Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?

Polecane posty

Gość Counterfeit

Moim zdaniem felieton Jediego pt:'Paszacza do zębów' był świetny,pozwolę sobie na mały cytat :'(...)jest sprzedarz fanom 'Dragon Balla',czyli hardcorowego mordobicia szachów!(...)'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze teksty to te w kaszanka zone. kocham czytać teksty w których ostro beszta się gierę za jej minusy sam tak lubie robić

no i oczywiście docinki smuggler'a w ar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLO[TKC]

Nie wiem co było pierwsze (jajko czy kura :lol: ) czy miałem zwyczaj czytania gazet itp. od tułu (bez skojarzeń :twisted: ) czy nabrałem tego nawyku pod wpływem czytania CDA. Tak czy siak zaczynam czytanie od AR 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał tekst Qnia "Czerwona akcja w krzywym zwierciadle" w numerze urodzinowym :) . Ten o redaktorach.

Eld- delikatny i subtelny, niepoprawny optymista.

EGM-bezbarwny młodzieniaszek, pozbawiony jakiegokolwiek polotu

Gem-Słynie. Z budowy. Krótkich zdań. Tudzież... nie... lubi...wielokropków...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Counterfeit
Mi się podobał tekst Qnia "Czerwona akcja w krzywym zwierciadle" w numerze urodzinowym :) . Ten o redaktorach.

Eld- delikatny i subtelny, niepoprawny optymista.

EGM-bezbarwny młodzieniaszek, pozbawiony jakiegokolwiek polotu

Gem-Słynie. Z budowy. Krótkich zdań. Tudzież... nie... lubi...wielokropków...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

NOOKIE dzięki za uświadomienie mnie.Zawsze zastanawiałem się kim jest EGM????Jakiś nowy redaktor??A tu się okazuje że to Generał.A propos tego numeru,to wydaje mi się że EGM to ten gościu na dole 2 od prawej (w brązowych butach :D ),CormaC to koleś u góry w zielonej bluzce,Eld w górnym rzędziecałkiem na lewo a Smuggler to ten 'zamyślony :D ' koleś w dolnym rzędzie całkiem po lewej,tuż pod Eldem.

PS.Sorki za drobny offtop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOKIE dzięki za uświadomienie mnie.

Loozik 8)

wydaje mi się że EGM to ten gościu na dole 2 od prawej (w brązowych butach ),CormaC to koleś u góry w zielonej bluzce,Eld w górnym rzędziecałkiem na lewo a Smuggler to ten 'zamyślony ' koleś w dolnym rzędzie całkiem po lewej,tuż pod Eldem.

Co do EGMa to raczej nie jest on, a to dlatego że EGM jest nieco starszy od kolesia, który tam siedzi. Wszak i jego syn tam pracuje. A co do syna EGMa, czyli Pepina Krootkiego: jest to chyba gościu w ciemnych okularkach. Dlaczego? Bo jest najkrótszy :P . Przynajmniej w rzędzie stojących (fajnie wyszło, nie ma co). Poza tym widać, że chłop młody, a po opisie Qnia wydaje mnie się, że to niezły kozak musi być. Czyli by pasowało. Elda akurat trafiłeś (no bo trudno żeby nie :) ). Do reszty się nie wypowiadam, bo i tak Ameryki nie odkryję (3 od prawej to Mr. Bański. Nie wiedzieliście, co? :wink: ) Mnie tylko ciekawi ten tajemniczy pan w czapeczce.

:arrow: A co do Elda- on tak specjalnie zrobił żeby Go widać nie było czy chciał po prostu włosy poprawić? :)

_______________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się spodobała recenzja Elite Force II popełniona przez Ghosta. Podoba mi się ujęcie ważności elementów składowych gry. Szczególnie zaś spodobało mi się, że autor za najważniejsze uznał klimat. Tak, moi mili, klimat się liczy, nie szata graficzna! Mówi wam to użytkownik przedpotopowego pc, który poznał już, że grywalnośc wcale nie musi oznaczać całej gamy efektów wizualnych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EGMa to raczej nie jest on, a to dlatego że EGM jest nieco starszy od kolesia, który tam siedzi.

EGM w ogole nie byl na zdjeciu, bo byl wtedy przeziebiony czy cos w tym stylu i nie przyszedl do pracy,.

