Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?

Polecane posty

Ja pamiętam taką fajną recenzję... to znaczy nie pamiętam, bo nie wiem, który z redaktorów ją napisał, ani nawet jaka to była gra (chyba strzelanka), ale chodziło o to, że w grze często występował bug, który coś kombinował z teksturami postaci, sprawiając, że przeciwnicy tak jakby mutowali- wykrzywiały im się twarze, wydłużały ręce i takie inne przekłamania graficzne. Autor wspominając o tym, napisał, że z poczatku myślał, iż tak naprawdę w tej grze chodzi o to, żeby zabijać jakichś mutantów, czy cuś, że dopiero teraz rozpoczyna się prawdziwa rozgrywka i fabuła. Autor napisał też, że jak poraz pierwszy zetknął się z tym błędem, to się autentycznie przeraził :).

Tylko gdybym pamiętał o jaką to reckę chodzilo... Może ktos wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam taką fajną recenzję... to znaczy nie pamiętam, bo nie wiem, który z redaktorów ją napisał, ani nawet jaka to była gra (chyba strzelanka), ale chodziło o to, że w grze często występował bug, który coś kombinował z teksturami postaci, sprawiając, że przeciwnicy tak jakby mutowali- wykrzywiały im się twarze, wydłużały ręce i takie inne przekłamania graficzne. Autor wspominając o tym, napisał, że z poczatku myślał, iż tak naprawdę w tej grze chodzi o to, żeby zabijać jakichś mutantów, czy cuś, że dopiero teraz rozpoczyna się prawdziwa rozgrywka i fabuła. Autor napisał też, że jak poraz pierwszy zetknął się z tym błędem, to się autentycznie przeraził :).

Tylko gdybym pamiętał o jaką to reckę chodzilo... Może ktos wie?

Może to był Boiling Point, recenzja napisana przez Allora? A mnie się podobała recenzja NOLF2. I jeszcze Alien versus Predator... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, tak, to CC: FTF :D. Nie mogę się powstrzymać:

(...) Gościu po kolizji z 6 kulami runął plecami do drzwi... i zaczął się na nich miotać w gwałtownych konwulsjach. Wyglądało to nieco upiornie. I to nie koniec - facet nagle zaczął się... TRANSFORMOWAĆ!!! (...) I tu autentycznie ciarki mi poszły po plecach (no może to jednak nie było przerażenie, jak wcześniej napisałem, ale tak to zapamiętałem :) Przez ułamek sekundy pomyślałem sobie, że to wszystko dotąd to była podpucha - i teraz dopiero zaczyna się PRAWDZIWA gra. Cos w rodzaju Aliena, Thinga, czy Predatora, gdy grupa marines będzie musiała zmierzyć się z jakimś niesamowitym stworem. Serio! Ale cóż - to był tylko jakiś chwilowy spazm enginu.

XD

To była recka Mac Abry w numerze 07/2005, gra dostała 7

Ten moment zwalił mnie z nóg :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% chodzi o Close Combat: First to Fight. Co wygrałem? :P ( jak znam życie to warna :wink: )

Tyle tylko, że CC nie miał tyle błędów, co Boiling Point. Do dziś pamiętam zapadających się pod ziemię wrogów. A może to był DRIV3R? Gdy przypominam sobie, jak się motorem wywaliłem na chodniku i wpadłem pod ziemię, to rogal pojawia mi się na twarzy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym tekstem, w moim mniemaniu, jaki kiedykolwiek pojawił na łamach CD-A jest podpis pod rysunkiem Błażeja Wiśniewskiego (cytat z pamięci):

`Krzyś, chociaż był ziemniakiem, lubił wieczorem wyskoczyć na duże frytki`. :rotfl:

Jak mam doła, to wypowiadam głośno te słowa i natychmiast mi przechodzi. Szczególnie jeśli jestem akurat w pracy i mówię to przy przełożonym. :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy numer ma w sobie cos fajnego :)

Nie mam ulubionego textu, jak chce sie rozerwac to czytam pokolei recenzje kaszanek i juz mam banana na ustach [nie, chodzi o usmiech :P ]

Btw. Jako iz nie moglem znalezc lepszego watku pytam tutaj.

