Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

quezie

Programy p2p

Polecane posty

Ja polecam tak jak ktoś już wcześniej o tym mówił Lime Wire. Szczególnie Lime Wire Pro bo wyszukuje więcej źródeł. Tyle że pro trzeba pobrać lime wirem bo jest płatny. OD razu muszę powiedzieć że to gier sie nie nadaje, tylko do filmów i mp3. Ale jak ma ok 8 źródeł to mi nie schodzi poniżej 62 Kb/s.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie Lime Wire Pro bo wyszukuje więcej źródeł. Tyle że pro trzeba pobrać lime wirem bo jest płatny.
No i to juz jest propagowanie piractwa.

Ja polecam BitTornado :) prosty i skuteczny, najlepszy do duzych plikow. Docenicie jak sciagniecie Linuks'a wazacego 4 giga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azureus... Starczy do wszystkiego, oprucz mp3. :P A jeśli chodzi o stronę z torrentami to NAJLEPSZĄ jest www.torrent-finder.com. Jest to multi wyszukiwarka torrentów, bo szuka naraz na ponad 100 innych serwisach i wyszukiwarkach z torrentami. No i jeśli nie znajdziesz na tej stronie tego czego szukasz to możesz być pewny, że już nigdzie nie znajdziesz takiego torrenta. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info o p2p może lekki offtop aczkolwiek wiążący się trochę z tematem

P2P (od ang. peer-to-peer - równy z równym) - model komunikacji w sieci komputerowej, który gwarantuje obydwu stronom równorzędne prawa (w przeciwieństwie do modelu klient-serwer).

W sieciach P2P, każdy komputer może jednocześnie pełnić zarówno funkcję klienta, jak i serwera. W najpopularniejszej implementacji modelu P2P, jaką są programy do wymiany plików w Internecie każdy węzeł sieci (czyli komputer użytkownika) odgrywa rolę serwera przyjmując połączenia od innych użytkowników danej sieci, jak i klienta, łącząc się i pobierając dane z innych maszyn działających w tej samej sieci. Wymiana danych jest zawsze prowadzona bez pośrednictwa centralnego serwera. Sieć P2P charakteryzuje się także płynną strukturą, która zmienia się w zależności od tego, jakie komputery są w niej aktualnie zalogowane.

osobiście polecam bitcometa

116980.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z torrentem. Otóż niezależnie od programu jakiego używam prędkość pobierania nie przekracza 5 kb/s nawet jeśli jest dużo seedów i peerów. Co robić? Próbowałem już nawet formata, ale nic nie pomogło.

EDIT:Hmmmm... Czy waszym zdaniem 5 kb/s to szybki transfer? Bo mi się zdaje, że nie... Dla wyjaśnienia mam neostrade 512.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee..... Problem u mnie z P2P jest. Niezależnie od programu jakiego używam nic nie chce mi znaleźć. Mam internet radiowy, który ponoć gryzie się z p2p. Jak ktoś zna radę na to albo link do jakiejś ciekawej stronki o tym to piszcie!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób budowy sieci nie ma nic do tego czy łączy czy nie. to zależy od Twojego dostawcy internetu, jeśli on filtruje lub blokuje pakiety to tego nie przeskoczysz.

masz wewnętrzne ip? polecam spytać się dostawcy, czy jakieś programy są blokowane.

mógłbyś też napisać jakich programów próbowałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ludzie!!!!

Jak mam skonfigurowac swojego BitCometa

Mam łącze 256 a ściąga mi się z prędkością 8 albo 9 kb/s !!!

Pomóżcie mi go skonfigurowac.

Niech się nawet ściąga 25 kb/s (to lepsze niż to co teraz)

--

Tera jest jeszcze gorzej!!! Ściąga mi 1-2 kb/s ludzie ratunku

Posty scaliłem.

Używaj przycisku "zmień".

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o program do torrentów, to uTorrent jest bez wątpienia najlepszy, maksymalnie wykorzystuje łącze i minimalnie zamula kompa, ponadto ma masę opcji konfiguracyjnych i wyszukiwarkę. A program do plików, oprócz Aresa, to DC++, chociaż konfiguracja to koszmar, szczególnie kiedy masz router :cry:

Jak mam skonfigurowac swojego BitCometa

Mam łącze 256 a ściąga mi się z prędkością 8 albo 9 kb/s !!!

Spróbuj ograniczenia prędkości uploadu, mi to pomogło. A tak w ogóle to zobacz czy wszystko, czy tylko ta jedna rzecz się tak wolno ściąga, może nie ma seedów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem ten program u torrent, zarejestrowalem sie na torrentach no i włączyłem pobieranie pliku, film z energy, ale to mi sie nie sciaga, nawet 1 %, a ze ja nie korzystam z p2p, to nie wiem czemu, w firewall wszystko ok ustawilem, w programie chyba tez, moze ktos mial cos takiego.

PS: Bearshare chodził/ chodzi ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pomocy, prosze: http://segritta.blox.pl/2007/08/Segritta-u...i-i-kropki.html

Tu jeszcze jeden link: http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629769

Przeczytaj o kropkach, przecinkach i przede wszystkim o znakach zapytania. Moze to wydac Ci sie dziwne, ale jak sie zadaje pytanie, to wypada uzyc tego symbolu ;)

EDIT:

Nie mam zamiaru nauczac j. polskiego. Mam dosyc luzny stosunek do naszej mowy ojczystej. Jednak, to co Ty prezentujesz, razi nawet mnie.

EDIT 2:

O, post ponizej znikl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...