuł "Fabuły kostką się toczą", a zwłaszcza tekst "Wiecie jak najlepiej wymyślić nazwę dla nacji? Połóżcie kota na klawiaturze- albo stukajcie w nią po pijaku. W ten sposób mogą powstać kultowe nazwy! Jak choćby Xnetoreadnify (©Night Mare) albo NOD czy GDI... Wszyscy je znają - prawie nikt nie wie, że są skrótami od czegoś - i słusznie! Bo zawsze na początku wymyśla się skrót a dopiero potem rozwinięcie - tak jest ciekawiej." :D:D:D

Z takich mniej śmiesznych tekstów podobał mi sie sposób w jaki zrobiono recenzję AvP2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Niewiem_

Moglibyście zrobić coś w klimatach tego starego Gamewalkera, tylko cóś takiego, że byłyby jakieś dwie strony, w których każdy red_aktor miałby swoją rubryczkę, w której pisał by, co popadnie i pisał cośtam ciekawego, komantował ostatnie miesiące w branży itp. To by była klima :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By the way Eld: do kogo sie zglosic po dodatkowe uprawnienia a propos forum? :D.

do Kapitana Kabury na ten przyklad. albo Admin, ale nie jestem pewien jaka ksywke ma admin. pewnie Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...