Otoz czy moglibyscie na stronie/forum dawac archiwalne numery? W formie do sciagniecia jako dokument w Wordzie albo cos w tym stylu :) ? Ew. moga byc wycinki najlepszych textow, ale to moglo by byc w kolejnym Tipsomaniaku [oj kiedy to bedzie :D:D:D ]

Pozdraviam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej llubie recke Psychonautusa , nie lubie tego typu gier , ale recenze BARDZO dobrze się czyta .
Calkowicie sie z tym zgadzam i moim zdaniem... powinno byc wiecej takich recek... a i tak najlepsze texty to sa w AR... I autentyki w NL....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów- zabijcie- nie pamiętam tytułu gry (a może to i dobrze ;) ), był bug z nieruchomymi postaciami i podpis pod obrazkiem " A tu wrogowie bawiący się w udawanie samolotów". To mnie rozwaliło XD. Ktoś mnie olśni i powie tytuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest recenzja Bumper Wars z 06/2002 (ważnego dla mnie, bo mojego pierwszego) numeru CDA. Oto wstęp:

"Ekipa z Boston Animation jak co dzień siadła do długiego, drewnianego stołu, na którym między nadgryzionymi laskami zielonej kiełbasy i pustymi flaszkami stały komputery klasy Pentium III. Tłusta, niebieska mucha spacerowała po surowym drewnie stołu, ssąc długą tutką krople tłuszczu, dżemu i innych, nieokreślonych substancji..."

Reszta tej recenzji autorstwa Czarnego Iwana jest podobnie "odjechana".

Dlaczego fajna? To przodek Kaszanka Zone.

P.S. Przecinka zaznaczonego na czerwono w oryginale nie było. Wydaje mi się że powinien być... (Ja też popełniam błędy.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze CDA 07/2006 trafilem w NL na nastepna czesc juz dla mnie i tak smiesznego tlumaczenia wg wojskowego slownika (czy jakos tak to sie zwalo... mniejsza o wiekszosc) ale ta czesc to juz jest po prostu the best of... czekam na nastepne... oczekuje ze beda... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów- zabijcie- nie pamiętam tytułu gry (a może to i dobrze ;) ), był bug z nieruchomymi postaciami i podpis pod obrazkiem " A tu wrogowie bawiący się w udawanie samolotów". To mnie rozwaliło XD. Ktoś mnie olśni i powie tytuł?

Pamiętam, że to jakiś TPP był... w każdym razoe podobny błąd występowa w THUGU 2. recenzja tych samolotow w jakims cda z podajze 2004 r

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast bardzo spodobał się fragment recenzji Rouge Trooper autorstwa Czarnego Iwana (szczerze mówiąc to wszystkie jego recenzje są świetne), a mianowicie spodobało mi się to o fikcyjnym koledze bohatera Assie i pozostawienie cztelnikowi do myślenia to gdzie może go wsadzić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo spodobała recenzja gry NFS:MW (autorstwa chyba eld'a :) ). recenzent fajnie powtórzył historię gier z tej serii, utrzymując klimat przesłuchania :) efekt bardzo fajny, żądam podwyżki dla Eld'a :wink::wink::wink: .

swoją drogą fajne były też teksty "z pamiętnika pro gamera" (nazwę autor zapomniałem :? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo spodobała recenzja gry NFS:MW (autorstwa chyba eld'a :) ). recenzent fajnie powtórzył historię gier z tej serii, utrzymując klimat przesłuchania :) efekt bardzo fajny, żądam podwyżki dla Eld'a :wink::wink::wink: .

To znowu gem napisal, nie eld. On i samochodowki?... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mayrus

Moze nie najlepszy, a chyba poważny i taki, który spowodował u mnie lekkie podniesienie kącików warg. Mianowicie, CD-A 08/2006 str. 51 GW T: Lineage II. Sleeskee- "MMORPG, który nie jest... bla bla..., a kosztuje 50 zł miesięcznie. Warto!" . Hmmmmmm... WoW kosztuje 10 zeta więcej co miesiąc i jakoś mi się wydaje, że ten Lineage nie przyniesie mi tyle frajdy co owy twór Blizzarda. :) tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo spodobała recenzja gry NFS:MW (autorstwa chyba eld'a :) ). recenzent fajnie powtórzył historię gier z tej serii, utrzymując klimat przesłuchania :) efekt bardzo fajny, żądam podwyżki dla Eld'a :wink::wink::wink: .

To znowu gem napisal, nie eld. On i samochodowki?... :)

w takim razie żądam podwyżki dla gem'a :):):)

a i mam jedno pytanie - kto w CDA najwięcej zarabia ???

oczywiście nie licząc naczelnych, bo oni w każdej firmie zarabiają tyle, że po jednej wypłacie starczy im na banany do końca życia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie żądam podwyżki dla gem'a :):):)

a i mam jedno pytanie - kto w CDA najwięcej zarabia ???

><<Pytan o pensje, dlugosc fiutkow, preferencje lozkowe i na kogo sie glosowalo, zasadniczo sie nie powinno zadawac w dobrym towarzystwie...

oczywiście nie licząc naczelnych, bo oni w każdej firmie zarabiają tyle, że po jednej wypłacie starczy im na banany do końca życia :wink:

>>>Ale to trzeba by byc OberSzefem wydawnictwa albo niewiele ponizej.

Naczelni zapewne biora wiecej ale nie az tak wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...