Wszak i jego syn tam pracuje. A co do syna EGMa, czyli Pepina Krootkiego: jest to chyba go?ciu w ciemnych okularkach. Dlaczego?

Chryste! Synem EGM jest Crockett vel Anakha vel Shadow Knight!

Pepin jest kumplem syna EGM :)

Bo jest najkrótszy :P . Przynajmniej w rzędzie stoj?cych (fajnie wyszło, nie ma co). Poza tym widać, że chłop młody, a po opisie Qnia wydaje mnie się, że to niezły kozak musi być. Czyli by pasowało. Elda akurat trafiłe? (no bo trudno żeby nie :) ). Do reszty się nie wypowiadam, bo i tak Ameryki nie odkryję (3 od prawej to Mr. Bański. Nie wiedzieli?cie, co? :wink: ) Mnie tylko ciekawi ten tajemniczy pan w czapeczce.

>>>Mac Abra :)

:arrow: A co do Elda- on tak specjalnie zrobił żeby Go widać nie było czy chciał po prostu włosy poprawić? :)

_______________

Specjalnie, bo byl strasznie niewyspany (Filip dal pokaz wokalnych mozliwosci) i Eld twierdzil, ze wygladal jak zombie, wiec ukryl twarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie spodowal text (to nie zadna recenzja po prostu jedno zdanie) ktory padl w Gamewalkerze "John Lenon to nie byl pokemon" Lol te absurdalne komentarze od rzeczy sa the best ~~. Albo w jednym numerze w kazdym komentarzu Mr.Jedi pisal caly czas o puzonach :D (nie dal zadnego innego komenatarza -wszystko bylo o puzonach :D) ale z niego lolek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie spodowal text (to nie zadna recenzja po prostu jedno zdanie) ktory padl w Gamewalkerze "John Lenon to nie byl pokemon" Lol te absurdalne komentarze od rzeczy sa the best ~~. Albo w jednym numerze w kazdym komentarzu Mr.Jedi pisal caly czas o puzonach :D (nie dal zadnego innego komenatarza -wszystko bylo o puzonach :D) ale z niego lolek :)

Mr. Jedi to rozrusznik Gamewalkera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste! Synem EGM jest Crockett vel Anakha vel Shadow Knight!

Pepin jest kumplem syna EGM :)

Qrka, zawsze mi się mylą te dwa goście :evil: . Pewnie niezły ubaw musiał być w redakcji jak przeczytałeś im tego posta :) .

:arrow: A Pepina to trafiłem czy nie?

______________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst z CDA jest wybrać równie ciężko co najlepszy utwór Queen... wszystkie są dobre :( Jednak jeden mnie wciągnął wyjątkowo (stary już...) - recenzja gry "The Thing"... Byłem przekonany że gra jest nie dla mnie (nie lubię horrorów pod żadna postacią), niemniej recenzj nie udało mi się ominąć :) Ale jak mówię - wszystkie teksty sa na bardzo wysokim poziomie i czasem zazdrosny jestem, że językiem tak swobodnie operować nie umiem :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym tekstem jest zapowiedź Half Life 2. Zeskanowałem go wydrukowałem, powieśiłem na ścienie i modlę się do niego codziennie rano i wieczorem :lol: A tak ogólnie to lubie recenzje niekonwencjonalne, które naprawde odbiegaja od schematu, bo naprawde przyjemnie się je czyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie spodowal text (to nie zadna recenzja po prostu jedno zdanie) ktory padl w Gamewalkerze "John Lenon to nie byl pokemon" Lol te absurdalne komentarze od rzeczy sa the best ~~. Albo w jednym numerze w kazdym komentarzu Mr.Jedi pisal caly czas o puzonach :D (nie dal zadnego innego komenatarza -wszystko bylo o puzonach :D) ale z niego lolek :)

Mr. Jedi to rozrusznik Gamewalkera

Tak, a poza tym to mily, uczynny i kolezenksi czlonek zespolu ktory ciagel cos pierdzilei o tym zasranym szpnaku i chorym puzonie. Ludzie ten człowiek jest chory! A sorry - to nie jest czlowiek. Mr. Jediego przeciez, jak powiedzial SMG, wszczepili Mr.Implantai nakreca pokrecone teksty :twisted: :D :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...