Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?

Polecane posty

Gość Piromaniack

sznurekk napisał:

Piromaniack napisał:

Co do powrotu do "starych" Gamewalker'ów: Nie wiem, czy to będzie to samo, lub chociaż podobnie do tego, co było kiedyś, ale sądzę, że teksty po prostu nie będą... głupie (tzn. zabawne ). Bądź, co bądź, ale chyba chociaż część z was zdążyła przez ten dłuuuugi czas znormalnieć ... niestety

A mnie się tam podobało....mimo iż większość z tych komentarzy w małym stopniu było związanych z grą ale...jak czytałem dopiski mr Jediego to spadałem z krzesła- odjazd

A co ja napisałem??? Gamewalker to był jednym z moich ulubionych działów!!! Kto pamięta syrenki? Aligatory? Czaskanie się?!? "Odjazdy niezalecane" Elda z jedzeniem (to chyba był Eld...)?!? Aaaaaaaaaa... ja już chcę mieć numer lipcowy!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
sznurekk napisał:
Piromaniack napisał:

Co do powrotu do "starych" Gamewalker'ów: Nie wiem, czy to będzie to samo, lub chociaż podobnie do tego, co było kiedyś, ale sądzę, że teksty po prostu nie będą... głupie (tzn. zabawne ). Bądź, co bądź, ale chyba chociaż część z was zdążyła przez ten dłuuuugi czas znormalnieć ... niestety

A mnie się tam podobało....mimo iż większość z tych komentarzy w małym stopniu było związanych z grą ale...jak czytałem dopiski mr Jediego to spadałem z krzesła- odjazd

A co ja napisałem??? Gamewalker to był jednym z moich ulubionych działów!!! Kto pamięta syrenki? Aligatory? Czaskanie się?!? "Odjazdy niezalecane" Elda z jedzeniem (to chyba był Eld...)?!? Aaaaaaaaaa... ja już chcę mieć numer lipcowy!!!

a ja chce wszystkie przyszle numery CDA i cos do zatrzymania czasu bo nie adarzylbym tego wszystkiego przeczytac

PS.czaskaj sie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznurekk napisał:
Piromaniack napisał:

Co do powrotu do "starych" Gamewalker'ów: Nie wiem, czy to będzie to samo, lub chociaż podobnie do tego, co było kiedyś, ale sądzę, że teksty po prostu nie będą... głupie (tzn. zabawne ). Bądź, co bądź, ale chyba chociaż część z was zdążyła przez ten dłuuuugi czas znormalnieć ... niestety

A mnie się tam podobało....mimo iż większość z tych komentarzy w małym stopniu było związanych z grą ale...jak czytałem dopiski mr Jediego to spadałem z krzesła- odjazd

A co ja napisałem??? Gamewalker to był jednym z moich ulubionych działów!!! Kto pamięta syrenki? Aligatory? Czaskanie się?!? "Odjazdy niezalecane" Elda z jedzeniem (to chyba był Eld...)?!? Aaaaaaaaaa... ja już chcę mieć numer lipcowy!!!

a ja chce wszystkie przyszle numery CDA i cos do zatrzymania czasu bo nie adarzylbym tego wszystkiego przeczytac

PS.czaskaj sie

Hehe, chciwi jesteśmy,co?

Popieram wasze oglądy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Najbardziej lubie Kaszanka Zone - widac, ze Czarny Iwan sie stara piszac kazdy tekst ;) Szczegolnie podobala mi sie "recenzja" AoE II Czarnego Iwana oraz Crazy Minigolf Ghosta z ostatniego numeru. Dobra robota! Niech cale CD-Action bedzie jednym wielkim Kaszanka Zone 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Najbardziej lubie Kaszanka Zone - widac, ze Czarny Iwan sie stara piszac kazdy tekst ;) Szczegolnie podobala mi sie "recenzja" AoE II Czarnego Iwana oraz Crazy Minigolf Ghosta z ostatniego numeru. Dobra robota! Niech cale CD-Action bedzie jednym wielkim Kaszanka Zone 8)

