Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

quezie

Programy p2p

Polecane posty

Choc pojawil sie znak zapytania, pytanie wciaz jest nie kompletne. Musisz podac jakie masz lacze (neo, kablowka) i sprzet sieciowy(modem, router). Najlepiej od razu daj linki do uslugi i do ewentualnych routerow. Ja tam jestem leniwy, a to Ty chcesz pomocy.

Dopoki nie bedziesz propagowal piractwa, wszystko bedzie ok.

EDIT:

Dopoki nie podasz linka do providera, nie kiwne nawet palcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Spotkał się ktoś może kiedyś z takim problemem, że podczas ściągania dużego pliku (pow. 4 GB) , choć nie zawsze, dowolnym programem do torrentów co chwilę wyskakuje błąd "za mało miejsca na dysku" i trzeba wtedy co chwilę wznawiać ściąganie??? Jest to o tyle dziwne, że na dysku mam jeszcze powyżej 30 GB. :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Partycja jest FAT32 czy NTFS? Bo FAT32 nie obsługuje plików >4GB.

2. Możliwe, że katalog tymczasowy na pliki, które jeszcze się nie ściągnęły jest na innej partycji niż pliki już pobrane, a w tym momencie Ty możesz myśleć o jednej partycji, a program o drugiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie więcej bajerów w eMule to polecam tego MODa ===>>> http://mephisto.emule-web.de/

Najładniej rozkłada nasz upload na inych klientów, BANuje leecher'ów i nielegalne MODy ;) Jest kilka smaczkow i można się pobawić ładnie ustawieniami ;) Widać IP innych i flagi. Jest on na bazie Xtreme plus kilka opcji ze StulleMulle. Zresztą zerknijcie tę stronke tutaj jest sporo ciekawych MODów do testowania ===>>> http://www.emule-mods.de/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Partycja jest FAT32 czy NTFS? Bo FAT32 nie obsługuje plików >4GB.

2. Możliwe, że katalog tymczasowy na pliki, które jeszcze się nie ściągnęły jest na innej partycji niż pliki już pobrane, a w tym momencie Ty możesz myśleć o jednej partycji, a program o drugiej.

Dzięx pomogło :D Że też na to nie wpadłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...