a mi sie podobala recenzja NHL 2003 czy 2004 nie wiem

ale publicznosc "bardziej niz realna "jest the best

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubie Kaszanka Zone - widac, ze Czarny Iwan sie stara piszac kazdy tekst ;) Szczegolnie podobala mi sie "recenzja" AoE II Czarnego Iwana oraz Crazy Minigolf Ghosta z ostatniego numeru. Dobra robota! Niech cale CD-Action bedzie jednym wielkim Kaszanka Zone 8)

a mi sie podobala recenzja NHL 2003 czy 2004 nie wiem

ale publicznosc "bardziej niz realna "jest the best

Ale dla mnie najlepszy jest logos. Spośród fotek gier porozrzucanych po stronie te kaszanki prezentują się bombowo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie tylko 2 mysli miesiaca podobaly:

-Mów do głupca mądrze, a nazwie cie idiotą

-Diewczyna to piec w którym powoli piecze się babka

+ teraz ja odpocznę a ty popracujesz, a potem ty popracujesz a ja odpocznę(czy jakoś tak)

Stało się to moim mottem życiowym... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Perihelio

Najlepszy tekst w CDA? Hm... Najlepsze sa recenzje :lol: A oprocz tego to bardzo przyjemnie czyta mi sie takie dzialy jak NA LUZIE czy NIE TYLKO GRAMY. Wogole trudno okreslic co w tym pisemku jest najlepsze. CDA nagrodzilbym za caloksztalt tworczosci 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z recenzji :Soccer Manager i The Thing :) (numer specjalny)

ogolnie AR i na Luzie

ps.wybralem te teksty poniewaz jestem dosc nowym czytelnikiem CDA i duzo numerow nie mam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa zawsze teksty w recenzjach gier, ktore dostaja ocene max 4. Recenzeci pastwia sie wtedy nad grami niemilosiernie:) No i oczywiscie AR tez jest niczego sobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teksty w CDA są świetne, dlatego wciąż kupuję to pisemko.

Najlepsze są jednak recenzje i teksty pisane przez Smg'a(pozdrowionko :))

Najlepsze są recenzje pisane niekonwekcjonalnie np. BloodRayne czy The Thing, a nie czyste i bez namiętne pisanie suchuch faktów.

Oby tak dalej panowie redaktorzy!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

Czarnos napisał:

"Recenzja BloodRayne to najlepszy tekst ostatnich miesiecy"

Polemizowałbym. Racja, jest fajny, ale w zasadzie recenzją tego nazwać nie można. O samej grze nie za wiele wiadomo z jej recenzji. Ja bym ten tekst "wrzucił" do "O grach inaczej", a Eldowi kazał zrobić jeszcze "normalną" reckę. Sądzę, że to trochę "dziwne" odsyłać czytających recenzję po jakieś istotne informacje do testu beta-wersji. Przecież to miała być recenzja, a nie opowiadanie na podstawie gry!

Ale ogólnie zgadzam się Czarnosem, że ten tekst jest jednym z lepszych ostatnich kilku miesięcy. Sądzę jednak, że nie powinien on być traktowany jako recenzja (a może nawet nowy dział? "Opowieśći" albo "Zakręcone opowieści"?).

Dante napisał:

"Najlepsze są recenzje pisane niekonwekcjonalnie np. BloodRayne czy The Thing, a nie czyste i bez namiętne pisanie suchuch faktów."

Nie wiem czy najlepsze, ale fakt faktem, że dobrze się je czyta (chociaż... jakby wszystkie recki tak wyglądały, to szybko nam by się ten chwyt "przejadł"). Ja jestem jednak zdania, że gdy ktoś chce napisać

taką "oryginalną" recenzję, to powinien pogodzić opowiadanie z pisaniem suchych faktów (przykład... ? Hmm, może nienajlepszy - Warcraft III czy Alien vs. Predator 2 [pamiętacie dzienniczek Marine :D?]. Było chyba jeszcze coś, co się nazywało Moon Tycoon, ale pewien nie jestem). A może tak jak wcześniej mówiłem, nowy dział - "Opowiadania"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

Yager napisał (wcześniej nie zauważyłem ;)):

"PS.czaskaj sie"

Dzienx. Nawzajem :). A szczególnie życzę ci czaskania się z jakąś piękną syrenką, która nie jest głodna jak aligator (bo pójdziesz z torbami :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...